Skocz do zawartości

Zablokowane Znajdz różnice


Ra3l

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Znajdź różnice

 

Gatunek: logiczna

 

Opis: Gra polega na odnajdowaniu różnic, na dwóch pozornie identycznych obrazkach. Im szybciej to zrobisz tym zdobędziesz więcej punktów. Nie ma jak tu napisać 5 zdań. Aha nastrojowa muzyczka.

Download: https://gmclan.org/up1107_4_roznicee.html

Rozmiar: 2,3mb

 

Autorzy:

Programowanie: Ra3l

Fabuła: Ra3l

Grafika: Ra3l & google

Muzyka: Google

Screeny:

f5e26fe8c0083f75med.jpg

d80a4ceef6ce7a04med.jpg

 

P.S.

Do administracji,

Każdy nowy temat powinien mieć taki sam układ, zgodny z tym szablonem!
, link do szablonu prowadzi nie do tego co trzeba, tj., do szablonu zapowiedzi, proszę o poprawienie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie w zgadywankach typu "Znajdź różnicę",nie ma sensu dawać prawdziwych fotek/zdjęć.

Lepiej jest gdy są one narysowane.

Po za tym to białe tło(tam gdzie jest punktacja) nie pasuje za bardzo,wali po oczach.

 

Ściagnę jeszcze dzisiaj to ocenie.

 

Przeniesiony do właściwego tematu.

Matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załóżmy ze ktoś ma chore serce, nie gra w żadne gry bo wystraszenie = zawał.

Patrzy po screenach o taka gra raczej mnie nie wystraszy gra, gra, gra Bum zombie, pikawa mu staje. I śmierć ?

 

Ogólnie ani to śmieszne ani straszne. Pokazałeś tym tylko że nie potrafisz stworzyć żadnej porządnej gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ma być jakiś żart? No i co ja mam zrobić, że zombiak mi wyskakuje biggrin.gif

Niezły dowcip tongue2.gif

 

Tak to ma być żart :)

 

Głupie , nudne i nie śmieszne :<

słaby screamer,na dodatek nie twój.

 

Głupie ?:) możliwe... Nudne ? możliwe...

screamera swojego nie będę robił bo potworka nie znam ;p

 

Załóżmy ze ktoś ma chore serce, nie gra w żadne gry bo wystraszenie = zawał.

Patrzy po screenach o taka gra raczej mnie nie wystraszy gra, gra, gra Bum zombie, pikawa mu staje. I śmierć ?

 

Ogólnie ani to śmieszne ani straszne. Pokazałeś tym tylko że nie potrafisz stworzyć żadnej porządnej gry.

 

Załóżmy że koleś stoi przed pasami (ten chory) i robi pierwszy krok n pasy, a tu przed nim samochód 180km/h i ciach zawał.

Patrzy na ulice o raczej nic nie jedzie. Śmierć bo zawal.

 

To jest najlepsze... ;] Robiąc scremera pokazałem że nie umiem robić gier, dobry jesteś.

aktor który gra w reklamie świadczy o tym że nie potrafi zagrać w wielkiej produkcji filmowej?

Jak masz tak głupio pisać lepiej w ogóle nie pisz.

 

I uprzedzam Twój kolejny post "przynajmniej przymnij krytykę z szacunkiem/odwaga etc" tak krytykę przyjmuję ale to co napisałeś w drugiej części posta to żenada :))

Po Twoim poście wnioskuję że to Ty nie masz pojęcia o tworzeniu gier i niczego innego.

 

Świetna gra, te efekty bump-mappingowe i realistyczna fizyka na poziomie 48 robią wrażenie.

 

1/5.

 

Przypomina mi się Skoczny Men

Albo Blue Gem z rykiem brzmiącym jak "łhaaaajhaaaa."

 

Dla Ciebie świetna gra to super grafika, efekty itd. :)) to nie wiem co tu robisz.

 

Co ma wspólnego "moja produkcja" z tymi wyżej ?!

 

NIC... ponieważ ja w swoim nic nie pokazałem co potrafię zrobić, tam jest jedna linijka kodu, i nie zrobiłem tego żeby pokazać co potrafię zrobić tylko dla jaj. Ale widzę że niektórzy myślą że siedziałem nad tym 3 lata, zatrudniałem grafików i nic mi z tego nie wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe weź się człowieku ogarnij ... :))

Spamować.... rozwaliłeś mnie... Nie wszystkie "gry" mają być poważne... ;] edukacyjne itd. Humorystycznych gier od dziś nie robimy bo to spam.

 

powiem krótko i zwięźle. NARA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co robić gry skoro wie się, że i tak wszyscy wystawią 1? Co oni sobie o twoich kolejnych grach pomyślą? "O, pewnie jakiś kolejny badziew, albo jakiś żarcik". Jeżeli chcesz, żeby tak było, to rób sobie te nędzne gierki. Zrobiłeś to tylko po to, bo zachciało ci się napisać temat w gotowych grach i programach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może Ty tak podchodzisz do tego... ;p;]

 

Ja tam mam gdzieś ile tematów napiszę i ile postów...;]

A niech sobie myślą co chcą... ;]

 

Ściągną i się przekonają.

A po drugie dwa razy takich samych żartów się nie robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Ciebie świetna gra to super grafika, efekty itd. ) to nie wiem co tu robisz.

Nie wiem, co ty tu robisz, jeśli nie wiesz co to ironia.

A po drugie dwa razy takich samych żartów się nie robi

To dlaczego ty zrobiłeś ten sam "żart" drugi raz? (Podobno demo tego cuda też było screamerem.)

 

Przyznam się: gry nie ściągnąłem, wystarczająco dużo screamerów naoglądałem się na jutubie.

 

btw. Nie wiem, jakim cudem przegapiłem taką perełkę jak "Blue Gem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze dema tej gry nie było tylko zapowiedź z alpha to raz, i tam nie było screamera. Jeżeli już kogoś oskarżasz to przynajmniej sprawdź te swoje "podbno"

 

Ja tam irioni nie zauważyłem, i nie rozumiem czemu wypowiadasz się za innych.?! Tamto było do Korodzika :) heh ...

 

Ironia to była że w.w. produkcji to jest, co oznacza że zapewne on liczy na to w gm'owych gierkach,

 

 

A tak w ogóle ciekawe kto zaraportował mój 1 post :]

 

Który punkt regulaminu łamie ?;]

 

 

Jaklub to czemu oceniasz bez ściągnięcia :] ... ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"aktor który gra w reklamie świadczy o tym że nie potrafi zagrać w wielkiej produkcji filmowej?"

Jak aktor gra w reklamie to zazwyczaj świadczy o tym że potrzebuje pieniędzy,bo już dawno nie miał roli w żadnym filmie,a teatr to...g.

O postach Grabarza nie wspomnę bo są jak zwykle żałosne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostawic Wam otwarty temat z wybrykiem, a Wy tu zaraz offtop robicie :P a zamykam. Przede wszystkim nie ma informacji o tym ze gra moze spowodowac palpitacje serca i ogolem zgon dla osoby ze slabym sercem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...