Skocz do zawartości

The Mages


Crackkk-GM

Rekomendowane odpowiedzi

mages_logo.png

Gatunek:
Strategia z elementami RPG ( może zrobię walki przez neta... )

Opis: W grze wcielamy się w maga, którego szuka dużo łowców, ponieważ ukrywa on wiele informacji o królu. Jego głównym zadaniem ( jak każdy się domyśla ) jest strzerzenie tych informacji. Niestety jego życie dobiega kresu... jest już baardzo stary i musi odnaleźć "Krąg Niebieskiego Światła", na jego drodze stoi dużo wrogów, którzy są sługami łowców.
Do zrobienia:
Lepsze AI,
Walka grupowa ( 2 - 2, 2 - 1, 1 - 2 - 1 ).


Programowanie: Crackkk-GM
Fabuła: Crackkk-GM
Grafika: Crackkk-GM, Pablo-GM, Morgo
Muzyka: Niema - szukam muzyka :P
Efekty: Shocker



Jeszcze dużo może się zmienić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra bardzo fajnie się prezentuje. Czy będzie to takie coś jak Fallout 1 ? Że masz nieodkrytą mapę, chodzisz po niej w poszukiwaniu tego krągu jakiegośtam ( :P ), a gdy trafisz na przeciwnika to masz pole walki ?

 

 

Grafika: 4/5 (popraw trochę bohatera)

Fabuła: 2/5 (okrojona, prosta, za mało)

 

Ogólnie: 3/5

 

Ale nie przejmuj się, przecież nie da się zbytnio oceniać po zapowiedzi, powiem tylko tyle, że jeżeli nie spaprasz projektu, to będzie coś wypasionego :P

 

 

PS. Dlaczego zawsze zadajesz to samo pytanie:

"Najważniejsze pytanie. Ile masz już zrobione ?"

 

W każdej zapowiedzi widzę ten sam post napisany przez piotrka <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! Klon MAGI/ArcMagi... wypas! :)

 

Trzymam kciuki i czekam na jakieś demko.

heh :D dzięki, ja też czekam na demko od ciebie ;>

mam jeszcze jedno pytanie czy w tej grze będziemy chodzić tylko po marsie? :jezor:

To nie jest mars XD tylko jesteśmy na wzgórzu wcześnie rano ( słoneczko wstaje xD )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie chłopakowi trochę luzu, przecież widać, że grafika to nie jest jego mocna strona, co nie znaczy, że nie może zrobić grywalnej gry :) Pamiętacie te screeny z pierwszej gry MAGI sprzed xx lat? a zobaczcie teraz jak wygląda MAGI (pełen wypas)

Niech chłopak wypuści demko i będziemy dyskutować na temat grywalności, a grafikę i tak robi się na końcu. Jest jeszcze młody, nauczy się zachowań proporcji i tym podobnych pierdół graficznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie chłopakowi trochę luzu, przecież widać, że grafika to nie jest jego mocna strona, co nie znaczy, że nie może zrobić grywalnej gry :) Pamiętacie te screeny z pierwszej gry MAGI sprzed xx lat? a zobaczcie teraz jak wygląda MAGI (pełen wypas)

Niech chłopak wypuści demko i będziemy dyskutować na temat grywalności, a grafikę i tak robi się na końcu. Jest jeszcze młody, nauczy się zachowań proporcji i tym podobnych pierdół graficznych.

Hehe, grafika się zaczyna zmieniać, dzięki Pablowi :)

Już niedługo jakieś demko trafi na gmclan :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grze wcielamy się w maga, którego szuka dużo łowców, ponieważ ukrywa on wiele informacji o królu. Jego głównym zadaniem ( jak każdy się domyśla ) jest strzerzenie tych informacji.

No jak strzerze tych informacji, nie lepiej mu wykitować? I tak niewiele życia mu zostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do mnie te screeny nie przemawiają jak i nazwa gry,nie lubię takiego typu gier, w sumie i tak oceniam obiektywnie,póki co nie ma co oceniać,zobaczymy jak będzie wyglądać rozgrywka,grafika nie jest zła chociaż jest prosta,sam bym lepszej chyba nie zrobił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierka jest nawet spoko :) Ładna oprawa graficzna fabuła już trochę gorsza ale gra i tak zapowiada się dobrze.

Grafika: 4/5

Fabuła: 2/5

Pomysł: 3/5 (mało orginalny)

Ogółem: 3/5 No jakoś mi tak wyszło xD

Ps. w sumie i tak oceniam obiektywnie,póki co nie ma co oceniać

To mnie rozwaliło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...