Skocz do zawartości

Wrażenia ze szkoły


Grabarz

Jak wrażenia?  

49 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wrażenia

    • Cudownie!
      9
    • Dobrze
      7
    • Całkiem, całkiem
      5
    • Norma...
      9
    • Kiepsko
      4
    • Okropnie
      2
    • Wszystko jest beznadziejne, po co ta szkoła, spalić ją!!
      7
    • Nie wiem
      6


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dziś jeden mi niechcący przywalił drzwiami od biblioteki to przez 5 minut mnie przepraszał (nic mu nie zrobiłem)
To bylo zaplanowane, specjalnie ci zawalil i przepraszal ze niby niechcaco. Tak naprawde chcial pokazac kolegom, ze jest ostrym kozakiem i zawali drzwiami dla 3cio klasisty. Nabrales sie na to calkowicie, ale to normalne.

 

Wrazenia ze szkoly mam takie sobie, dzisiaj sie dowiedzialem jaka bede mial specjalizacje w zawodzie, nie jest wspaniale ale moglo byc gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzuciłem kilku osobom kilkoma tekstami i nie wiedzieli co zrobić, teraz to ja ich "styrałem".

 

Bonć maj qmplem...

 

OMG. Dzisiaj mieliśmy lekcje z nową koleśką, od histy. Oj trzeba będzie się postarać. Ostatni historyk był spoko, o grach opowiadał, o wojnach, Czarnobylu itp. No trudno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bylo zaplanowane, specjalnie ci zawalil i przepraszal ze niby niechcaco. Tak naprawde chcial pokazac kolegom, ze jest ostrym kozakiem i zawali drzwiami dla 3cio klasisty. Nabrales sie na to calkowicie, ale to normalne.

 

Wrazenia ze szkoly mam takie sobie, dzisiaj sie dowiedzialem jaka bede mial specjalizacje w zawodzie, nie jest wspaniale ale moglo byc gorzej.

 

eeee tam u nas zrobiła się giertychowska szkoła, kuźwa !!!

jeśli kotś pobije pierwszoklasite wylatuje ze szkoły w trybie natychmiastowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lolsrol nie dość że mnie przeniesiono do innej szkoły. To jeszcze trafiłem do klasy przygłupów. Robią sobie ze mnie jaja. .. ehhh... Za to mam spoko nauczycielkę od polaka która o dziwo pozwala nam wyciągnąć na lekcji wałówkę i wpierniczać. A na dodatek jest spokojna i nieco wymagająca :P(I o wiele weselej na jej lekcjach) ALe reszta to masakra... zaznaczyłem "okropnie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz w 3 gim. a u mnie w szkole to jest najstarsza klasa więc jest spoko :) heh

Najgorzej wkórza mnie i całą moją elite z klasy pan vicedyrektor heh xD Podpadliśmy mu już 3 razy w 2 dni heh, kiedyś trzeba będzie mu spalić dom ^^

Bardzo mądre. Aż skaczę z radości z okazji Twej mądrości :sp_ike:

Dzisiaj jako jedyna osoba na języku Polskim byłem aktywny, nikt się nie wypowiadał oprócz mnie.

 

EDIT:

Yep, głupieją. Z tego co zauważyłem nasza "Sandrunia", klasowa tapeciara odnosi się do mnie bez namysłu, czy tak wolno czy nie, przy nauczycielce:

Zamknij mordę skurw...

 

Ja się tylko grzecznie wypowiadam na temat takich perełek, potrafię wstać z krzesła i powiedzieć, że najwyraźniej nie dojrzała do drugiej klasy gimnazjum lub do wymiany zdań ze mną, tudzież z nauczycielem.

 

EDIT2:

Fallord, może i nic do Ciebie nie mam ale powoli wkurw... mnie Twoje pierniczenie nie na temat, czytaj spamowanie.

Autor wątku założył temat o wrażeniach z pierwszych dni szkolnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...