Skocz do zawartości

Puckoman


Jaklub

Rekomendowane odpowiedzi

To moja 4 skończona gra. Pacman będzie zjadać kropki w 18 levelach. Do wykończenia 4 bossów. Gra ma 971 kilobajtów - warto ściągnąć. Gra została zaaktualizowana - ma muzykę, odbugowany system passwordów i kangur pokazany jest od frontu.

 

Screeny:

Screen 1

Screen 2

Screen 3

Screen 4

 

Do pobierania:

Puckoman Full

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest lepsza od dema oczywiście ale wygląda jak mix ze wszystkich gier na gma które znalazłeś. :lol2: Kody trudno zapamiętać ,trzeba by zapisywać na kartce. Co do bosów to ten kangór dziwnie chodzi/lata. A gdzie muzyka, nie jesteśmy w kościele tylko na placu boju aby zbierać kuleczki xD Potrzeba w tej grze jakiejś muzyki :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym systemem passwordow jest cos nie tak, wlanczam se gre wpisuje byle jaki password i przenosi mnie do 18 planszy ;| myslalem ze poprostu jakims wielkim fuksem zgadlem ale jak przegralem i drugi raz wpisalem byle jaki password przenioslo mnie do 2 bossa i podspodem byl napisany password do tej planszy ktory byl wogle inny niz ten ktory wpisalem ;|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest nic nie tak. Po prostu za pierwszym razem odkryłeś betowy password do 18 levelu (rozwalanie Johny'ego na dłuższą metę nudzi - po to go zrobiłem). Brawo! :) Za drugim - nie bardzo rozumiem, o co ci chodzi. Po prostu - z pełną satysfakcją przechodzi się uczciwie - bez kodów i passwordów na 'chybim trafił'. Spróbuj. A jeśli chcesz mieć mniej bugów - także w systemie passwordów - ściągniesz wersję aktualną. A gdy ją pobierzesz - będą tylko 4 passwordy zgodne z podpisami. Muzyka też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pomysl samej gry jest dobry. Pomyslalbym nad dopracowaniem menu (przy wyjsciu z "zrob password" wychodzisz do poczatku gry, a nie spowrotem do menu, tym bardziej, gdy wychodzisz escape to zamykasz gre). Brak listy zapisow. Popraw przejscia miedzy levelami. Jesli chcialbys ja dalej rozwijac to pomyslalbym nad inna grafika taka jak np. 2 levelu. Moim zdaniem warto dalej ja rozwijac. Muzyka moze byc. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...