Skocz do zawartości

ZSE-Mc


OsamodasxD

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: ZSE-Mc

 

Gatunek: wlasciwie to ja nie wiem xD

 

Opis: Wyobrazmy sobie sytuacje, gdy kazdy nauczyciel ma moc odpowiadajaca jego przedmiotowi - np. taka geografistka potrafiaca niszczyc miasta dotykajac palcem ich lokalizacje na mapie, albo historyczke ktora po wypowiedzeniu slowa "Łokietek" lamie ci reke..... Ta gra dzieje sie wlasnie w takim swiecie . Hero ( postac ktora bedziemy grac) musi powstrzymac nauczycieli przed zawladnieciem swata. Kazda mapa bedzie miala: innego nauczyciela, klimatyczny podklad oraz inny podklad u bosa, charakterystyczne elementy terenu (np. cmentarz to groby, mgla, ciemno itp), kazdy boss ma 2 rozne spele - tj gracz, buffy wspomagajace oraz oslabiajace itp etc itd (przeciez nie powiem wam narazie wszystkiego). Dodam jeszcze ze gra bedzie napakowana efektami.

 

 

Autorzy:OsamodasxD

Programowanie:
OsamodasxD

Fabuła:
OsamodasxD

Grafika:
OsamodasxD

Muzyka:
Net, gry itp....

Screeny:

e48426c36e18a79em.jpg e3d812d0035b9657m.jpg b1575cc2915d43c0m.jpg

 

Na zdjeciach pokazany jest hero oraz Chryciukowa - nauczycielka biologi, oraz menu.

 

EDIT: Dodano pierwsze zdjecie testowanej grafiki, w miare moich mozliwosci bede robil aktualizacje zapowiedzi.

 

12.01.09 EDIT: Dodano zdjecia z menu (glowne menu i wybor scenariusza)

20.01.09 EDIT: Widoczna grafika od tej pory jest oryginalna grafika z gry, dodano gameplaya z oryginalnym podkladem - niestety bez efektow dzwiekowych bo jeszcze nie mam, ale oglada sie fajnie ;]

 

I PIERWSZY GAMEPLAY Z GRY: (sorka ze taki ciemny nieco) http://www.wrzuta.pl/film/yEDRiby6nc/gameplay_todivx - sorka za jakosc ;] jak tylko zrobi sie na youtube to dodam bedzie lepiej widac

z tego samego gameplaya dalem zdjecie wyrazniejsze itd. wiec mozecie sobie zobaczyc co i jak ;]

 

INFORMACJE: JEZELI KTOS NIE MOGL OCENIC BADZ SKOMENTOWAC PRODUKCJI ZA CZASOW WCZESNIEJSZYCH ZDJEC TERAZ MOZE TO ZROBIC.

 

Dziekuje - hehe kulturka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już czekam na tą grę, jeśli utrzymasz ten wysoki poziom efektów i grafiki, a fabuła będzie taka jak w opisie, to gra u mnie będzie zasługiwała na 5 :) Czekam, czekam, ale liczę na wysoką grywalność, bo tego brakuje w grach !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

efekty sa takze rysowane recznie ( blyski, odbicia itp), a efektow z gm uzywam tylko do niektorych elementow jak dym albo fala bo reczenie ladnie tego nie narysuje.... hehe jednak polaczenie painta i photoshopa cos daje ;D jedynie co mnie martwi to rozmiar gry bo projekt jest naprawde ogromny a juz teraz same postacie (jest juz 6) muzyka, kawalek terenu i efekty zajmuja 40mb - oczywiscie format przekonwertuje na jpg albo gif.

Tym razem zadbam o pamiec nie tak jak w Xmas Armando ;D

@Ch3mical - ci nauczyciele to prawdziwi psychole ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w-f'ista nie wiem czy powstanie, ale mialem plany na niego - super szybkosc, zatrzymywanie czasu stoperem, i dokonywanie rzeczy niemozliwych z wlasnym cialem ;D Jak narazie w grze kazdy z przeciwnikow oraz gracz ma tylko 2 glowne spele oraz podstawowe strzelanie, jak ukoncze wiekszosc prac pomysle nad rozszerzeniem mozliwosci ataku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie jakas ciekawa gra z humorem :P

Avatary bohatera i biologiczki - bue :[ za kanciaste - uzyles chyba tylko kolka i linii prostej :sp_ike:

Tia, juz sobie wyobrazam ta gre: informatyk cie wciaga do swiata zlozonego tylko z cyfr 0 i 1 a geografik rzuca skalami z nieba xD. A polonista? Dyktando na czas, jak cie trafi? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w-f'ista nie wiem czy powstanie, ale mialem plany na niego - super szybkosc, zatrzymywanie czasu stoperem, i dokonywanie rzeczy niemozliwych z wlasnym cialem ;D Jak narazie w grze kazdy z przeciwnikow oraz gracz ma tylko 2 glowne spele oraz podstawowe strzelanie, jak ukoncze wiekszosc prac pomysle nad rozszerzeniem mozliwosci ataku

Nie dani w-fisty to tak jakbyś nie dał matematyczki :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapowiada się ciekawie, mam nadzieję, żę nie porzucisz projektu, bo pomysł jest świetny ;) . ze skrinów nie mogę nic takowego napisać, bo skoro to jest grafika do wymiany...

Powiem tylko tyle: pracuj, muszę zobaczyć co z tego wyjdzie :)

 

E: Setny post :jezor:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...