Skocz do zawartości

Szukam gry.


sfinkss

Rekomendowane odpowiedzi

Daaawno temu, jak miałem jakieś 5-6 lat grałem w taką grę... ludziki ja nazywałem, bo i tak nie umiałem nic po angielsku,to własnie nie pamietam jej nazwy,i tu proszę Was o pomoc!^^

 

wyglądała jak platformówka (taki widok), chodziłeś włąsnie takim zielonkawo ubranym ludzikiem, mogłeś strzelać w ziemie w prawo i w lewo, robiąc dziury, a za Tobą goniły takie czerowne duchy.

 

trzeba było coś zbierać i jak sie uzbierało to był taki charakterystyczny dźwięk i otwierały się wrota do next level.

 

 

Proszę Was, pomóżcie odzyskac wspomnienia!^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mial stycznosc?? a moze mi tak powiesz czy miales stycznosc z gra ktora nazywalem jak bylem maly autka, jezdzilo sie slicznym czerwonym samochodzikiem a przechodnie wydawali charakterystyczne dzwieki... skoro taki madry jestes to teraz powiedz mi co to za gra, tez chce odzyskac wspomnienia...

 

nie podaszsz nic wiecej nikt ci nie powie coto za gra... chyba ze chodzi ci o Handkerchief

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mial stycznosc?? a moze mi tak powiesz czy miales stycznosc z gra ktora nazywalem jak bylem maly autka, jezdzilo sie slicznym czerwonym samochodzikiem a przechodnie wydawali charakterystyczne dzwieki... skoro taki madry jestes to teraz powiedz mi co to za gra, tez chce odzyskac wspomnienia...

 

nie podaszsz nic wiecej nikt ci nie powie coto za gra... chyba ze chodzi ci o Handkerchief

 

Carmageddon. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mial stycznosc?? a moze mi tak powiesz czy miales stycznosc z gra ktora nazywalem jak bylem maly autka, jezdzilo sie slicznym czerwonym samochodzikiem a przechodnie wydawali charakterystyczne dzwieki... skoro taki madry jestes to teraz powiedz mi co to za gra, tez chce odzyskac wspomnienia...

 

nie podaszsz nic wiecej nikt ci nie powie coto za gra... chyba ze chodzi ci o Handkerchief

Oooo przypomniałeś mi o Handkerchiefie bo bym sobie pograł. Sprubuję zassać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamietam taka gierke, ale sie zbieralo kupki zlota i uciekal przed ninja... hmmm...

Gralem w nia na pegazusie (chyba), takie pytanko, dalo sie w niej skakac czy nie? bo jak nie to prawdopodobnie to, szukam pegazusa, i gierki, la esie okarze ze to nie to...

(juz tak szukalem jet set willy :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamietam taka gierke, ale sie zbieralo kupki zlota i uciekal przed ninja... hmmm...

Gralem w nia na pegazusie (chyba), takie pytanko, dalo sie w niej skakac czy nie? bo jak nie to prawdopodobnie to, szukam pegazusa, i gierki

To JEST Lode Runner właśnie. Nie dało się w niej skakać.

, la esie okarze ze to nie to...

(juz tak szukalem jet set willy )

O.o Co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@Flaque - Polowi chodzi o to, że Jet Set Wlly to gra na Spectrum, a PoxiPol nie wiedział tego i szukał jej wśród gier na inne platformy.

 

A może mi ktoś pomoże w znalezieniu takiej gry? Widziało się widok z oczu bohatera, chodziło się kosmicznym marine i strzelało do demonów. Byly takie bronie jak: piła, chaingun, BFG 9000 itp. Była to gra z roku chyba 1993 czy 1994. Miała nazwę czteroliterową, cośtam-"oom".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz jest taki temat to poszukuje dwoch gierek z NESa.

 

1. Chodzilo sie takim jakby łysym chinczykiem, on mial jakis diamond chyba na czole ktorym strzelal. Ale takze mozna bylo strzelac taka wlocznia na ktora sie wskakiwalo w celu pokonania przeszkod.

 

2. No i tu niestety pamietam jak przez mgle . Byl jakis taki wojownik czy cos z czarnymi wlosami takimi dlugimi, on byl bodajze taki niski ( na 60~ pikselow , moze ) bialy. Zbieralo sie nim chyba banany w celu zdobywania ulepszen broni. Pierwsze plansze byly chyba z roznymi palmami na ktore mozna bylo wskakiwac. Kurcze, niestety nie pamietam dokladnie =(

 

Z gory dzieki za wszystkie propozycje jakie moga byc to gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...