Skocz do zawartości

Zablokowane Ban Bagniaka


Kofel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 190
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czyli tym samym potwierdzasz, że tego typu wybryków było więcej? Nie udawaj niewiniątka i od razu się przyznaj.

Nie. Nie wiem zresztą nie bedę teraz szukał. A mówiąc że się pomyliłem miałem na myśli to iż nie jest to mój pierwszy temat.

 

Napisałem "o podobnej treści" nie tytule dziadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP: chyba to nie jest najważniejsze w tym temacie, prawda?;/

Choć jak dla mnie, zostanie modem zmienia trochę nastawienie do forum, przykładowo teraz wydaje mi się że Dziadek bardziej przykłada się do staranności swoich wypowiedzi, bardziej stara się pomagać, ogólnie jakby trochę więcej go na forum ;) I dobrze, niech daje przykład innym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach właśnie - dziadek tutaj wypomina nam nasze błędy i przewinienia a sam mądrych postów to nie pisał do niedawna B)

 

A ty masz moda i nawet nie starasz się pisać conajmniej mniej luzowo. Mod to powinień być autorytetem w oczach userów i stróżem regulaminu, a nie że dostajesz moda a potem cie nie widać bo expisz warlocka, albo zachowujesz się jakbyś go nie miał czy to jest jakiś specjalny przywilej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Mnie jedno zastanawia. Czytając ostatnie posty Yoho nie mogę się doszukać powodu odjęcia mu przez Yodę ostrzeżenia. :? Czyżby nasz czarnuch stał się wzorem do naśladowania? Czy to nie jest wykorzystywanie znajomości i przywilejów? Wszak jest trochę userów, którzy na podobnej zasadzie powinni mieć obniżony poziom ostrzeżeń. Na tym właśnie polega obiektywizm naszego Yody? I jak on sam się ustosunkuje wobec takich zarzutów, czekamy panie uszaty. B) Powiązując ten wątek i jeszcze inny - z wtopą odnośnie złej nazwy tematu, którą kiedyś tam dobrał, jakiego znaczenia nabiera jego wcześniejsza wypowiedź:

No dobra, to spróbuję ok. Niech tylko znajdę jakiś powtórzony temat, nieczytelne pytanie, złą nazwę tematu - od razu polecą warny. Zobaczymy czy się da ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając ostatnie posty Yoho nie mogę się doszukać powodu odjęcia mu przez Yodę ostrzeżenia. :? Czyżby nasz czarnuch stał się wzorem do naśladowania? Czy to nie jest wykorzystywanie znajomości i przywilejów? Wszak jest trochę userów, którzy na podobnej zasadzie powinni mieć obniżony poziom ostrzeżeń. Na tym właśnie polega obiektywizm naszego Yody? I jak on sam się ustosunkuje wobec takich zarzutów, czekamy panie uszaty.

Ostrzeżenie Yohowi odjąłem po dość długim czasie od ostatniego, a nic wówczas nie broił ( dosyć rzadko zaglądał ). Innym zdjemowaliście ostrzeżenia po krótszym czasie. A że ostatnio znów zaczął rozrabiać, to co - moja wina? ;/

Chociaż ja tam w ostatnich jego postach nie widzę nic karalnego nazbyt ;[ Zwłaszcza że pisze tylko w valhalli.

 

owiązując ten wątek i jeszcze inny - z wtopą odnośnie złej nazwy tematu, którą kiedyś tam dobrał, jakiego znaczenia nabiera jego wcześniejsza wypowiedź:

Ok Ranmus udało ci się - złapałeś mnie na tym że jednak kiedyś popełniłem błąd, teraz możesz mnie zmieszać z błotem i w ogóle znów masz rację - Enjoy! B) jak się chce udupić kogoś to się da!

 

Ale wracając do tego tematu to - mój boże, nowy byłem na forum, poza tym i treść była sensowna, pisałem normalnie. przecież jak ja widzę kogoś kto widać że wie o co mu chodzi, widać żę myśli, widać że ma jakiś normalny problem - to aż rwie się żeby mu pomóc. I odżywa we mnie nadzieja że na to forum zaglądają mądrzy i odpowiedzialni ludzie. A nie jak widzę temat o nazwie "POMOCY!!!!!!!" a w treści: "Jak zrobić mam żeby zrobić zeby mój ludek skakał pomocy plisss :crying: " ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Ale czemu akurat JEMU? Już dobrze wiemy, prawda Yoda? :] I odjąłeś mu warna 19.07.2008 jak on nie napisał ani jednego posta pomiędzy 25.04.2008 a 26.07.2008 (nie wliczając możliwych wykasowanych), z czego ostatniego warna dostał 27.04.2008? Nie no lol. Jeżeli przez poprawę zachowania rozumiesz "nie postować w ogóle", to coś jest chyba nie tak. Na forum są tysiące userów, którzy od dawna nic nie pisali, a mają warny. Może im też odejmiesz, co? Żenua. :)

 

Na odjęcie warna panie kolego to trzeba zasłużyć swoim zachowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na odjęcie warna panie kolego to trzeba zasłużyć swoim zachowaniem.

A ty co, jak Greli zdjąłeś tylko dlatego że przez dłuższy czas się nie odzywał? i to nawet 2 warny :} Poza tym wielu osobom zdejmują warny niekoniecznie za to że sobie "zasłużyli". Tylko po prostu - bo ostatni warn był dawno blabla.

 

Ale czemu akurat JEMU?

Bo go znam i go lubię - i jak na te warny co ich tam miał należało mu się jednego zdjąć po takim czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Bo może Grela i był czasem głupiutki, ale nikogo nie mieszał z błotem za byle co. Czy Grela kogoś wyśmiewał? Sam był celem wielu niesprawiedliwych ataków. I chłopak naprawdę starał się poprawić, bo mu zależało. Można to porównać do raportu tuxmana, niklas w pełni świadomie łamał zasady wątku muzycznego, a platyna nieświadiomie, ot potknięcie. Gdy mu się zwróciło uwagę to przeprosił i poprawił posta.

 

Bo go znam i go lubię - i jak na te warny co ich tam miał należało mu się jednego zdjąć po takim czasie.
No to teraz przeanalizuj te około 4000 kont i odejmij warny innym, kierujac sie ta sama zasada. Powtorze jeszcze raz. Zdjecie warna nalezalo sie bo nie postowal? Ej... przeciez to jest oznaka braku zainteresowania, neutralnosci. A tutaj uzytkownik powinien aktywnie dzialajac promujac swoje nowe, lepsze postepowanie, ktore ostatecznie skutkuje zdjeciem warna. A Ty po prostu poszedles na reke koledze. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze ale to nie mów mi teraz że

I odjąłeś mu warna 19.07.2008 jak on nie napisał ani jednego posta pomiędzy 25.04.2008 a 26.07.2008 (nie wliczając możliwych wykasowanych), z czego ostatniego warna dostał 27.04.2008? Nie no lol. Jeżeli przez poprawę zachowania rozumiesz "nie postować w ogóle", to coś jest chyba nie tak.

bo sam tak zrobiłeś. Mnie nie obchodzi czy Grela chciał się oprawić czy nie, odjałeś mu po tym jak nie postował więc...

 

Jak gramy fair to fair.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Mnie nie obchodzi czy Grela chciał się oprawić czy nie
A wlasnie powinno obchodzic, bo szczera chec poprawy jest jednym z najwazniejszych czynnikow. Grela nie postowal, poniewaz sie po prostu bal, ze otrzyma warna. To byla jego chwilowa taktyka, bo myslal, ze w ten sposob je odpracuje. Ale kurde, pisal artykuly, pisal przyklady i wysylal mi je na PM, ktorych ostatecznie nie przyjalem (bo niestety Grela na pisarza sie nie nadaje). A Yoho co? Mial w dupie gmclan, przestal sobie na jakis czas odwiedzac, a ostatnio wrocil. I uwazasz takie zachowanie za nalezyte i godne zdjecia ostrzezenia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak obydwaj nie postowali - i odjęliśmy im za to warny. Ciężko tu komukolwiek udowodnić kto ma rację, kto chciał się poprawić kto nie - zwłaszcza że ci o których mówimy raczej się nie wypowiadają ( przynajmniej Grela ). Męczy mnie już trochę ta dyskusja.

 

Poza tym, ten ostatni warn od ciebie był trochę dziwny, dałeś mu go za to, że skomentował twój post/decyzję :?

 

Swoją droga ładna dskusja się zrobiła w temacie Ban Bagniaka - tak jak ostatnio w C+ studio poszukuje ludzi ;D Ej może by tak rozdzielić temat i stworzyć nowy typu Dyskusje GMclanowe - chcesz się pokłócić? Powiedziec komuś że nie ma racji? Napisać że Yoda to zły Mod? Napisz tutaj! :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Poza tym, ten ostatni warn od ciebie był trochę dziwny, dałeś mu go za to, że skomentował twój post/decyzję :?
Komu?

 

Tak czy siak obydwaj nie postowali - i odjęliśmy im za to warny. Ciężko tu komukolwiek udowodnić kto ma rację, kto chciał się poprawić kto nie - zwłaszcza że ci o których mówimy raczej się nie wypowiadają
Kurde Yoda, nie odwracaj kota ogonem. My jestemy kadra zarzadzajaca i my MUSIMY w miare obiektywnie oceniac innych i wypowiedzi osob zainteresowanych nie powinny miec w takim przypadku zadnego znaczenia. To raz, a dwa - ja wytłumaczyłem czemu Yoho nie postował, a czemu Grela, mało tego, wyjaśniłem za co odjąłem mu warny. Starasz sie pominac kwestie pisania przykladow i artow, bo wiesz dobrze, ze w tej dyskusji jedynym Twoim punktem zaczepenia jest "niepostowanie". Nie sprowadzaj ich do wspolnego mianownika.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komu?

Yohowi. Bo powiedział że niepotrzebnie zbanowałeś tam kogoś, czy coś w tym rodzaju.

Kurde Yoda, nie odwracaj kota ogonem. My jestemy kadra zarzadzajaca i my mamy w miare obiektywnie oceniac innych. Przeciez ich wypowiedzi nie zmienia chyba nagle Twojego zdania? To raz, a dwa - ja wytłumaczyłem czemu Yoho nie postował, a czemu Grela, mało tego, wyjaśniłem za co odjąłem mu warny. Starasz sie pominac kwestie pisania przykladow i artow, bo wiesz dobrze, ze w tej dyskusji jedynym Twoim punktem zaczepenia jest "niepostowanie". Nie sprowadzaj ich do wspolnego mianownika.

No ale kurde do czego ty zmierzasz? Nie można już komuś odjąć po prostu warna? Uczepiłeś się Yoha bo wiesz że znam go w realu i masz teraz ######sty argument i punkt do kopania mnie. A ilu innym osobom został odjęty warn tak po prostu? Bo dawno nie dostał warna? Bo ktoś po prostu kogoś lubił? Bo po prostu ktoś postanowił komuś odjąć sobie warna! ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale kurde do czego ty zmierzasz? Nie można już komuś odjąć po prostu warna? Uczepiłeś się Yoha bo wiesz że znam go w realu i masz teraz ######sty argument i punkt do kopania mnie. A ilu innym osobom został odjęty warn tak po prostu? Bo dawno nie dostał warna? Bo ktoś po prostu kogoś lubił? Bo po prostu ktoś postanowił komuś odjąć sobie warna! ;/

 

Mi warny nie zostały odejmowane od tak że komuś się chciało (No, chyba raz patrysław, ale uciekł zresztą). Każdy warn w bólach i męczarniach odpracowywałem - inaczej teraz miałbym pewnie 70%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
No ale kurde do czego ty zmierzasz? Nie można już komuś odjąć po prostu warna? Uczepiłeś się Yoha bo wiesz że znam go w realu i masz teraz sty argument i punkt do kopania mnie. A ilu innym osobom został odjęty warn tak po prostu? Bo dawno nie dostał warna? Bo ktoś po prostu kogoś lubił? Bo po prostu ktoś postanowił komuś odjąć sobie warna! ;/
A nie wiem, spytaj się innych. Ja bardzo rzadko komuś odejmuję warny. Jestem czysty B)

 

A czepiam się specjalnie, bo sam chciałeś bym skomentował twój pomysł karania wszystkich za nawet najdrobniejsze przewinienia, co jest oczywiście głupotą. Moimi wypowiedziami pokazuję, że sam nie jesteś lepszy i że czepiać się byle kogo za byle co, może warto by było najpierw spojrzeć w lustro i zweryfikować swoje postępowanie. Ja juz napisalem w tym watku, ze to nasza wina, bo za duzo poblazalismy, a Ty wyskakujesz ze swoimi nierealnymi pomyslami. :/

 

Yohowi. Bo powiedział że niepotrzebnie zbanowałeś tam kogoś, czy coś w tym rodzaju.
Słuchaj się kolegi... :D Nigdy nie dałem nikomu warna za poglądy (o ile były napisane w tonie uznawanym za nienaganne). Yoho, z tego co pamietam, dostal warna za klotliwosc. Po prostu wynajdowal sobie topici, w ktorych toczyla sie jakas dyskusja i wpierdzielal w srodek rozmowy, nie majac przy tym rozeznania w temacie. Dostarl warna, bo zaczelo mnie to meczyc. Jak tak bardzo chce sie klocic, to niech znajdzie sobie inne forum. To tak jakby ktos zupelnie nowy zakladal co jakis czas temat z zadaniem wytlumaczenia czemu bigshark zostal zbanowany plus insynuacje, ze admin jest zly. Nosz kurde... ile mozna, co kogo to obchodzi? :/ A potem jeszcze sie okazuje, ze jak taki temat poleci to kosza, to nagle wielki lament, bo admin nie mial argumentow i wykorzystuje przywileje by tuszowac nieczyste sprawy. :D Yoho krotko mowiac dostal warna za wcinanie swojego nochala tam gdzie nie trzeba i nie majac ku temu zadnych merytorycznych podstaw - jest to jednoznacznie negatywne postepowanie, a takie nalezy karac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yohowi. Bo powiedział że niepotrzebnie zbanowałeś tam kogoś, czy coś w tym rodzaju.

Nie wiem jak to zrozumiałeś - chodziło mi że dałeś mu warna bo powiedział/napisał. Nie że on mi o tym powiedział - bo ja nawet ten post pamietam ;p

Moimi wypowiedziami pokazuję, że sam nie jesteś lepszy i że czepiać się byle kogo za byle co, może warto by było najpierw spojrzeć w lustro i zweryfikować swoje postępowanie.

No ale patrz - mi się tam zdarzyło raz - czy tam dwa(bo ranmus zara znajdzie drugi mój źle nazwany temat lub tez źle napisaną literkę) źle nazwać temat. Ale, no, kurde jak jest kilkudziesiąty raz z kolei ten sam temat - to ja bym za to pierwsze co rozdawał warny.

 

Ty mi to podsuwasz moje postępowanie, a ja wcale nie mówię o karaniu za spam czy tam chamsie odzywki. Wiem żę teraz penie napiszesz że jak karać to trzeba za wszystko równomiernie, ale i tak od jakiegoś czasu staram się nie pisać niepotrzebnych postów poza valhallą. A jak odpiszę coś komuś nie najmilej to jak już naprawdę nie wytrzymam czyjejś głupoty.

 

Gdyby bardziej pilnowac porządku w Pytaniach Poczatkująych (m. in.) to wierz mi że GMclan by zyskał i nie odstraszałyby już tematy zawierające 5 błędów ortograficznych w nazwie założone przez jakiegoś dzieciaka co dostał internet na komunię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...