Skocz do zawartości

Zablokowane Ban Bagniaka


Kofel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

Ekhem

Znajdź chodź jeden mój temat w którym było zadane pytanie powtarzane wiele razy lub też nazwa tematu była zła x_X Jesli o to chodzi to jestem pies.
Chciałeś, to znalazłem. Masz o to jakies pretensje? Moze mam jeszcze przeprosic? :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 190
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chciałeś, to znalazłem. Masz o to jakies pretensje? Moze mam jeszcze przeprosic, ze smialem cos takiego wyszukać. :(

Jezus przestań się czepiać o wyszstko ;[ Nie napisałem tamtego zdania w nawiasie ze złości, czy też dlatego że mam pretensje - to było raczej żartobliwe (teraz wstawię fajną uśmiechniętą emotkę aby załagodzić stosunki jakie rozwinęły się w kilku ostatnich postach ) > :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

No ale taka jest prawda, chciałeś przykozaczyć, ale popełniłeś zasadniczy błąd - nie zabezpieczyłeś tyłów. :) Możesz mi się odgryźć, wystarczy, że znajdziesz jakiegoś warna, którego wystawiłem, bo nie zgadzałem się z czyjąś, zupełnie normalną, niechamską, niegłupią opinią - krótko mówiąc pokarałem kogoś w celach czysto prywatnych, będąc bezsilnym przy wymianie zdań. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale taka jest prawda, chciałeś przykozaczyć, ale popełniłeś zasadniczy błąd - nie zabezpieczyłeś tyłów. smile.gif

Hm co? Jak przekozaczyć? Co zaś kozaczyć, napisałem w formie żartobliwej (gdyż udało ci się znaleźć a byłem prawie pewny że nie było czegoś takiego), więc przestań znowu podciagać to pod jakies ataki na ciebie ;[

 

Ja pierdziele nie trafiam w klawisze na tej klawiaturze.

 

Ok zaczynam poszukiwania >:D Nie no , poważnie, ja już nie mam siły na dziś - zara ide "expić warlocka" i wypchajcie się wszyscy,o ! ;[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

A co niby takiego zdradza w tamtej twojej wypowiedzi, że była ona żartobliwa? :) Po prostu nie pisze się rzeczy, do których nie jest się 100% pewien, bo potem wychodzi jak wychodzi. I jakie znowu ataki na mnie? Ja po prostu podałem przykład właśnie swojej pewności w danej kwestii, dlatego o niej mogę spokojnie pisać. Piwa temu, który udowodni mi że się mylę, ale dobrze wiem, że nie udowodni... Ja po prostu znam siebie i swój charakter, a nie oszukam przecież własnego ja. Tak, można to odebrać jako przejaw pychy. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Wiesz, ja też mogę napisać coś poważnie, a potem się wymigać, że to było tak z przymróżeniem oka tylko reszta się nie poznała, bo nie było emotki :]

 

Nie studiuję prawa, ale miałem przedmioty prawnicze. Czemu pytasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie studiuję prawa, ale miałem przedmioty prawnicze. Czemu pytasz?

A, to w takim razie coś mi się popieprzyło. Nieważne.

Wiesz, ja też mogę napisać coś poważnie, a potem się wymigać, że to było tak z przymróżeniem oka tylko reszta się nie poznała, bo nie było emotki :]

omg, emotki nagle stają się elementem zmieniający sens wypowiedzi! ;o Ludzi stawiajcie emotki bo inaczej Ranmus wam udowodni że nie żartowaliście! >:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

offtop żeby złagodzić sytuacje.

emotki dużo zmieniają heh wyobraź sobie smsa od laski:

-######sty jestes <-- od razu cuchnie że ironia

-######sty jestes ;) <-- przewierciłeś ją na wylot, nie ma opcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emotki na prezydenta, można ładnie nimi wkręcać, i zdecydowanie łatwiej je zrozumieć niż skróty typu stfu rotfl i w ogole. nic nie zastapi rozmowy w 4 oczy ale jak juz pisac to czasami warto zaznaczyc co sie mowi serio co nie.

pozatym ta emotka rządzi -> :sp_ike:

universal language, nawet arab na drugim koncu swiata sczai o co chodzi

(nie mam nic do arabów, jakby znowy ktoś chciał mi coś wytykać nagle)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co, jeśli dorwie się do kompa krwawy japoński samuraj i odbierze emotki jako obelgi w stronę jego ojca (bo ktoś przypadkiem ułoży coś z emotek w kanji nieświadomie)? Toć strasznie honorowi są i nie dadzą nikomu popalić.

 

A tak serio - emotka nie wszystko powie. Swego czasu nawet przestałem używać na forach emotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to zrozumiałeś - chodziło mi że dałeś mu warna bo powiedział/napisał. Nie że on mi o tym powiedział - bo ja nawet ten post pamietam ;p

 

No ale patrz - mi się tam zdarzyło raz - czy tam dwa(bo ranmus zara znajdzie drugi mój źle nazwany temat lub tez źle napisaną literkę) źle nazwać temat. Ale, no, kurde jak jest kilkudziesiąty raz z kolei ten sam temat - to ja bym za to pierwsze co rozdawał warny.

 

Ty mi to podsuwasz moje postępowanie, a ja wcale nie mówię o karaniu za spam czy tam chamsie odzywki. Wiem żę teraz penie napiszesz że jak karać to trzeba za wszystko równomiernie, ale i tak od jakiegoś czasu staram się nie pisać niepotrzebnych postów poza valhallą. A jak odpiszę coś komuś nie najmilej to jak już naprawdę nie wytrzymam czyjejś głupoty.

 

Gdyby bardziej pilnowac porządku w Pytaniach Poczatkująych (m. in.) to wierz mi że GMclan by zyskał i nie odstraszałyby już tematy zawierające 5 błędów ortograficznych w nazwie założone przez jakiegoś dzieciaka co dostał internet na komunię.

Sorka że wrzucę 2 grosze od jakiegoś czasu przyglądam się tej rozmowie

co prawda dużo nie wniosę ale tu się nie mogę zgodzić by komuś kto piszę z błędami ortograficznymi lub zakłada dawno istniejący temat tylko że nie poszukał by mu od razu warna dawać jak dziś pamiętam mój pierwszy post i innymi słowem to był moje pierwsze forum i nikt mi nie dał warna wręcz przeciwnie zamiast z nienawiścią mi tam warna wlepić bo nowy to warn odrazy bo ortografii nie zna do nich się wróci do przedszkola jak tu Joda proponuje co dla mnie jest śmieszne i bez ogródek powiem w prost chamskie

co prawda zostałem upomniany ale też udzielono mi pomocy i za to szanuje to forum <3 i mam i moim zdaniem każdy ma prawo popełniać błędy ważne by je naprawiać <3

 

 

edit : ups troszkę opóźniony zapłon mam ^^' sorki -_ -' no nic co się stało to się nieodstaniem mój błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorka że wrzucę 2 grosze od jakiegoś czasu przyglądam się tej rozmowie

co prawda dużo nie wniosę ale tu się nie mogę zgodzić by komuś kto piszę z błędami ortograficznymi lub zakłada dawno istniejący temat tylko że nie poszukał by mu od razu warna dawać jak dziś pamiętam mój pierwszy post i innymi słowem to był moje pierwsze forum i nikt mi nie dał warna wręcz przeciwnie zamiast z nienawiścią mi tam warna wlepić bo nowy to warn odrazy bo ortografii nie zna do nich się wróci do przedszkola jak tu Joda proponuje co dla mnie jest śmieszne i bez ogródek powiem w prost chamskie

co prawda zostałem upomniany ale też udzielono mi pomocy i za to szanuje to forum <3 i mam i moim zdaniem każdy ma prawo popełniać błędy ważne by je naprawiać <3

 

 

edit : ups troszkę opóźniony zapłon mam ^^' sorki -_ -' no nic co się stało to się nieodstaniem mój błąd

Ej okej, szanuję twoje zdanie ale na miłość Boską, przecinki! ;p

 

No ale co jak co, poszukać najpierw trzeba - od tego jest ta opcja - ja zawsze jak coś potrzebuję to najpierw przeszukuję net. A takie zakładanie tematów bez uprzedniego sprawdzenia poszukania to zwykłe zaśmiecanie forum i powinno byc karane. A poprawna pisownia tez jest ważna. Co jak co ale wazne żeby wypowiedz/problem był zrozumiałydla innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej okej, szanuję twoje zdanie ale na miłość Boską, przecinki! ;p

no właśnie żaden program ci nie pomoże z przecinkami ani z kropkami

 

No ale co jak co, poszukać najpierw trzeba - od tego jest ta opcja - ja zawsze jak coś potrzebuję to najpierw przeszukuję net. A takie zakładanie tematów bez uprzedniego sprawdzenia poszukania to zwykłe zaśmiecanie forum i powinno byc karane. A poprawna pisownia tez jest ważna. Co jak co ale wazne żeby wypowiedz/problem był zrozumiałydla innych.

fakt faktem ale najpierw trzeba pomóc dopiero jak notorycznie ta sama osoba popełnia ten sam błąd no wtedy niema bata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie żaden program ci nie pomoże z przecinkami ani z kropkami sad.gif

 

edit:a jak kiedyś próbowałem to pojechano pomnie że nie umiem pisać co ja poradze że nie umiem dokładnie określić końca zdania itp.

Oj ja tam tez nigdy nie wiedziałem gdzie stawiać te przecinki, gdzie nie, jakiśtam zasady powymyślali. Ja stawiam tam gdzie czuję, że trzeba postawić ;p I lepiej się wtedy czyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieka tydzień nie ma, a tu tyle zmian. Ale dobrze, wreszcie coś dobrego się na GMCLAN dzieje. Może trochę ze spóźnionym zapłonem, ale czemu wy się tak buntujecie przeciwko podniesieniu rygoru na forum i utrzymaniu go na jakimś poziomie :/ ? Chcecie z GMCLAN zrobić Kafeterię :/ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto się buntuje? Jak tak patrzę, to większość jest za rygorem, choć są osoby, którym on będzie nie na rękę, ale to już ich problem ;]

A z tym zakładaniem tematów z pytaniami, które były już na forum x razy, powinny być jak dla mnie upomnienia, a w niektórych przypadkach ostrzeżenia. W końcu to złamanie regulaminu ;| (w końcu trzeba go przestrzegać nie?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam półofftopowe pytanko: Czy można na tym forum zrobić takie okienko "Podobne tematy"? Nie znam się, ale na niektórych forach to widziałem, chyba "Eksperta". Takie coś pomogłoby w szukaniu.

 

@Lion: Przecinki wstawiaj tam, gdzie podczas mówienia robisz pauzę, oraz przed "że", "bo", "ponieważ", "a"... Jest tego więcej, ale tych słówek najczęściej się używa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ranmus, a moze zmodyfikujesz IPB w ten sposób:

Podczas pisania psotaw pytania początkujących albo zaawansowanych, silnik sprawdza, czy w sesji jest zapisana fraza podana w szukajce (oczywiście sam musisz taką zrobić) i dopisuje do początku posta. To zmusi ludzi do do ciągłego szukania i podawania przy temacie frazy, z jakiej korzystałeś, aby znaleźć informację. Można też dodatkowo przed pisaniem posta, dać "na tacy" userom wybrane punkty regulaminu dot. pisania tematów w dziale pomocy i zagrozić im np. takim tekstem: "Nie stosowanie się do poniższych podpunktów regulaminu, grozi blokadą konta, a ty w ten sposób nie będziesz mógł zobaczyć odpowiedzi na swoje pytanie."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dziadek:

Ty już się nie rób na takiego twardego i przestrzegającego zasad plx

@Rammus:

Jezeli to dla Ciebie tragedia rodzinna ze ktos mi odjoł warna za to ze nie spamiłem i nie gnoiłem innych. To już możesz pzrerwać, żałobe i dodać mi tego warna...

I nie czepiaj się o to Yody!

Yoda - FTW!

2@Rammus

Co do tego ostatniego warna to Yoda ma racje dałeś mi go za to, że miałem swoje zdanie i wyraziłem je, moze przy tym troszke wjeżdzając na Ciebie. I już sie nie wypieraj aniołku.

A co do tego, że nie pisałem na forum, nie chciało mi się. Udzialłem się na forach, na których nie wkleja się warnow za to, że ktoś jeździ po kimś innym. Z reszta kto by tam za mna tesknił... :D

@Ktoś tam:

Emotki są spoko jeżeli są w formie znakowej czyli :D a nie ten zasrany smiejący się żułty ryj.

@Yoda:

Nie kłóć się z Rammą, on wie lepiej bo to student a my jesteśmy smarkacze.

Pewnie dostane za tego posta bana bo wyraziłem swoje zdanie ale Ramma znajdzie gdzies jakis podtekst znowu napisze post na 11 linijek i potem z edytuje i napisze cytuje:

"A co mi tam, w koncu t moje forum, dostaniesz warna za tego posta"

Tak napisał ostatnim razem... -.-

btw.

Studenci to jedna z najwiekszych plag współczesnego świata

"Oj tam, pogoniła mnie zdzira myślnik podkreślenie myślnik."

 

aaaa... to nie jest podkreślenie!!!!!!!!!

JESTES nieprofesjonalny ;p

To jest: "Deska"

szatanie... wybacz im...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dziadek:

Ty już się nie rób na takiego twardego i przestrzegającego zasad plx

@Rammus:

Jezeli to dla Ciebie tragedia rodzinna ze ktos mi odjoł warna za to ze nie spamiłem i nie gnoiłem innych. To już możesz pzrerwać, żałobe i dodać mi tego warna...

I nie czepiaj się o to Yody!

Yoda - FTW!

2@Rammus

Co do tego ostatniego warna to Yoda ma racje dałeś mi go za to, że miałem swoje zdanie i wyraziłem je, moze przy tym troszke wjeżdzając na Ciebie. I już sie nie wypieraj aniołku.

A co do tego, że nie pisałem na forum, nie chciało mi się. Udzialłem się na forach, na których nie wkleja się warnow za to, że ktoś jeździ po kimś innym. Z reszta kto by tam za mna tesknił... :D

@Ktoś tam:

Emotki są spoko jeżeli są w formie znakowej czyli :D a nie ten zasrany smiejący się żułty ryj.

@Yoda:

Nie kłóć się z Rammą, on wie lepiej bo to student a my jesteśmy smarkacze.

Pewnie dostane za tego posta bana bo wyraziłem swoje zdanie ale Ramma znajdzie gdzies jakis podtekst znowu napisze post na 11 linijek i potem z edytuje i napisze cytuje:

"A co mi tam, w koncu t moje forum, dostaniesz warna za tego posta"

Tak napisał ostatnim razem... -.-

btw.

Studenci to jedna z najwiekszych plag współczesnego świata

 

 

aaaa... to nie jest podkreślenie!!!!!!!!!

JESTES nieprofesjonalny ;p

To jest: "Deska"

szatanie... wybacz im...

 

Może i też za to oberwę, ale masz rację, popieram Cię w 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Długo przeglądałem forum, bo nie mogłem zrozumieć tego tematu ;])

 

Wiem, że jestem świeży i nie mam co się wypowiadać na temat tego, czy tamtego usera, ale jedną rzecz bym powiedział mimo wszystko. Otóż jeśli ktoś ma sobie forum, to on jest na nim gospodarzem i zasadniczo ma prawo robić co mu się żywnie podoba. W najgorszym przypadku może odstraszyć reżimem publikę i tyle. A z tego co widzę, ban wcale nie był taki bezmyślny znowuż ;p. Jakby namnożyło się takich kozaków-warriorów, to dopiero byłby problem, hm?

 

dziadekkleofas: Zasadniczo się z Tobą zgadzam odnośnie tych forumowych kast, ale ludzie bez pewnej wprawy w obsłudze komputera często zadają durne pytania a'la "jak zrobić grę". I to nie dlatego, że ich wola jest zła, tylko dlatego, że nie zdają sobie sprawy z tego, że odpowiedź nie jest taka prosta, jakby chcieli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Jezeli to dla Ciebie tragedia rodzinna ze ktos mi odjoł warna za to ze nie spamiłem i nie gnoiłem innych. To już możesz pzrerwać, żałobe i dodać mi tego warna...
Yoho, Ty po prostu kłamiesz w żywe oczy. :) Nie masz żadnych argumentów, więc sobie ubzdurałeś, że się na Ciebie uwziąłem. Robisz z siebie męczennika i wierzysz, że ktoś się na to złapie (nie licząc g-enjoy'a).

 

Nie kłóć się z Rammą, on wie lepiej bo to student a my jesteśmy smarkacze.
Hehe, kolejny przykład bezradności Yoho. :) Takie teksty naprawdę mnie nie ruszają.

 

@G-Enjoy:

Widzę, że bawisz się w tuxmana. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...