Skocz do zawartości

Zablokowane Turris


Uzjel

Rekomendowane odpowiedzi

Gra naprawdę świetna tylko nie podoba mi się ta wieża w kształcie drzewka.

Jeżeli chcesz to mogę ci zrobić kilka rysunków wieży, tylko daj wymiary.

Twoja wieża jest dziwna daj zwykłą tylko z możliwością dobudowywania jego części. Będzie można użyć tego przykładu z murem(autora nie pamiętam) jeżeli nie wiesz jak to zrobić.

Jakie będziesz chciał wierze(czy takie jak mówię czy takie jakie masz) to pisz na PW.

Czekam z wielką niecierpliwością. Zapowiada się świetna zabawa.

W GM siedzę 2 lata więc mogę trochę pomóc kiedy będę miał więcej wolnego czasu.

 

A ocenka 4.9/5.

 

Z wieżą o jakiej pisze byłoby 5/5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 147
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

bluks: Akurat wieża w kształcie drzewka to motyw przewodni całej gry. Wieża jest magiczna i tak ma być rozbudowywana.

 

Zadanie nr. 2

 

Koszary:

Koszary.png

 

Chciałbym dodać że po wybudowaniu dwóch wież na sobie efekt będzie następujący:

Pokaz.png

 

Więc weźcie to pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Na jedno wyjdzie przecież, jak ktoś chce to może tak robić, a nawet pomniejszać 100 razy, a i tak będą 5x9, co oznacza, że nie będą się zbyt różnić.

Myślę, że tylko gobliny będą tej wielkości, wystarczy obejrzeć zwiastun na yt, żeby wiedzieć, że są i większe jednostki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam kilka nowych wiadomości co do projektu Turris.

 

Na początku ta zła. Lato niebawem się kończy, a zakończenia prac nie widać. Premiera zostaje przesunięta na nie wiadomo kiedy. Naprawdę bym chciał aby była jeszcze w tym roku. Przyczyną opóźnienia jest dodanie nowych trybów rozgrywki, które przedłużą żywotność gry. Oczywiście nie wszystkie tryby, a w nich poszczególne rozgrywki, będą odblokowane na samym początku - trzeba będzie się do nich dokopać zdobywając odpowiednie trofea.

 

Turris_3tryby.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Zrób sam czcionke albo zedytuj jak fajne czcionki nie mają polskich liter, wystarczy pododawać kreski itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cóż.

 

Za jakieś dwa tygodnie zaczną się zamknięte testy. (PsichiX jesteś na liście ;) )

Walki ze smokami wyszły niesamowicie, a użycie piorunów od copo daje naprawdę piękny efekt :)

Będzie system samo-aktualizacji gry, jeżeli nie uda mi się go zrobić, to na pewno będzie sprawdzanie czy jest nowa wersja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
Nie no z tego co wiem to Turris miało wyjść w wakacje 2010 roku. Chyba że mi się tylko przewidziało.

 

Odpowiem tak :D

 

Mam kilka nowych wiadomości co do projektu Turris.

[...] Lato niebawem się kończy, a zakończenia prac nie widać. Premiera zostaje przesunięta na nie wiadomo kiedy. Naprawdę bym chciał aby była jeszcze w tym roku. [...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...