Skocz do zawartości

Zablokowane Tura #49


Maximal

Rekomendowane odpowiedzi

Start tury: 9 listopada 2008 - 20:30

Czas: 24h

Temat: Tower Defence

Uwagi:

Chyba każdy spotkał się z flashowymi gierkami, w których na planszy rozstawiamy różnego rodzaju działa i wieżyczki, aby obronić bazę/zamek lub cokolwiek innego przed nadciągającymi po określonej ścieżce (choć nie zawsze) wrogami. Gdyby jednak ktoś miał problemy, na tej stronie znajduje się mnóstwo gier z tego gatunku: http://www.towerdefence.net

 

Gry dodajemy za pomocą tego formularza.

 

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: Sorry, że się czepiam zasad, ale czemu nie pozwalacie używać gotowych silników?
Bo jaki miałoby to wtedy sens? Chodzi o stworzenie gry w 24 godziny, a nie poskładanie jej z wcześniej przygotowanych elementów.

 

Pragnę zaznaczyć, że w kwestii tematu tura jest wyjątkiem, czyt. nie zrzędzić, że Maksiowi kończą się pomysły itepe. Uważam, że temacisz nie został w pełni wykorzystany, bo był rzucony w okresie, kiedy Liga jeszcze raczkowała. Następnym razem będzie już coś nowego.

 

@Harv:

Sorry Winnetou, 24h. Tydzień temu było więcej ze względu na Wszystkich Świętych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O.O ...eeeeee ;/ co za temat... Mówi się trudno. A inni moderatorzy też mogą dawać tury? Bo chętnie bym coś wymyślił na następna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie mogą PsichiX. To tylko i wyłącznie działka Maxa.
Nie przesadzajmy, każda pomoc zawsze jest mile widziana. Gnysek, Marmot i dziadek dawali tury w okresie mojej nieobecności, za co jestem im niezmiernie wdzięczny. Jednak jeśli mam okres aktywności i zaplanowałem sobie turę to grzecznie proszę mi się nie wtryniać. ;> Ewentualnie uzgodnić ze mną z kilkudniowym wyprzedzeniem.

 

 

Max mi chodzi bardziej o silniki ala ogre, irrlicht (bo napisane jest, że gra może być tworzona w każdym języku/programie).
Ten punkt to tak w sumie dla picu jest. ;q Tzn. owszem, można tworzyć w innych językach, ale takie gry oddane na Ligę mogę policzyć na palcach jednej ręki drwala z wadą wzroku. Tak czy inaczej, gotowych silników używać nie wolno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo po prostu obrona czegoś tam w jakiś tam sposób? bylo by milo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, w sumie wyszlo by to na reke, bo ze maxiowe tower defence juz bylo to teraz moze byc taka dowolna obrona mienia i nie bylo by czepiania sie ze temat juz byl ;p :)

PS. Mam juz nawet pomysl na to ^^ pliss, niech bedzie dozwolone.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy będę miał jutro czas, ale na 60% zrobię, bo temat (heh, w porównaniu do poprzedniego :P) całkiem fajny :)

 

Hmmm... to musi być "typowy" Tower Defence?

Znaczy, czy przeciwnicy muszą chodzić po ścieżkach :P ?

 

Z pierwszego postu wnioskuję, że tak, ale wolę zapytać... :P

 

Edit: Już nic :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...