Skocz do zawartości

Co byś chciał dodać do forum?


Kargul

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż... Na naszym forum możemy wyróżnić wiele tematów. Mam na myśli takie jak "valhalla", "Arena", "Pytania początkujących" itd...

Moje pytanie brzmi:

Co chciałbyś dodać do forum? Zaproponuj swoje propozycje i pochwal się pomysłem :).

Ja może zacznę:

"Filmy i filmiki"

Był by to temat dotyczący filmów i filmików. Można by było na nim dodać jakiś swój film, lub zaproponować swoje ulubione filmiki :D.

 

Mam nadzieję że jesteście równie pomysłowi jak ja :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na naszym forum możemy wyróżnić wiele tematów.

To nie są tematy tylko... fora. Temat to wątek, czyli np. hm, "to". No chyba, że ja się mylę.

"Filmy i filmiki"

Był by to temat dotyczący filmów i filmików. Można by było na nim dodać jakiś swój film, lub zaproponować swoje ulubione filmiki biggrin.gif.

Beznadziejny pomysł. Wystarczy założyć temat lub wpisać się już do istniejącego, np. "Ciekawe linki". Ja forum zostawiłbym takie jakie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Kargul nie zakładaj beznadziejnych tematów do nabijania postów, forum jest o czym jest. Jak cię to nie obchodzi, a szukasz jakiegoś totalnego offtopu to idź na jakieś ogólnotematyczne forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Jak już kiedyś wspomniałem, w przyszłości nastapi rozszczepienie gmclanu, na glowny bardziej ogolny oraz scisle game makerowy (gamemaker.pl). Tylko nie wiadomo kiedy nastapi to "kiedys". Miejmy nadzieje, ze przez rokiem 2010. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...