Skocz do zawartości

Alien Territory [AT]


gnysek

Rekomendowane odpowiedzi

gnysek, napisałem Ci na GG, żebyś przesłał mi grafiki GUI do Almory :) Nie doszło?

Pograłem dłużej na nowej konfiguracji w Aliens i naprawdę jest o wiele lepiej, także zostaje obrót myszką, a sterowanie klawsą :sp_ike:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 638
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

gnysek, napisałem Ci na GG, żebyś przesłał mi grafiki GUI do Almory :) Nie doszło?

Pograłem dłużej na nowej konfiguracji w Aliens i naprawdę jest o wiele lepiej, także zostaje obrót myszką, a sterowanie klawsą :sp_ike:

 

Trochę poza tematem;

Borek, w razie jakichkolwiek testów jestem gotowy ;P masz moje gg, to jakbyś mógł to napisz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w trakcie kończenia nowej wersji Aliens i z ciekawości zmieniłem tryb obracania strzałkami na tryb obracania przy pomocy myszki. Gra zrobiła się bardziej grywalna, ale z drugiej strony chciałem zachować klimat starych Aliens ( obracanie strzałkami ). Co o tym myślicie, jak lepiej? bo ja chyba jednak pójdę w stronę grywalności czyli obracanie myszą... Więcej manewrów można wykonywać.

obracanie myszą zdecydowanie na tak. Tzn nie gralem w nową wersje ale pykałem w stare alieny troche i zawsze twierdzilem ze celowanie na myszy zdecydowanie by tą gre polepszyła. A najwyżej daj w opcjach ze sobie można przełączać i jak ktoś jest hardcorowiec to bedzie grac na strzałkach ;D

Edit.

heh nie zauwazylem

gnysek, napisałem Ci na GG, żebyś przesłał mi grafiki GUI do Almory :) Nie doszło?

Pograłem dłużej na nowej konfiguracji w Aliens i naprawdę jest o wiele lepiej, także zostaje obrót myszką, a sterowanie klawsą :sp_ike:

bardzo dobrze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto jak kto, ale ja mam zawsze pierdzielca na punkcie grywalności i nowy system (myszki) jest o wiele lepszy. Jeżeli jest to gra sieciowa, to musi być możliwość większej interakcji, teraz można łatwiej przsuwać się na boki, chować za skrzynkami i atakować więcej celów, a wcześniej wszystko się ograniczało do tego, iż kto pierwszy odda strzał w plecy rywalowi ten wygrywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Ale pocieszę was - przez ostatni miesiąc z Borkiem nawet mi było się ciężko skontaktować. Skoro borek od dwóch dni regularnie odpisuje na forum - to znaczy, że zbliża się faktycznie wersja beta (albo chwilowo nie ma młynka w pracy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie dobry news. Myszka będzie lepsza, ale będzie można LPMem/PPMem strzelać/rzucać granaty?

 

PS. Prośba do niektórych osób: jak piszecie posty, to czytajcie je przed wysłaniem, bo potem wychodzą jakieś słowa z kosmosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie dobry news. Myszka będzie lepsza, ale będzie można LPMem/PPMem strzelać/rzucać granaty?

 

PS. Prośba do niektórych osób: jak piszecie posty, to czytajcie je przed wysłaniem, bo potem wychodzą jakieś słowa z kosmosu.

 

Tak, lewym jest strzał, a prawym funkcja, np. rzut granatem. Natomiast rolką zmiana broni - wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale panowie, przecie pad to dobra sprawa :D

Przecież na padzie mamy 2 gałki do wykorzystania.

Jedną byśmy chodzili na boki, a drugą rozglądali się.

Ja bym bardzo chętnie pograł sobie w grę tego typu, na padzie :)

 

Gier z myszką jest pełno!

A na klawiaturze, to trzeba mieć skilla :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko obawiam się, że z takiego Aliena, wyjdzie taki beu net 2008.

Ma w pizdu bajerów, adrenalina, lina , bonusy i inne, lecz prawie nikt w to nie gra.

Jest wiele gier top down, sterowane myszką. Po prostu to się nudzi.

Nie wolicie jednak zostać przy klawiaturze/padzie?

 

Jasna sprawa , że każda gra ma inny cel oraz klimat, lecz to zawsze będzie typowa gra top down sterowana myszką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Ja się nie wypowiadam, bo to Borek pracuje nad Aliensami :P Ja chciałem sterowanie padem i tyle, ale uważam, że myszka + klawiatura jest lepsza niż sama klawiatura, co zabija mojego pada przy okazji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa i wtedy lepsi gracze wyzywaliby tych, którzy używają myszki, bo "oni są pro i grają tylko na klawie". Btw. grając padem nie można by chatować :P A i wpadł mi do głowy jeszcze jeden pomysł, choć prawdopodobnie nierealny. Borek, dałbyś radę zrobić obsługę mikrofonu, jak np. w Counter-Strike? (wciskasz przycisk i nawijasz przez mikrofon, co słyszą twoi koledzy z teamu) :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...