Skocz do zawartości

Secret


raperr

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Secret

Gatunek: TDS/Horror

 

 

Autorzy:

Programowanie: Pablo-GM

Fabuła: Nespe

Grafika: raperr

Muzyka: narazie nie ma osoby odpowiedzialnej za to

 

 

 

Opis: Nazywam się Mikel Setforn jestem pracownikiem potężnej korporacji O.P.I.O.N która zajmuje się realizacją zleceń wojskowych, głównie broni masowego rażenia jak i biologicznej. Wpływy Opion-u można dostrzec wszędzie a to czym się zajmuje jest przykrywką dla prawdziwych interesów. Lecz ostatnie badania nad tajnym projektem Celon-11, wymknęły się spod kontroli .

Jedna z baz O.P.I.O.N-u zajmująca się tym projektem straciła kontakt z Kwaterą główną, wszystko wskazuje na to, że miał miejsce dziwny incydent. Niezwłocznie zostałem skierowany by wyjaśnić zaistniała sytuacje. Zbliżając się do bazy G-v11 dało się odczuć niewielkie zmiany,będące wynikiem badań. Po moim przybyciu okazało się, że całe miasto było martwe. Myliłem się …

 

 

Screeny:

NOWE!!!

skrin1

skrin2

skrin3

skrin4

 

Filmy:

Film1 -filmik ukazujący silnik graficzny Secret'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Co do skrinów to nie za dużo tam widać,bo są strasznie ciemne,grafika jest dobra,przynajmniej 1 stylowa tak mi się zdaje.Mam pytanie czy gra będzie wyglądać tak jak na tych screenach? Nie wyobrażam sobie gry w takiej ciemności.

Nie gadaj, wcale nie jest tak ciemno, wystarczy, jak masz plazmę, usiąść wyżej :P

 

Ale te lampy powinny mieć większy zasięg oświetlania :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gadaj, wcale nie jest tak ciemno, wystarczy, jak masz plazmę, usiąść wyżej :P

 

Ale te lampy powinny mieć większy zasięg oświetlania :P

 

Ale i tak są ciemne no jakby były w miarę to bym coś tam widział.

 

Aha oceny jeszcze nie dałem,jak będzie trailer to może dam czy coś,ogólnie to nigdy nie daje oceń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do skrinów to nie za dużo tam widać,bo są strasznie ciemne,grafika jest dobra,przynajmniej 1 stylowa tak mi się zdaje.Mam pytanie czy gra będzie wyglądać tak jak na tych screenach? Nie wyobrażam sobie gry w takiej ciemności.

 

Jak pablo powiedział będziemy mieli do dyspozycji latarkę która nam bardzo dużo pomoże ^^ a co do ciemności panujących w tej grze dla mnie są w sam raz ponieważ gdy będziemy się przedzierać przez laboratoria/miasta/domy nada to wielki klimat ponieważ nie będziemy wiedzieć co się w nich będzie kryło ;]

 

Kiedy trailer/gameplay?

 

Prawdopodobnie dziś ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika swietna. W wsprawie gameplay'a wypowiem sie jak bedzie, ale...

 

Co do sasiegu lamp to wg jest ok x)

 

Nie jest ok. Jakby w rzeczywistosci latarnie tak swiecily to mielibysmy latarnie co 2 metry. Mozesz zostawic takie silne oswietlenie pod latarnia, ale powieksz promien tego swiatla jeszcze raz i daj oswietlenie o 1/3 mniejsze, potem powieksz ten promien jeszcze raz znowu zmniejsz sile oswietlenia, wtedy bedzie to realistycznie wygladac. Grafiki beda 'ciemne' i mroczne ale gracz bedzie lepiej widziec pod latarniami, jak w nocy jak wracasz nawalony z jakiegos baru. Tak samo reflektory z samochodu.

 

Domki w srodku tez moglyby byc tak samo ciemne, pomysl o jakis lampkach na stolikach, zyrandolach, a nawet ekranie komputera ktory migocze czy cos. Generalnie masz swietne grafiki pasujace do takiej gry, musisz je jeszcze tylko ladnie zapakowac w efekty swietlne itp.

 

Generalnie to powiem jeszcze ze niemialbym nic przeciwko gdyby w grze bylo naprawde konkretnie ciemno, byliscie kiedys na miescie gdzie nie ma ani jednego swiatla tylko masz np. lampe w komorce? Jest ciemno jak w dupie, nie widac (prawie) nic, widzisz na jakies 2 metry a reszta to ciemne ksztalty na prawie rowno ciemnym niebie.

Wiecie jak jest jak nie ma swiatla w domu? Jest tak ciemno ze zombie moglby stac ze mna twarza w twarz przez dosc dlugi moment a i tak nie wiedzialbym co mnie zabilo.

 

Powodzenia z gierka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafika świetna, ale mam jakieś dziwne przeczucie, że Pablo spieprzy ten projekt... :P (bez obrazy - serio takie przeczucie mam)

 

Z lampami nie wiem dokładnie co, ale coś jest nie tak. Jakoś, nie pasują do grafiki. Może je trochę powiększ, albo zmniejsz przeźroczystość.

 

Tak czy inaczej, powodzenia.

 

I zamiast robić trailera tygodniowej gry lepiej róbcie samą grę - taka moja skromna rada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po moim przybyciu okazało się, że całe miasto było martwe. Myliłem się ?

Powyskakiwaly na mnie zombie ale ja z trudnoscia 1 na 200 ich wszystich rozstrzelilem. Nastepna hurtowa fabula. Zrobcie Power Rangersow ktorzy poraz pierwszy przegrywaja, czy cokolwiek innego co by zdziwilo gracza.

Ale jak na razie i tak ladnie sie zapowiada. Nie oceniam zopowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powyskakiwaly na mnie zombie ale ja z trudnoscia 1 na 200 ich wszystich rozstrzelilem. Nastepna hurtowa fabula. Zrobcie Power Rangersow ktorzy poraz pierwszy przegrywaja, czy cokolwiek innego co by zdziwilo gracza.

Ale jak na razie i tak ladnie sie zapowiada. Nie oceniam zopowiedzi.

 

Nie pisz tak bezsensownych postów parówo jak nic nie wiesz jak będzie wyglądała gra...

W secret głównie będziemy zaskakiwani przez te zoombie będą się chować za rogami itp. nie będzie to zwykły survival gdzie dostajesz ganta i heya przed siebie, będzie liczył się każdy nabój...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale popieram poxipola i dawidas...

Pablo na pewno grę spieprzy,bo on pieprzy wszystko za co się weźmie i światła mają za wysoką alphe i mały promień,w takiej ciemności ciężko ustrzelić własnego penisa a co dopiero zombie,które leci jak obłąkane direction=point direction(x,y,bohater.x,bohater.y) hehehehehe.

Ciekawe kiedy ten gameplay... <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuzwa lowrider taki koles z Ciebie a moze podasz wszystkie tytuly gier ktore ty spie****** ?

Napewne bedzie to ciekawa lektura.

 

Nie było takich,czekam na gameplay albo nowe screeny trochę jaśniejsze bo na tych nie widać nawet bohatera. :sp_ike:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...