Skocz do zawartości

Shoball [?]


Jaklub

Rekomendowane odpowiedzi

poprawiona wersja pojawi się niedługo. na pewno zostanie poprawiona synchronizacja (głównie dotycząca pocisków), usunie się trochę bugów (na pewno nie wszystkie, ale te poważniejsze tak - takich jak odbieranie tylko 1 wiadomości na 2 stepy, co prawdopodobnie jest powodem zepsutego gameplayu dla 3 lub więcej graczy). testy będą, potem zarzucę nową wersją i spróbuję z wami zagrać.

 

co do wychodzenia z rozgrywki, gra po prostu zabija takiego gracza, ale to nie było dokładnie testowane i może psuć grę.

 

wciąż reportujcie bugi, najlepiej ze screenami itp.

 

po usunięciu głównych problemów prawdopodobnie dorzucę trochę bajerów (plansze, bronie itp).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam wczoraj Cekol czy ktoś inny wszedł do lobby i nie mógł nic zrobić. Później wszedł jeszcze raz i serwer widział dwóch Cekoli. Trzeba było resetować serwer, aby zagrać. Co do gry poza planszą to jest ten bug z rurami. Czasami nie dolatujesz do końca rury i możesz na luzie wyjść za planszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla hostera przydały by sie chodzby opcja wyrzucenia gracza, bo moze taki wejsc na server, nie wcisnąc ready i trzeba resetowac server w nadziei ze 2 raz nie wejdzie ten gracz. To wkurza strasznie gdy ktos tak robi.

Zostanie dorzucona, bo właściwie jest już gotowa, tylko trzeba ją zaimpletować w menu.

Co do gry poza planszą to jest ten bug z rurami. Czasami nie dolatujesz do końca rury i możesz na luzie wyjść za planszę.

Poprawię system rur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

nowa wersja demka.

 

- większość bugów już nie powinna występować. ja nie miałem żadnych gdy testowałem (ale wciąż trzeba sprawdzić, czy gra działa dobrze przy więcej niż 2 graczach). trzeba mieć w miarę szybkie łącze internetowe i stały framerate.

- 2 nowe mapy.

- 2 nowe bronie.

- tam jakieś bajery (jak informacja kto cię zabił). wciąż nie ma statystyk kto ile ma fragów i żyć, to będzie w następnym demie, które na pewno będzie

 

nie używać sterowania joypadem.

 

http://www.gmclan.org/up444_4_sbonlinedemo.html

 

GRA NIEKONWERTOWANA NA VISTĘ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam big buga - otóż myszka ucieka mi non stop w lewy kąt (u góry). Tą gierkę to cud wyłączyć, nawet nie chce myśleć jak w to grać (pad mam odłączony).

ten bug jest teoretycznie niemożliwy - gdy pad jest odłączony gra myszką nie manipuluje, więc kup nową mysz.

 

ale sprawdzę kod, choć wątpię, że coś znajdę. polecam sprawdzić pierwszego shoballa.

 

i kazałem nie grać padem dlatego, że nie jeszcze nie dorobiłem sterowania padem w GRZE, bo w menu działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już wiem w czym problem. Otóż sterownik bluetooth naśmiecił w windowsie, dodając swoje wtyczki do klawiatur, kart sieciowych itd. . Również jako jojstick. I tutaj pies pogrzebany gdyż wszystko jest połączone, i aby wywalić ten wirtualny jojstick trzeba całego blutacza wywalić z kompa :/.

No cóż, w tą grę sobie nie pogram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...