Skocz do zawartości

Konto łączące na n-k


Tidimel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 189
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Stanę w obronie PoxiPola, jakiby nie był to człowiek i zasługuje na szansę.

Dziękuję za uwagę.

 

E: Co więcej, osobiście jestem za tym aby administracja takie coś prowadziła, nie użytkownicy (niektórzy z nich mają wodę zamiast mózgu, incydent z PoxiPolem i jego odrzucenie przez pana wlaściciela profilu).

E2: Całym problemem GMC jest to, że użytkownik wymyśla i rządzi. Całe szczęście Tymon rządzi na naszej grupie last.fm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zmuszony zgodzić z Bagniakiem. Wszystkie przedsięwzięcia związane w taki czy inny sposób z GMClanem ( i to niezależnie, czyj był pomysł) powinny być zarządzane przez administrację/moderację. W innym wypadku do, na przykład takiego profilu na NK, po prostu się nie przyznajemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, drobiu kazał przekazać, że jak będzie zjazd GMC, to tam wpadnie razem z bratem Murdalow.

 

PoxiPol najpierw nagadałeś teraz masz, się nie dziw.

 

Do adminów, sory, ale chyba was d**a boli że sami nie wpadliście na to że mozna zrobic takie konto ; /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Do adminów, sory, ale chyba was d**a boli że sami nie wpadliście na to że mozna zrobic takie konto ; /
Sorry, ale to Ciebie dupa boli skoro się zajmujesz takimi duperelami jak konta fikcyjne na NK. Gdybyśmy naprawdę chcieli coś takiego zrobić, to już by to było dawno zrobione. Boli Cię to, że był taki odzew a nie inny bezpośrednio od samych użytkowników? W ogóle czemu starasz się nas w to mieszać i na nas zwalić winę za wszystko? Wasz pomysł, rządźcie się tam dowoli, zablokujcie najlepiej wszystkich, my od tego umywamy ręce.

 

Hehe, zbanowaliście, to macie.
Nie zbanowaliśmy. DM z tego co widzę, to zawiesił konto na miesiąc. Poza tym to się odnosi GMCLANu i jak to się ma do NK? Nijak.

 

A co do drobia aka lowrider, po raz kolejny udowodnił, że nie umie zapanować nad emocjami i nie dopuszcza do siebie jakiejkolwiek krytyki, przykre. Tak się świata nie zawojuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tee Dee Mel 20:39:15

wyjezdzasz mi tu z tekstem ze od logiiki mam zacząć, a nawet mnie nie znasz

Tee Dee Mel 20:39:27

wiec powiem ci jedno polskie słowo - W..........

 

Ja 20:42:39

powiedz, co w te 10 min byś zrobił?

Tee Dee Mel 20:42:44

gówno

 

Tee Dee Mel 20:44:11

pa :*

 

Nie no, zawsze trochę się uśmiałem, ale spodziewałem się czegoś więcej :confused: . Charakterystyczne jest dla człowieka szukanie przyjaciół o swym poziomie. Drobiu (lowrider) to sama w sobie postać kontrowersyjna / fikcyjna, nie wiadomo, ile ma lat, ale siedzi sobie przed komputerem i pisze głupoty, obrażając innych, rozsądniejszym od siebie... Typowe zagranie ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak zadnego spotkania GMclanowego nie bedzie bo jak przyjdzie co do czego to i tak kazdy(wiekszosc) powie ze ma za daleko lub nie moze w tym i tym terminie.

 

Co do tego konta na nk, niech sobie po prostu jest kto bedzie chciał to sie dopisze, kto nie to nie i bez jakichs dyskusji a nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz powiem to co powiedziałem niektórym osobom, mam gdzieś skandale/afery gmclanowe :)

Jestem tu po to aby pomagać, reklamować swoje projekty i spamować :)

Zgadzam się w 100% z Ranmusem i resztą, która jeszcze tutaj zdrowo myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Oficjalnie odmówiliście dołączenia do tego konta
Ja nie wiem kto odmówił a kto nie, ale jeżeli nie mam chęci dołączyć się, to nie oznacza od razu, że walnąłem focha jak jakieś dziecko. Wmawiasz nam zachowanie, którego nie było. Najpierw że nas dupa boli, teraz jakieś fochy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde dla was admini i modzi to jacys wybrancy? To tez ludzie, ktozy roznia sie tylko tym ze maja dostep do zabawy tym forum i reszta. Wedlog mnie tylko tracicie swoje cenne zycie zawracajac sobie glowe takimi duperelami. W koncu jestesmy jeszcze dosyc mlodzi i powinnismy sie tym cieszyc :)

Juz sie nie bed etutaj wypowiadal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Ostatnie posty wyjaśniają mi w końcu dlaczego mam tyle zaproszeń od nieznanych mi ludzi.

Tak w ogóle to sorry chłopaki, ale nie znam was i nie zamierzam odpowiadać na takie zaproszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...