Skocz do zawartości

Uzależnienie od.. kompa?


Exigo

Rekomendowane odpowiedzi

Rodzice tak mówią swoim dzieciom kiedy mają ich dosyć i każą wyjść na dwór. Co gorsza, mama usłyszała od jakiegoś gościa, że jego syn nie chciał zejść na śniadanie, obiad, kolację, że w ogóle nie było go widać w domu, bo ciągle był w swoim pokoju, więc ten gość zdenerwował się i... wyrzucił kompa przez okno. Do tego obejrzała jakiś filmik, gdzie dziecku nic nie działało na kompie i się bulwersowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja jestem trochę uzależniony od kompa.Mówię trochę gdyż mogę bez niego żyć itd. ale np. potrafię grać po 12-14 godzin dzienne odchodząc się czegoś napić lub pójść do WC.Ostatnio kupiłem sobie konsolę więc ram jeszcze więcej.Ale też dużo wychodzę itd. więc uzależnieniem nie można nazwać tego że jak się z nikim w sobotę np. nie umówiłem to sobie gram 14 godzin ... ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tego uzależnieniem nie nazwał. Też potrafię cały dzień na kompie siedzieć, ale potrafię też bez problemu i bez nudy wytrzymać cały tydzień bez kompa ;p . To, że możesz długo siedzieć przed kompem, nie świadczy o uzależnieniu od niego. O uzależnieniu świadczy to, czy możesz bez niego żyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz trochę z innej beczki - dlaczego laski, jak widzą, że chłopak siedzi trochę czasu przed kompem, to że od razu, że jest niedojrzałym dzieciakiem i jest dla niej "za młody" ...
Ty != każdy chłopak, nie przenoś swojej sytuacji na życie wszystkich nastolatków ;x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze chodzi w rozciągniętym dresie, jest ogolony na łyso i śmierdzi? :q

Nie, wystarczy, żeby dało się z nim pogadać o czymś innym niż gry komputerowe / programowanie / tibia.

Bo takie nolajfy zwykle nie potrafią rozmawiać. JA AKURAT JESTEM NOLAJFEM KTÓRY MA TEN KOMFORT I POTRAFI :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, bo wiecie, mam takie pokemony w klasie, co szaleją za samymi dresami z łysą pałą, a któregoś razu do mnie napisała, że ja jestem "no life", że tylko przed kompem siedzę, gram w jakieś gówna i dzieciak jestem. Pomimo, że to ona skacze na przerwach jak żaba, tańczy i ma śmiech gorszy od konia. To, że ja siedzę sobie w domu i gram na kompie, bo nie mam co innego do roboty, to moja sprawa. To nie tylko przykład mój, ale spotkałem się z takim czymś niejednokrotnie i nie na jednym forum. Dziwne są laski ;x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, bo mają rację. Jak nie masz nic innego do roboty niż granie na kompie to faktycznie jesteś no-life. Co innego, jak masz po prostu na to ochotę i dlatego grasz. Ale coś mi się wydaje , że po prostu źle sformułowałeś myśl i chodziło Ci o to, co mi?...

 

W każdym razie uzależnienie od kompa to nic śmiesznego w sumie, bo skala, na jaką to zjawisko występuje, pokazuje, że na świecie choroby społeczne to już codzienność jest. I wszyscy to w dupie mają. I wydaje się im, że jak zabronią grać dzieciakom w GTA4 to już wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, bo wiecie, mam takie pokemony w klasie, co szaleją za samymi dresami z łysą pałą, a któregoś razu do mnie napisała, że ja jestem "no life", że tylko przed kompem siedzę, gram w jakieś gówna i dzieciak jestem. Pomimo, że to ona skacze na przerwach jak żaba, tańczy i ma śmiech gorszy od konia. To, że ja siedzę sobie w domu i gram na kompie, bo nie mam co innego do roboty, to moja sprawa. To nie tylko przykład mój, ale spotkałem się z takim czymś niejednokrotnie i nie na jednym forum. Dziwne są laski ;x

 

No ja też niestety znam takie dziewczyny które zachowują się jeszcze gorzej :

-Najpierw chcą czegoś ode mnie a potem mnie wyzywają (zjawisko już zahamowałem)

-Szpanują kretyńskim pokemoniastym pismem "K/-\SIa A Ty mASh jush KoMoLKeee ?? =)" albo "LoffAm jEEeE BUSSSQI ;***” "

takie opisy doprowadzają mnie do szewskiej pasji...

-Wstawiają w opis gorzkie słowa jakie to one nieszczęśliwe...

Fallord masz racje laski są dziwną rasą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie komp to najmniejsze uzależnienie

Definicja uzależnienia przewinęła się już wiele razy przez ten temat. Oczywiście, po co było go czytać?

A starzy po prostu boją się, że niby wyrośniemy na gnuśnych ludzi

Wiesz w ogóle, co to znaczy "gnuśny"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro to najmniejsze z Twoich uzależnień Tuxman, to jakie są inne Twoje ;p ? W ogóle, post tak wygląda, jakbyś zgapił treść z Propy i trochę przerobił xd .

 

Lol xD

Mam podobną sytuację co propa :P

 

Drugie użależnienie: TeleVizja :D

Największe: jeżdzenie rowerem po całej Iłowej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, to Wy nie wiecie? Przecież TuxMan to stary żul, pije codziennie dwa litry Wyborowej, potem pali pod blokiem. No i jeszcze ma problem z ćpaniem, jak nazbiera hajsu to kupuje u pana Staszka zioło i piguły i potem nie śpi przez 3 dni. A to wcale nie wszystko, przecież jeszcze uzależnienie od dup dochodzi! Propa przy nim wymięka.

 

TuxMan, podziwiam Cię, twardzielu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie to nie żadne uzależnienie (przynajmniej w moim przypadku), bo jak mi się zechce wychodzę do parku się przejść czy cuś. Uzależnionym możemy nazwać takiego który:

- Sra w gacie

- Szcza w gacie

- Nie żre

- Nie pije

- Nie wychodzi...

 

z powodu siedzenia przy piecu ;]

Aczkolwiek ja do takich nie należę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzależnienie powinna chyba stwierdzić osoba druga która nie jest rodzicem/kolegą/koleżanką i/lub się na tym zna :P

 

Znajdź sobie dziewczynę - nie będziesz miał czasu na nic.

 

Ja w szkole siedzę od 4 do 8 godzin przed kompem - w domu już nie mogę na niego patrzeć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...