Skocz do zawartości

Nasze strony


Marmot

Rekomendowane odpowiedzi

Walnąłeś, że strona jest zgodna z XHTML 1.1, a nigdy nie będzie z nim zgodna, dopóki nie zmienisz typu MIME dokumentu z text/html na application/xhtml+xml lub w dużej ewentualności (zgodne ze standardem, ale może powodować problemy) application/xml bądź text/xml. Wtedy też, musisz powiedzieć papa odwiedzającym stronę przez Internet Explorera. Dlatego najsensowniejszym wyjściem będzie skorzystanie z XHTML 1.0 Transitional, który dopuszcza użycie text/html jako typu MIME dokumentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, po prostu kiedyś dużo pisałem w HTMLu i dbałem o to, żeby strony były zgodne ze standardami i parę rzeczy mi w pamięć zapadło, np. to.

O kurfa, Marmot, to zmieniłem na 1.0 Strict, skoro tak mówisz, ale raczej ja bym chciał, abyście ocenili jej wygląd, a troszkę niższy priorytet czy ona jest zgodna :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kryniak:

Nie wywala, ale samo W3C pisze na swoich stronach jakie typy używać:

http://www.w3.org/TR/xhtml-media-types/xht...edia-types.html

Bardziej po polsku masz tutaj: http://www.kurshtml.boo.pl/html/typy_mime_...html,xhtml.html

 

@g-Enjoy:

Po pierwsze - kto zamówi stronę w serwisie, który przy badziewnym, prostym wyglądzie zajmuje prawie 1MB.

Po drugie - spółka? Hm, ciekawe... Zarejestrowana chociaż w urzędzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kryniak:

Nie wywala, ale samo W3C pisze na swoich stronach jakie typy używać:

http://www.w3.org/TR/xhtml-media-types/xht...edia-types.html

Bardziej po polsku masz tutaj: http://www.kurshtml.boo.pl/html/typy_mime_...html,xhtml.html

 

@g-Enjoy:

Po pierwsze - kto zamówi stronę w serwisie, który przy badziewnym, prostym wyglądzie zajmuje prawie 1MB.

Po drugie - spółka? Hm, ciekawe... Zarejestrowana chociaż w urzędzie?

Spółka - dwóch znajomych, których się zgadało i robi strony razem dzieląc się kasą.

Nie chodzi o naszą stronę, i tak nie zostawiamy tej, mamy zamiar zrobić coś lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh co się dzieje z tymi ludźmi na forum ;/ jedni zakładają firmy, drudzy spółki, kurczę, tylko ja tak siedzę i nic nie robię ;|

Spółka - dwóch znajomych, których się zgadało i robi strony razem dzieląc się kasą.

wow i do tego jakie definicje powstają ;O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh co się dzieje z tymi ludźmi na forum ;/ jedni zakładają firmy, drudzy spółki, kurczę, tylko ja tak siedzę i nic nie robię ;|

 

wow i do tego jakie definicje powstają ;O

Definicje nie definicje, ale nie napiszemy, że to dwójka przyjaciół ;)

Za przeproszeniem: K*wa, jak ja nie lubię gdy ludzie są na tyle chamscy aby się czepiać takich rzeczy :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale czemu akurat spółka? znając życie nawet dokładnie nie wiesz czym ona jest, ale mniejsza z tym, róbta co chceta, ja spadam pomykać w GjeeMa heh

Za przeproszeniem: K*wa, jak ja nie lubię gdy ludzie są na tyle chamscy aby się czepiać takich rzeczy :|
nie unoś się prezesie, ja się nie czepiam, tylko zbieram informacje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem zależy czy stronka ci się poprawnie wyświetliła

Niestety stronka ma błędy I praktycznie tylko opera ją wyświetla tak jak należy :/

 

Dobrze widzę, nie jestem ślepy, a opery używam nie od dziś.

 

Muszę przyznać, że stylizacja na okres kamienia łupanego, gdy człowiek zaczynał ociosywać drewno, jest wręcz perfekcyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...