Skocz do zawartości

Tablice Rejestracyjne


Valdemor

Rekomendowane odpowiedzi

Łe! Nawet ciekawie wykonany. Myślę że twojego autorstwa ;)

 

EDIT

Twojego :P Ile nad nim spędziłeś czasu?

Program jest wykonany ze standartowej ramki, ktora wykonalem dla roznych innych programow. Spedzilem nad nia okolo miesiaca, zas sam program zajal mi tydzien z pomoca syna (baza danych).

PS:

Ciesze sie, ze program jest interesujacy. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Wyślij do Komputer Świata. Oni lubią o takich małych programach pisać, lub do PC World Komputer - mają specjalny dział z programami Freeware.

Twoj pomysl wypalil. W czoraj program zostal opublikowany na stronie IDG.

Podaje link do niej: www.idg.pl

W raz z ta publikacja, wzrosla ogladalnosc mojej strony, co wiaze sie z wieksza iloscia pobran wystawionych gier. Co raz bardziej znany robi sie Jaklub i Tomalas. Stwierdzajac to takze po ilosci pobran ich aplikacji.

Zachecam nadal do wypelnienia formularza tutaj

Mozemy zaistniec :P , co dowiodlem tego.

Dzieki jeszcze raz za pomysly i zachecam do wspolpracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program Tablice rejestracyjne przekroczył dzisiaj właśnie 1000 zarejestrowanych użytkowników. Są to jak i osoby prywatne tak i instytucje i firmy prywatne. Powiem krótko, nie spodziewałem się takiego zainteresowania programem. Nie wiem, czy czasami nie pomyśleć nad dalszym jego rozwojem. Czy może dać sobie siana. :D Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli możesz to rozwijaj dalej. Zawsze może coś z tego być =D

 

W twoich grach/programach strasznie podoba mi się możliwość edycji ich zasobów (planszy itp. itd.). Aż mi ciarki po plecach przechodzą na samą myśl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli możesz to rozwijaj dalej. Zawsze może coś z tego być =D

 

W twoich grach/programach strasznie podoba mi się strasznie możliwość edycji ich zasobów (planszy itp. itd.). Aż mi ciarki po plecach przechodzą na samą myśl :D

I tak chyba uczynię, można jeszcze dużo w nim dodać. :P

Co do edycji moich aplikacji, to cieszę się bardzo, że udało mi się coś zrobić pod Twój gust. A może ktoś, chce się pobawić w edycję plansz do Kosmosu 2006. Chciałbym zobaczyć pomysły innych ludzi. Daję na to pełną zgodę. Do zmiany może być plansza menu, galaktyki no i muzyka. Zawsze można je nie tylko zmienić, ale i dodać. Czekam na pomysły. :P

PS:

Dla starszych wiekowo :) można zrobić inne galaktyki np. bardziej kobiece. Przecież o nie też można powalczyć :D i to nie o jedną tylko od razu o dwie. :P Przykładu nie będę podawał, bo to nie stosowne byłoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tymon

W twoich grach/programach strasznie podoba mi się strasznie możliwość edycji ich zasobów (planszy itp. itd.). Aż mi ciarki po plecach przechodzą na samą myśl biggrin.gif
- cóż to, błąd w zdaniu ? :)

 

Program należy dalej rozwijać, nawet się nie zastanawiaj :P

 

Tymon: Jestem tylko człowiekiem xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa Valdemor mam pomysł zrób satelitarne namierzanie samochodu z rejestracją którą wyszukaliśmy. I po zarejestrowaniu się, zdalne kierowanie nim :)

Bardzo dobry pomysl :D Myślałem nad tym długieeeee noce :D Ale, tak dla informacji takie komentarze były na IDG i Dobrych Programach, jak: "eeee, kiepski program, bo myślałem, że poznam adres właściciela samochodu itd.". :D Bardzo mnie to rozweselilo. Może jeszcze podać, w którym garażu właściciel samochód trzyma i wzór klucza do zamka :D . No, ale co można poradzić na takich ludzi. <_< Nie ma, jak to my ludzie z GMClanu :thumbsup: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...