Skocz do zawartości

ojcem będe


drobiu

Rekomendowane odpowiedzi

http://pl.wikipedia.org/wiki/Lina_Medina

Macie

 

@up:

Metody aborcji

 

* aborcja farmakologiczna, tzw. "regulacja miesiączki", pigułka RU-486, Mifegine, Mifeprex, Methotrexate,

* rozszerzenie szyjki macicy i aspiracja (odessanie pod ciśnieniem ? możliwa w 7-12 tygodniu ciąży) lub wyłyżeczkowanie płodu (generalnie między 10, a 22 tygodniem ciąży),

* aborcja w drugim trymestrze (12-22 tydzień ciąży) polegająca na wywołaniu akcji skurczowej

* tzw. wczesne cięcie cesarskie.

 

Ałć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystając z tego, że dziś mamy taką piękną datę chciałbym powiedzieć, że to forum dostarczyło mi wiele radości w życiu, tutejsze gry są wspaniałe, na stronie głównej są genialne ankiety a no i użytkownicy są bardzo mądrzy i mili. :P

 

A co do twojej ciąży drobiu, to trzeba sobie było zatkać spust tłumikiem, albo w ogóle nie wyciągać z kabury... -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko po rodzicach potrafisz jechać? :/

 

pi***e to ide do stajni świnie walić

Korzystając z tego, że dziś mamy taką piękną datę chciałbym powiedzieć, że to forum dostarczyło mi wiele radości w życiu, tutejsze gry są wspaniałe, na stronie głównej są genialne ankiety a no i użytkownicy są bardzo mądrzy i mili. :P

 

A co do twojej ciąży drobiu, to trzeba sobie było zatkać spust tłumikiem, albo w ogóle nie wyciągać z kabury... -.-

 

k*****a to pewnie robota gnyska! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
zalałem po imprezie paszteta

A z indyka, czy z pomidora ten pasztet? Pierwszy raz słyszę zwrot "zalać pasztet(a?)"...

 

k*****a to pewnie robota gnyska!

To ci łobuz! Zamiast pilnować forum to on wkręca lowridera w ojcostwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...