Skocz do zawartości

Zablokowane Ban Bagniaka


Kofel

Rekomendowane odpowiedzi

Wedlug mnie jesli ten caly ban polecial za uzywanie serwera bez zgody czy cos w tym stylu to wtedy banowanie za to bylo by nader dziecinne - zawsze mozna to inaczej zalatwic. O moje metody prosze nie pytac.

Ale co do bigsharka to jestem za tym by go odbanowac - tak jak mowil Dark, on byl pomocny, no tyle ze (z tego co pamietam) mial wygorowanie ego i uwazal sie za mistrza, no ale zdolnosci mial i to mu przyznac trzeba ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 190
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cóż... Ja tam Ranmus'a lubię, ale mam na niego focha bo mi nie pomaga coś ostatnio (tzn. nie udziela się w moich tematach z problemami) <lol>

BTW A ta strona to w ogóle czyja jest? Nie ranmusa czasem? Bo jak tak, no to on tu jest lordem i jego prawo banować i IMO nie musi się tłumaczyć z tego. BAGNO GO HOME!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu on tu rzondzi
"Óblirzarz" mu. Radzę uważać ;>

E tam ja nic do dyscypliny nie mam, bo by się przydała, taka prawda.

 

Choć z drugiej strony, jak już ma być dyscyplina to po równo. A nie, że powstają dwa podobne tematy w złym dziale, jeden temat zauważa jeden mod i przenosi do dobrego działu, a drugi temat zauważa inny mod, zamyka go i daje warna autorowi... bo to przegięcie.... (niedawno tak było ;))

 

A jak już ma być rygor to równo. Bo to, co jest teraz to g....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co do bigsharka to jestem za tym by go odbanowac - tak jak mowil Dark, on byl pomocny, no tyle ze (z tego co pamietam) mial wygorowanie ego i uwazal sie za mistrza, no ale zdolnosci mial i to mu przyznac trzeba ;p

 

Tak, i natychmiast po odbanowianiu przyleci do nas na złotym jednorożcu i zbawi cały GMClan. Albo tu siedzi od dawna pod innym nickiem, albo ma w dupie game makera i robi mądrzejsze rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Ja nikogo póki co nie wyganiam. Ludzie, przecież to zwykłe zawieszenie konta na tylko 3 dni. Armageddonu nie było przecież. :) Po prostu są to bany prewencyjne mające dać do myślenia wszystkim, że czas popracować nad swoim zachowaniem. Często ktoś ma zawieszone konto co jakiś czas i jakoś afery nie było. A wiecie czemu teraz jest? Bo właśnie chodzi o te kolesiostwo, które ostatnio tutaj się zrobiło i zaczęło przesłaniać cel naszej witryny.

 

btw. Aż Tymon się na gg odezwał i napisał, że popiera mnie popiera. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często ktoś ma zawieszone konto co jakiś czas i jakoś afery nie było. A wiecie czemu teraz jest? Bo właśnie chodzi o te kolesiostwo, które ostatnio tutaj się zrobiło i zaczęło przesłaniać cel naszej witryny.

Ja tez jestem w tym kolesiostwie nie? ale super...

Jak ja dosatalem zawieszenie na 3 dni za cos tam to nikt nie zakladal tematów w mojej obranie...

Nikt mnie nie kocham:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja dosatalem zawieszenie na 3 dni za cos tam to nikt nie zakladal tematów w mojej obranie...

Nikt mnie nie kocham:(

 

Bo tu nie ma drugiego czarnucha, sam jesteś.

 

Gmclan można podzielić na kilka części:

 

1. "Gmclanowa Kupa" - Admini, modzi i tych kilka userów którzy pilnują żeby nie zrobił się tu totalny burdel i mają cokolwiek w głowie poza głupotami, a także ci co pomagają początkującym.

2. Ludzie od dawna tu przebywający, którym już od dawna GMClan się znudził i wchodzą od czasu do czasu żeby zbluzgać kogoś za głupoty albo z nudów komuś pomóc.

3. Ludzie "pretendujący" do zaistnienia w gmclanowej kupie którzy udają że coś wnoszą do serwisu, którymi się nikt nie przejmuje bo i po co.

4. Ludzie-półgłówki:

a ) którzy są poniżani przez "pretendujących", bo oni muszą znaleźć sobie worek do bicia żeby nie wyjść na gorszych, a tak naprawdę nic poza głupotami złego nie robią.

b ) prezentują mizerny poziom inteligencji i "bicie" jest w tym wypadku wskazane, ale nikt tego nie robi bo przecież mają Tuxmana.

5. Czynni spamerzy pokroju Globiego czy Kamrata, którzy nie mają nic konkretnego do przekazania społeczeństwu.

6. Imbecyle którzy czekają tylko żeby dać im przykład na tacy albo kradną czyjąś pracę bo są niecierpliwi.

 

Ranmus z grupy 1. wlepia blokady ludziom z grupy 3. Owi ludzie są zagrożeni "pozycją" i natychmiast stają w obronie "pokrzywdzonego". Gmclanowa Kupa przeczepia tym ludziom etykietki 4B, co spotyka się z ostrą krytyką grupy 3. Grupa 2. ma to gdzieś bo przychodzą tu tylko po to żeby popatrzeć na kolejne nubskie gierki. Grupa 4A coś tam se dopisała, piątka naspamiła, a szóstka czeka dalej na swoje przykłady.

 

Z tego co zauważyłem na GMClanie zrobił się znów burdel, ale na szczęście nie aż taki jak rok-dwa lata temu. Popieram ideę blokad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja jestem w grupie 6 tylko nikomu nie mowie ze wszystko co zrobilem nie jest moje - AJM DA NUUUUB!

 

A tak serio to mi tu zaczyna pachniec offtopową kupą - teraz każdy będzie sie chwalił w jakiej "grupie" jest? Opanujcie swe zapędy w takim razie i wracajcie do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może jeszcze zacznijcie robić dla siebie osobne grupy, bo żadna do was nie pasuje.

 

Ja tu tę listę przedstawiłem żeby pokazać jak ja widzę całą sytuację na GMClanie. Ale skoro robicie z tego świetną zabawę to już nie będę wam jej psuł. Powiem tylko, że nie można być obiektywnym na swój temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nigdy nie zbluzgałem i nie zwymyślałem żadnego nowego.

Tylko jak można tego nie zrobić widząc coś takiego:

 

https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=13400&st=0

 

https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=13145

 

Cytujac Globiego: Enjoy your GMclan B)

 

Ranmus robi "dyscyplinę" i rozdaje bany userom którzy walczą z tym z czym on nie walczy tylko daje bany tym co walczą. GddbBf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Ranmus robi "dyscyplinę" i rozdaje bany userom którzy walczą z tym z czym on nie walczy tylko daje bany tym co walczą. GddbBf.
Czyli uważasz, że zamiast sprowadzać nowych na dobrą drogą i starać się im konstruktywnie tłumaczyć pewne rzeczy, to lepiej ich zgnoić, pisać posty w stylu 'fuckin noob', a najlepiej to od razu zbanować? Myślałem, że masz więcej oleju w głowie, Yoda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czym takie Bagno niby walczy? Z komarem na tyłku? Z zepsutą spłuczką?

Nie mówiłem akurat o Bagnie.

Czyli uważasz, że zamiast sprowadzać nowych na dobrą drogą i starać się im konstruktywnie tłumaczyć pewne rzeczy, to lepiej ich zgnoić, pisać posty w stylu 'fuckin noob', a najlepiej to od razu zbanować?

Z tym że tutaj nie ma wielu ludzi którym się chce po raz 10234934 tłumaczyć to co jest już 32174637 razy na stronie. Poza tym jak ktoś ni potrafi myśleć, albo nie dorósł do tego żeby myślec to nie będzie z niego pożytku, tylko syf, niepotrzebne tematy i gówniane "gry".

 

Walczysz nie z tym co trzeba - jakby ni było takiego syfu tutaj, to i inni ludzie by nie syfili, oj tam wyspamowali by się w valhalli czy tez rozmowach niekontrolowanych, które ty, swoją drogą zamknąłeś z niewiadomych przyczyn. A cała reszta GMclanu była by wolna od noobiarstwa, tych samych tematów po raz 100000, gier robionych w 5 minut. No ale nie chcesz to nie.

 

Swoją droga nie chodzi mi po pisanie postów 'fuckin noob' - ale małe banowanko kilku takim bym nie odmówił B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym że tutaj nie ma wielu ludzi którym się chce po raz 10234934 tłumaczyć to co jest już 32174637 razy na stronie. Poza tym jak ktoś ni potrafi myśleć, albo nie dorósł do tego żeby myślec to nie będzie z niego pożytku, tylko syf, niepotrzebne tematy i gówniane "gry".

 

Walczysz nie z tym co trzeba - jakby ni było takiego syfu tutaj, to i inni ludzie by nie syfili, oj tam wyspamowali by się w valhalli czy tez rozmowach niekontrolowanych, które ty, swoją drogą zamknąłeś z niewiadomych przyczyn. A cała reszta GMclanu była by wolna od noobiarstwa, tych samych tematów po raz 100000, gier robionych w 5 minut. No ale nie chcesz to nie.

Całkowicie sie z tym sgadzam :)

Joke! Grupa 1 do mnie pasuje smile.gif

Do Ciebie to k.rwa pausje grupa

7. Nikt mnie nie lubi

I Wy oceńcie kim jestem biggrin.gif

Pierwszy raz Cie tu widze ale oceniajac Cie po sygnaturze to wychodzisz na buca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwaga offop:

rozmowy niekontrolowane powinny być tematem otwartym. przydaje sie zeby popierdzielic i odstresowac sie od problemow dlugiego ciezkiego dnia. wtedy mozna pisac pierdoly nie robiac syfu tam gdzie nie trzeba.

koniec offtopu. dziekuje za uwage.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co...? Tak se pomyślałem.

To jest 4 forum w moim życiu na którym jestem dłuższy czas.

 

I nigdy nie widziałem takiego burdelu jak tutaj. Dosłownie nie ma tematu, w którym nikt do nikogo nie ma o nic pretensji, nie powie złego sowa itp.

 

Trochę nie fer taka ocena, bo raczej więcej noobów leci na tworzenie gier niż na inne tematyki, ale jednak...

 

Znajduje się user który ma dobre intencje i przedstawia jego wizję sytuacji na forum (swoją drogą po części się z nim zgadzam), a większość userów jak za przeproszeniem idioci zaczynają spamować i urządzać sobie zabawę nie mającą nic wspólnego z tematem, kto jest w której grupie.

 

Przeczytajcie sobie całą 2. stronę i popatrzcie, jaki procent odpowiedzi dotyczy "bana dla Bagniaka".

A kiedy przekonacie się, że większość postów jest nie na temat poprzeglądajcie inne tematy na forum.

 

PS: Łał :P Taki długi post bez ani jednej emotki :P Żadko mi się to zdarza :D

 

Edit:

@up: '-.-

 

Edit2:

Aż musiałem wrócić do tematu.

Przeglądam sobie forum, temat o stworzeniu strony z katalogiem grafik.

Tylko temat na chwilę ucichł, a już znajdują się osoby muszące zrobić rozpierduchę. I cytacik:

precz z aborcją
Ale taka prawda. Noob napisze "nie lubię was" i dostanie warna, a "elita" typu propaganja pisze totalny, bezsensowny offtop, że "idzie jarać", styra se noobka na dodatek i nic. 50% postów propaganji jest bezsensownym spamem. A gości tego typu jest więcej.

Ale to już inna historia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...