Skocz do zawartości

SCR demko, raczej prototyp.


Cobra

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra nie chce mi sie już dokańczać tej gry (chyba to nawet nie demo) :] . Ale wrzuce na serwer byście se zagrali, jeden samochód :D (w menu musicie wybrać lincolna co prawda prowadzimy skyline). W czasie gry można sobie kliknąc F4 aby mieć pełny ekran :P . Grafiki też jeszcze nie skonczyłem. Pełno bug'ów. :twisted:

 

download

 

Ide spać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak: Ciekawie wykonane menu, ten efekt błyskawicy jest świetny :P Pasuje muzyczka i do menu nie mam żadnych zastrzeżeń :)

 

W jeździe samochodem nie podoba mi się tylko to, że samochód zatrzymuje się po zderzeniu z... trawą, przecież tak nie powinno być, gdyby byly chociaż jakieś barierki, czy coś :) Poza tym wszystko O.K!

 

Powiem Ci tak - jeśli masz jeszcze chęci - twórz tą grę, naprawde fajnie ją wykonałeś, zrobisz time trial, inne rzeczy i będzie całkiem niezła gra.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy zobaczyłem w Twojej sygnaturce, że SCR będzie wkrótce w moim kiosku za (bodajże) 99 PLN to mi gały wyskoczyły. Żart? Szukałem na forum czegoś o tym i nic. Ok, wreszcie jest ten temat, ściągam, włączam i...

Tak, nie dałbym za taką grę 4 PLN. Spodziewałem się jakiegoś 3D albo jakiejś rewolucji w 2D, ale to to raczej nie jest rewolucja. Chociaż można pograć, ale (jak to wszystkie gry w GM) idzie u mnie z prędkością 1 FPS.

Ogólnie ok, ale sprzedawanie tej gry to marny pomysł. A grafikę Skyline`a to już chyba gdzieś widziałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo błędów w pisowni:

- nie reacer tylko racer się pisze!

- nie opnions tylko options się pisze!

- nie "This is version demo Press Enter", tylko "This is demo version. Please press Enter to continue".

Inne błędy:

- nie wyraźne przyciski zaniechania i rozpoczęcia gry

- nie najlepsza fizyka jazdy (może skorzystaj z engine jazdy dołączanego do GM Ode, trochę to spowolni grę na słabszych komputerach, ale polepszy fizykę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie gra jest starannie zrobiona, szkoda tylko, że nie dokończona. Menu jest bardzo ładne, aczkolwiek troche niewyraźne (pozycje menu są zaciemnione z lewej strony). Autkiem jeździ się dość przyjemnie, fajny efekt zwalniania na piasku, tylko ta trawa :D A poza tym wszystko ok :thumbsup: Postaraj sie skończyć ten projekt, bo na pewno zagram w pełną wersję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...