Skocz do zawartości

Oferta pracy


Ranmus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

Witam,

 

Ponawiam ofertę pracy, którą miesiąc temu zarzuciłem na gmclanie, ale napiszę temat raz jeszcze.

 

Jeżeli chcesz pracować jako programista php za atrakcyjne zarobki, w Warszawie (w siedzibie firmy) i masz ukończone 18 lat, to może jest to okazja właśnie dla Ciebie?

 

Wymagania:

1) Znajomość PHP 4 & 5 z umiejetnością programowania obiektowego.

2) Znajomość bazy danych MySQL.

3) Znajomość technik AJAXowych.

4) Wiedza dot. MVC i z czym to się je. :)

5) Umiejetność posługiwania się językiem angielskim na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

 

Mile widziane aczkolwiek nie wymagane:

1) Znajomość systemu operacyjnego Linux

2) Znajomość jQuery

3) Znajomość frameworka Kohana PHP.

 

 

Wszelkie pytania zadawać w tym temacie lub PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tak czysto z ciekawosci spytam: o jakich zarobkach mowimy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Jeżeli chciałbym by kandydat na to stanowisko miał wykształcenie wyższe informatyczne lub pochodne, to bym napisał. Dla mnie liczy się wiedza, elastyczność, zaangażowanie oraz umiejętność szybkiej nauki. Jeżeli znajdę taką osobę, to wystarczy, że za nią poświadczę szefowi i praca załatwiona. Sam nie mam wyższego informatycznego (została mi do napisania magisterka, ale z ekonomii...) i dostałem aktualną posadę po znajomości. Właśnie dlatego się jej chwyciłem, by naprawić błąd ze studiami, robić doświadczenie w tym fachu i za rok pójść na zaoczne informatyczne. Jeżeli osoba jest zdolna i posiada wiedzę na dany temat, to czemu by nie dać jej szansy? Oczywiście większość ofert wymaga wykształcenia, a to dlatego, że jest w pewnym stopniu jakąś zaporą dla amatorów, pseudoznawców, zaporą która pozwoli dać większe szanse na znalezienie wartościowego pracownika. Jest jednak coś ważniejszego od wykształcenia - doświadczenie w pracy. Jeżeli ktoś ze średnim wykształceniem ma udokumentowane wiele lat pracy jako programista w różnych np. znanych firmach, a ktoś inny jest po studiach i za dużo nie pracował, to jak myślicie, kogo wybierze pracodawca?

 

Tak czy siak, uczcie się dzieci bo papier też ważny. Wujek Ranmus się na tym naciął, ale mu się poszczęściło, ktoś mu zaufał i stara się poprawić swój błąd (ekonomia to syf). ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj ojciec pracowal okolo 10 lat w Vadim (Zakup, i naprawa komputerow) zna wszystko co wymienione

To On mialby za Ciebie pracowac czy jak? O.o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh, gdybysmy rodzina sie do anglii nie wyprowadzili, to prawdopodobnie bym juz siedzial w wawie... moj ojciec pracowal okolo 10 lat w Vadim (Zakup, i naprawa komputerow) zna wszystko co wymienione, i jeszcze wiecej... ale tu mi jest lepiej :) i sie nie rusze

 

This is epic sir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ranmus - Robil :) dla niego jezyki komputerowe, i wogole informatyka sa jedna z najwarznejszych zeczy aby poznac :) dalej sie uczy c++ i to on mnie do gma zaciagnal

moze nie zna wszystkiego expert pro, ale po troche, i by sie douczyl jak cos :D

i tak nic nie mowie, napewno do poski nigdy nie wroce iec zabilem 4 kotki :) hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Szaleni jesteście, skoro twierdzicie, że trzeba mieć wykształcenie żeby pracować jako programista. Owszem, to ułatwia znalezienie, ale tak naprawdę najważniejsze jest doświadczenie. Ja nie miałem nawet matury a mnie zatrudniono i gdy kilka dni temu rezygnowałem z pracy na rzecz studiów to szef powiedział, że zawsze czeka na mnie wolne miejsce - tak był zadowolony z mojej pracy. Gdyby nie to, że mam studia dzienne, to dawno bym siedział w stolicy z Ranmą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...