Skocz do zawartości

Zablokowane Poczatkujacy


Uczen

Rekomendowane odpowiedzi

Chciał bym nauczyć się zrobić jakaś prosta grę . Wiem ze dużo osób z tego forum zna się na rzeczy i tez od czegoś zaczynali. Jeśli mogli byście mi pomóc to chciał bym się dowiedzieć co warto poczytać przed przystąpieniem do "pracy" (jakiś kurs?) . i jakiego programu najlepiej używać jeśli jest się początkowym . Za wszelkie pomoce z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie, bądźmy obywatelami RP, na jakich przystałO! w państwie szerzy się korupcja, a oferowanie kraka czy choćby podrzucenie takiego pomysłu początkującym degradujące ma właściwości i działanie na Nich. Apeluję, nie róbmy tego! :) ja proponuję zaostrzyć rygor co do tego słowa krak. powinien to być temat tabu na tym forum. Wtedy korupcji nie bedzie w państwie polskim :) pozdro :D

ps: i bez "kraka" można żyć w GM. lepiej nawet jak nie masz pro, bo na co Ci pro jak nie umiesz nic? później możesz wykupić licencję. nie jest droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.gmclan.org/index.php?wiki&wart=66 zoabczcie ten link . wcale nie trzeba placic 15 euro mozna nie placic tlyko bendzie pokazywac logo gm

 

ps. gdy chche odtworzyc jakas inna gierke to wyskakuje mi taki blad

___________________________________________

ERROR in

action number 1

of Draw Event

for object obj_bohater:

 

Error in code at line 1:

draw_sprite_ext(sprite_index,-1,x,y,image_xscale,image_yscale,direction,image_blend,image_alpha)

 

at position 1: This function is only available in the Pro Edition.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcale nie trzeba placic 15 euro mozna nie placic tlyko bendzie pokazywac logo gm

no prawda, jest darmowa wersja lite, jednak oprócz loga, brakuje także sporej ilości funkcji, co bardzo utrudnia, bądź czasem uniemożliwia zrobienie danej gry. Choć na początek, jeżeli chcesz zrobić jakąś prostą gierkę, to ta wersja wystarczy, później już nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...