Skocz do zawartości

Zablokowane Ban Bagniaka


Kofel

Rekomendowane odpowiedzi

Po trzecie, forum to nie chat, nie podoba mi się takie offtopowanie jakie wystąpiło w tym temacie.

Hmhmhm, czekajcie, kto ostatnio czatował z ddusią w temacie 'Nasze Zdjęcia'? Jesli dobrze pamiętam to zajęło to dobre dwie strony.

 

BAGNOCAT

 

IS BAGNOING

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 190
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak jak Yoda powiedział, tylko Offtop i tyle.
Chłopie, od kiedy Ty się tak troszczysz o porządek na forum? Uczepiłeś się tego offtopa jak rzep psiego ogona. O czym według Ciebie mamy rozmawiać? O tym, jak to niesłusznie dostałeś blokadę i jaka to administracja jest niedobra?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
No tak, zgadłeś. Skoro Ci się skończyły argumenty i nie wiesz co powiedziec to masz parwo tak napisać
Eeeee, że co? Zaraz zaraz. Ja nie mam argumentów? A jak do cholery mam się tłumaczyć z czegoś, co nie miało miejsca? To Ty powinineś przytoczyć jakieś argumenty, a nie wysysać coś z palca. Po prostu źle zapamiętałeś jakąś sytuację i ciągle nie możesz tego przeżyć.

Ja jakoś nie zaczynam wypominać komuś czegoś jeżeli nie jestem tego pewien. Yoda chciał wiedzieć czemu zdjąłem warny Greli - napisałem mu wiele argumentów. Wytłumaczyć, wytłumaczyłem za co g-enjoy i takethis mieli zawieszone konta. A Ty śmiesz mi zarzucać brak argumentów, w swojej sprawie. Lulz ;)

 

A z tym żartem... Też mogę coś śmiesznego napisać o Ślązakach nierobach co to wyciągają kasę od państwa za nic. ;) Powiedz mi jaki cel był twojego żartu, może nawet zrobimy ankietę i wyda się ile % userów odebrało to jako żart. :) Ja bym nie nazwał tamtego śmieszną wypowiedzią, tylko raczej żenującą, bo nie wiadomo czy się śmiać czy płakać z takich tekstów. :/

Jeżeli user otrzymuje warna za nic, no to wybacz.
Przykład?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, od kiedy Ty się tak troszczysz o porządek na forum? Uczepiłeś się tego offtopa jak rzep psiego ogona. O czym według Ciebie mamy rozmawiać? O tym, jak to niesłusznie dostałeś blokadę i jaka to administracja jest niedobra?

Czy ja powiedziałem, że niesłusznie? Że administracja jest niedobra? :]

@Ranmus: Ja tylko przypuszczam po postach userów ;)

Nie zbieram dowodów, bo nie obchodzi mnie wasze zarządzanie, róbta co chceta, wasze forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty nie, ale z początku ten temat tak wyglądał. Zobacz na to co pisali userzy na pierwszej stronie... Szczerze mówiąc, po tygodniu nieobecności na GMCLAN miałem niezły ubaw z co niektórych postów o "nienawidzeniu Ranmusa" ;P . Chociaż nie, jak teraz to czytam, to to żenujące jest, ale cóż, po pewnych rzeczach człowiek inaczej postrzega świat xd .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wam naprawdę wszystko trzeba tłumaczyć? Zarzucasz postującym tutaj offtop. Offtop to zboczenie z tematu, Jeśli mielibyśmy rozmawiać na temat, musielibyśmy dalej tłumaczyć Wam , dlaczego dwóch userów dostało blokadę. Rozumiesz już?

 

po pewnych rzeczach człowiek inaczej postrzega świat xd .
: O
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...