Skocz do zawartości

[APP] Game Protector V1.x


Snake

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na razie usunąłem pliki z uploadera, rzeczywiście jest wirus ;o i nie, nie ja go stworzyłem...

Oczyszcze kompa i zrobię reupload GP.

 

EDIT: Lekarstwo: http://free.avg.com/virus-removal.ndi-67769 (najlepiej przeskanować kompa w trybie awaryjnym)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to by flaczek/marrac teraz napisał ;p ?

 

ollololllolollololllolololl

 

Snake - dzieki tobie zyskałem NARESZCIE "kopa" żeby zreinstalować windowsa na wirtualnej maszynie ;p Tak czy owak miałem to zrobić bo obecna wersja windowsa daje zbyt aktualną wersję windows media playera i nie chce zdeaktualizowac do starszej ;p

 

A po co mi starsza ;p ? - tego nie musicie wiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pamiętam, że plik .dat ze starego Game Protectora wykrywało mi po pewnym czasie jako wirus, a programy zabezpieczone nim same stawały się nosicielami wirusa. Nowego nie chce mi się testować. Ale możliwe, że to była wtedy akurat moja wina. Bynajmniej poczekam na wersję bez wirusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I już chyba wiem dlaczego nie mogłem uporać się z tym błędem w GP związanym z UPX-em... ;[

 

@Marmot: Niemożliwe, żeby ten plik .dat ze starego GP został zarażony - nie był to plik wykonywalny :P

@Uzjel: Sprawdzałeś też bez włączonego AV. Coś mi się wydaje że ten wirus hookował jakieś funkcje API i przez to były takie problemy...

 

No dobra, jest czysta wersja:

http://www.gmclan.org/up541_4_GameProtector10.html

Dla pewności przeskanujcie.

 

Ech, temat spalony, zła sława dla GP... chcieć dobrze a tu chph. Cóż, bywa... :(

 

A byłem pewny że to przez sygnatury upx-a AV wam szaleją ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marmot: Niemożliwe, żeby ten plik .dat ze starego GP został zarażony - nie był to plik wykonywalny

Dlatego dodałem, że możliwe, że to była moja wina, bo zaczęło mi wyrzucać, że jest zainfekowany po jakimś czasie dopiero, nie od razu. A nawet nie zdziwiłbym się nawet, bo mi zawsze Windows szaleje... Jak tylko uda mi się mojego Wina odpalić, to przetestuję tego GP :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzilem i nowa wersja jest czysta, juz nie ma wirusow, to mnie cieszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Snake mial syfa i go rozprzestrzenił podświadomie. Jest jak Hiv :P

chyba z jego kompa ten wir, albo jakiś łączący się z przesyłąnymi danymi. >_>

Ale po sprawie, więc ci-cho-sza! :P

Fajny program/ Skoro jesteś taki inteligent zrób opłate 15PLN/10$/8Euro/8Funtów czy coś w tym stajlu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Hm, na jednym kompie miałem tak, że ta czcionka na kontrolkach była znacznie większa mimo tego, że ustawienia rozmiaru czcionek były standardowe ;p ale to jak zaczynałem pisać program, potem już czegoś takiego nie było. Pomyślałem że ten problem znowu się pojawił, ale jeśli to dzięki Twoim ustawieniom, to spox. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem na Vista Home wersje 1.0 i nie działała - DEP zamykał proces, a jak wyłączyłem DEP-a to pojawiał się wyjątek stack overflow podczas uruchamiania. Innym osobom też tamta wersja nie działała. No chyba, że chodzi Ci o wersje poniżej 1.0... tamte chyba działały normalnie na Viście :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Aktualizacja:

  • Poprawka: gry GM7 z własnymi paskami ładowania są teraz poprawnie wczytywane
  • Poprawka: prawidłowe wyświetlanie ikony gry w interfejsie
  • Zmiana: lekko zmieniony interfejs
  • Dodane: kompresja UPX jest teraz opcjonalna

 

Download (v1.1):

http://gamebaseteam.eu/?file_id=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Następny update.

 

Poprawki:

- Niektóre gry po zabezpieczeniu nie uruchamiały się (unexpected error...), teraz już nie powinno się to zdarzać ;p

- Tła kontrolek zmienione na przezroczyste (Jak miałem theme w Windowsie ustawiony na "Klasyczny Windows" to nie zauważyłem tego) ;o

 

Download: http://www.sgames.ovh.org/blog/index.php/p...game-protector/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...