Skocz do zawartości

grafa al a almora


szpaq99

Rekomendowane odpowiedzi

Zrób w paintcie i popraw w czymś lepszym cieniowanie. Nie słuchaj gnyska, talent nie istnieje.

 

Racja, talent nie istnieje, jest za to nabyta umiejętność ;)

Odpal paint, po czym narysuj kolesia, nadaj jakieś kolory ( tak bez cieniowania ) i w photoshopie daj cieniowanie i inne bajerki ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

talent trzeba mieć, ja nie mam talentu do rysowania, i nigdy nie stworze arcydzieła. ćwicząc, nabywając umiejętności mogę jedynie coś podszlifować, dopracować jakąś umiejętność, ale bez talentu dupa. wiec skłaniam się raczej do wypowiedzi Gnyska

 

paint jest prosty łatwy i przyjemny. możesz iśc na łatwiznę kopiuj wklej edytuj, ale wiesz jak jest. to już nie będzie Twoje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

życzę powodzenia, jest podwójnie zabezpieczona i dekompilator ani myśli jej łykać :)

kiedyś wpadłem na pomysł aby zdekompilować ******* pożegnalnego od *****. Lajtowo mam wszystkie grafiki z almy :D

 

E: dla dobra Almory ocenzurowano xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

talent trzeba mieć, ja nie mam talentu do rysowania, i nigdy nie stworze arcydzieła. ćwicząc, nabywając umiejętności mogę jedynie coś podszlifować, dopracować jakąś umiejętność, ale bez talentu dupa. wiec skłaniam się raczej do wypowiedzi Gnyska

pierdzielisz, ja jak mialem 6 lat to rysowalem jak skonczony piernik, i co? moglem powiedziec nie mam talentu, a ze przez cale zycie szlifowalem umiejetnosc rysowania - to powinienes zobaczyc jakie cuda potrafie teraz zmajstrowac przy pomocy dlugopisu. Nie ma czegos takiego jak talent, robisz cos - jestes w tym dobry, nie robisz czegos - zwalasz wine na brak talentu. Talent to nie wyrostek robaczkowy, nie ma nigdzie w organizmie takiej historii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...