Skocz do zawartości

Zablokowane Tura #54


Maximal

Rekomendowane odpowiedzi

Hm, niezupełnie. :P Zobacz sobie np. takie gry jak Osu!. Tu jest cała lista http://pl.wikipedia.org/wiki/Muzyczna_gra_komputerowa. Generalnie chodzi o to, żeby czynności trzeba było wykonywać do rytmu.

 

ej dzięki biorę się do pracy a może być coś takiego że naciskasz jakiś guzik w odpowiednim momencie i gra dźwięk i coś się dzieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale właściwie czy to tak trudno machnąć kilka sampli i sklecić z nich melodyjkę?

 

Dla nie umuzycznionych - TAK :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że na tę jedną turę mogę zezwolić na używanie cudzych utworów. :)

 

Ale właściwie czy to tak trudno machnąć kilka sampli i sklecić z nich melodyjkę? ;)

 

Jak dla mnie to na tą turę to powinno być wręcz zabronione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to na tą turę to powinno być wręcz zabronione.

 

Ale my tu konkurujemy w robieniu gier a nie muzyki.

Najważniejszy ma być ciekawy pomysł, później wykonanie.

Tak więc szanse równe powinni mieć i ci bardziej i mniej umuzykalnieni.

Bo tu chodzi o to głównie jakie mamy pomysły i jak programujemy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wut? Zezwalasz na korzystanie z muzyki która sobie zastrzega kopiowanie oraz przerabianie? Nie masz do tego prawa xD Napisz do Metalicy na e-maila i zapytaj o zezwolenie xDDDD

 

a teraz do tematu: można zrobić program a nie gre?? ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz do tematu: można zrobić program a nie gre?? ;>

 

Uwaga: to NIE może być program do tworzenia muzyki.

Nie.

 

A poza tym to gry na lige są freeware a więc jaki rozsądny autor będzie się martwił tym że jakaś freeware'ówka korzysta z jego dzieła? Dla niego to nawet plus za promocje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze no podoba mi się temat, chciałem coś zrobić, ale jakoś kompletny brak pomysłu...

A nie chce mi się robić jakiegoś gówna w którym się będzie wciskało jeden przycisk w rytm...

 

Mam jeden pomysł ale nie zdążę zrobić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z Dark Maximalem, zaproponowałem aby przedłużyć turę aby trwała wyjątkowo 48 godzin i wyszło na to że jeśli większość będzie chciała to się ją przedłuży, bo chyba sporo userów ma dobry pomysł ale uważa że za mało jest czasu na skończenie pracy? :D

Tak, więc: Kto jest za tym aby ta tura trwała 48 godzin? (proszę o odpowiedzi osób które biorą bądź ewentualnie chciały brać udział w tej turze, bo wiadomo, że negować będą chciały te osoby które i tak nic nie zrobią a tylko popsują zabawę innym :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak teraz na to wpadliście to jakbym teraz zaczął prace to i tak zostało mi tylko 24 godziny :P

Więc i tak raczej udziału nie wezmę więc się nie wypowiadam.

 

Grafika do mojego pomysła dość długo by zajęła, a i tak pewno bym nie dał rady zrobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z Dark Maximalem, zaproponowałem aby przedłużyć turę aby trwała wyjątkowo 48 godzin i wyszło na to że jeśli większość będzie chciała to się ją przedłuży, bo chyba sporo userów ma dobry pomysł ale uważa że za mało jest czasu na skończenie pracy? :D

Tak, więc: Kto jest za tym aby ta tura trwała 48 godzin? (proszę o odpowiedzi osób które biorą bądź ewentualnie chciały brać udział w tej turze, bo wiadomo, że negować będą chciały te osoby które i tak nic nie zrobią a tylko popsują zabawę innym :P )

 

w sumie dobrze podoba mi się to,że przedłużyliście to

spróbuję coś dobrego zrobić,24h to sporo czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...