Skocz do zawartości

Parada Żartów


PoxiPol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 230
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

policjant zatrzymuje kierowce, kierowca twierdzi że nie przkroczył prędkośći policjant na to :

-dobrze nie wystawię panu mandatu jeśli odpowie pan na dwa pytania

-w porządku

-co tam jedzie?

-samochód

-ale jaki Mercedes czy BMW ?

- nie wiem

-a co teraz jedzie ?

-no motor

-ale Yamaha czy suzuki?

-nie wiem

-wypisujemy mandacik!

-a mogę ja panu zadać pytanie ?

-proszę

-widzi pan tą panienkę, kto to jest?

-no dzi*ka

-ale czy to twoja matka czy żona ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówi Hans do żydów:

- Słuchajcie ten kto skoczy z tej wieży i sie nie zabije dostanie obywatelstwo niemieckie!!!

No to skaczą, pierwszy zabił sie, drugi też. Trzeci skacze wstaje i otrzepuje sie, na to jego żona podbiega do niego i mówi:

- Och Icek!!!! Tak sie ciesze że nic ci nie jest!!!

A na to on:

-Spie**alaj ty żydówo!!!!!!!!!

 

Ile Żydów mieści się do wiadra?

- dwie łopaty !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy to jest czarny humor. Kto ma sie czuc zgorszony to lepiej zeby nie czytal.

 

-Mamo, mamo. Tata powiesil sie w piwnicy!

Mama biegnie do piwnicy, ale nikogo tam nie ma.

Po powrocie mamy mowi Jasio:

Prima aprilis, nie w piwnicy lecz na strychu!

 

 

Przy obiedzie dziecko mowi do matki

- Mamo nie lubie dziadka

- To odłóż i jedz ziemniaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden przedszkolak mówi do drugiego: - U mnie modlimy się przed każdym posiłkiem. - U mnie nie. Moja mama bardzo dobrze gotuje.

 

Kłótnia dwóch przedszkolaków (chłopak i dziewczynka): - A mój tata ma wieżę stereo! - A moja mama też ma! - rewanżuje się dziewczynka. - A mój tata ma kabrioleta! - dodaje. - A moja mama też ma! - A mój tata ma siusiaka! - Aaaa moja mama też! - Jak to przecież twoja mama nie może mieć siusiaka??!! - Ma w szufladzie!!!!

 

Pani przedszkolanka widzi jak Jasiu rozrzuca zabawki, więc podchodzi do niego i pyta: -Jasiu, co robisz? -Bawię się -A w co ? -W "ku--a mać, gdzie są kluczyki od samochodu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pesymista i optymista ida tunelem. widza swiatelko na koncu...

 

optymista widzi wyjscie z tunelu.

 

pesymista nadjezdzajacy pociag.

 

maszynista widzi dwoch debili na torach...

 

 

i cos o zydach:

 

jedzie autokar z obywatelami izraela na wycieczke do oswiecimia i tuz przed miastem lapie gume.

kierowca wysiada i idzie do najblizszego gospodarstwa. puka wychodzi zaspany facet i pyta sie:

- czego? - kierowca na to: -wioze zydow do oswiecimia, ale zlapalem gume, moglby mi pan pomoc?

gospodarz na to - oj niestety, przykro mi... mam tylko taki maluki piec kaflowy...

 

i cos bardziej brutalnego...

 

chodzi straznik kolo krematorium patrzy a na kominie siedzi taki malutki zydek, wyciaga bron i krzyczy:

-ej ty!!! a co ty tam na gorze robisz! - a chlopczyk na to: - czekam na tatusia...

 

i cos delikatnego:

 

wsiada zyd do samolotu, ma miejsce przy oknie idzie a tam na drugim fotelu siedzi arab.

arab przysuwa sie do okna zeby icek nie musial sie przeciskac. ok samolot startuje.

mijaja 2 godziny arab wstaje zeby wziasc sobie cole z barku, zyd kaze mu usiasc, wstaje i idzie po cole...

arab patrzy: icek zdja buty bo mial przyciasne i poszedl na bosaka, no to pluje mu do pierwszego.

icek wraca z cola, podaje arabowi ten dziekuje, siada...

mijaja nastepne 2 godziny sytuacja sie powtarza, tym razem arab pluje mu do drugiego buta...

zbliza sie ladowanie zyd zaklada buty i czuje ze cos ma cos mokro i mysli sobie:

- ach ta nienawisc miedzy narodami... to plucie do butow... to sikanie do coli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Jeden przedszkolak mówi do drugiego: - U mnie modlimy się przed każdym posiłkiem. - U mnie nie. Moja mama bardzo dobrze gotuje.

 

Kłótnia dwóch przedszkolaków (chłopak i dziewczynka): - A mój tata ma wieżę stereo! - A moja mama też ma! - rewanżuje się dziewczynka. - A mój tata ma kabrioleta! - dodaje. - A moja mama też ma! - A mój tata ma siusiaka! - Aaaa moja mama też! - Jak to przecież twoja mama nie może mieć siusiaka??!! - Ma w szufladzie!!!!

 

Pani przedszkolanka widzi jak Jasiu rozrzuca zabawki, więc podchodzi do niego i pyta: -Jasiu, co robisz? -Bawię się -A w co ? -W "ku--a mać, gdzie są kluczyki od samochodu"

 

Nieśmieszne, bo nie ma tam nic o GMClanie... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie dziewczynka i krzyczy:

-mamo,tato!!

a niemiec na to:

-daj jej dwa mydła...

 

Małżeństwo kanibali podczas obiadu. Ona:

-Wiesz Zenek, mamy dobre dzieci.

 

Dziewczyna zaprosiła chłopaka na obiad i mówi:

-tylko ubierz się w coś ładnego,aa i pamiętaj!!

u nas ten kto się pierwszy odezwie po posiłku,zmywa!

No to chłopak poszedł po garniturek,założył ale nie ma auta!

Wziął lekko zardzewiałe od sąsiada , to posmarował je wazeliną.

Przyjeżdża do dziewczyny , jedzą obiad.No i cisza.Nikt nic nie mówi.

No to chłopak wziął i wyr*chał dziewczynę.Matka myśli -dobra tam,ważne że nie zmywam!-mąż to samo.

Mija godzina,chłopak wziął i wyruchał żonę.Mąż myśli-aaa tam,przynajmniej nie zmywam!

Nagle chopak podchodzi do okna,patrzy a tam pada deszcz no i wazelina zeszła.Podchodzi do stołu i się pyta:

-macie wazelinę?

A mąż na to:

-To ja już pozmywam...

 

Jadą żydy pociągiem,a obok w przedziale mydła.Żydy śpiewają "Tacy sami!" mydła: "A ściana między nami!"

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...