Skocz do zawartości

Icemania


Marmot

Rekomendowane odpowiedzi

https://gmclan.org/up24_4_icemania.html

Jest to nowy twór Marmota (czyli mnie). Prosta gierka logiczna, raczej nie sprawi nikomu większego kłopotu. Cel gry jest prosty - znajdź drogę do diamentu i weź go. Będą ci przeszkadzać dziury w lodzie i Yeti. Gra ma 7 plansz, bardzo różnorodnych.

 

Pewnie pytacie się czemu dałem do Dema gier to. Otóż, gra jest mało urozmaicona i chciałem się was popytać, co można by było dodać do gierki. Jakieś dodatki, ograniczenia czasu itd. Mam nadzieję, że mi pomożecie :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie skończyłem, bo ludzik poleciał poza teren gry.

Urozmaicenia:

- różne power-upy i dodatki oraz 'niespodziewajki' np. szybszy bieg, więcej wrogów, albo chwilowe chodzenie w dowolną stronę

- więcej diamentów!

- bardziej skomplikowane mapy

- mini gra po 'x' poziomach np. rozstrzelaj yetiów, zjedz pasztecik na czas (jak to było w South Park Chef's Luv Shack...) i-takie-tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest przeciętna, niestety. Denerwujące jest to, że po stracie życia pojawia się game info. Podczas samej gry słyszałem bodajże dwa dźwięki, a muzyki w ogóle. Grafika jest przeciętna. Plansze są raczej mało rozbudowane. W gruncie rzeczy Icemania jest infantylna (wow, znam to słowo ;P) i, nie owijając w bawełnę, słaba. Ale pociesz się, że mogło być gorzej :).

 

Co do bugów: zdarzają się sytuacje, gdy wychodzimy poza planszę i już do niej nie wracamy :crying:. Wtedy jedynym "rozwiązanie" jest reset gry...

 

Gdybyś ulepszył, urozmiacił i skomplikował grę, byłoby w porzo i ocena gry wzrosłaby o nawet 4 punkty (to taka motywacja :D). Wiesz, zapadnie, jednorazowe przejścia i tak tam :).

 

Grafika: 4/10

Audio: 2/10

Grywalność: 4+/10

Ocena ogólna: 4/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra mi się nie podoba. Oczywiście gdyby robił to jakiś początkujący to mógłbym pochwalić grę. Ale ty jako użytkownik który bawi się w tworzenie gry już długi czas powinieneś robić lepsze gry. Nawet jak na minigierkę to jest to troche słaba gra. Grafika przeciętna, bugów kilka jest(już wymienili wczesniej), a tak pozatym nie ma tu zadnych wielkich roznic pomiędzy innymi grami tego typu. Jednak nie mozna zapominac o pewnych zaletach gry. Mimo wszystko w tą gre mozna pograc od czasu do czasu gdyż jest nawet grywalna. No i ta muzyka, wybór bardzo dobry(Last christmas i Gave you my hart(...) I give to somoene special(...) do you recognize me)

 

moja ocena to 5/12

( w przeliczeniu na skale "do dziesięciu" : 4.166666/10 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słyszałem bodajże dwa dźwięki, a muzyki w ogóle

Jak to? Muzyka jest w grze.

 

W sumie, to gra ta, była robiona na poprzednie święta, w zeszłym roku, ale nie chciało mi się robić plansz i w tym roku dorobiłem plansze. Dlatego też, urozmaicenia dam chyba na kolejne święta XD .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...