Skocz do zawartości

Zablokowane Ban Bagniaka


Kofel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 190
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności

Dziadek, kocham Cię. :* Ostatnimi czasy twoje posty są takie mądre, że trudno się z nimi nie zgodzić. Kogoś takiego nam trzeba w moderacji. :)

 

@Dawidds:

Nie wiem jak reszta, ale ja nie daję warnów i banów z powodów prywatnych. Możesz podać jakikolwiek przykład takiego zachowania? Plus jeszcze może jak propa kogoś tyra, bo on czasem i spami, ale w moim odczuciu w pozytywnym sensie, ponieważ stara się być neutralny wobec niektórych zachowań i wtrąca czasem wątek humorystyczny. Sądzę, że przykład propaganji nie jest najlepszy. Ale ogólnie to się zgadzam z Tobą. Poziom gmclanowych dyskusji znacząco spadł. Kiedyś to się warna dostawało za byle przekleństwo w shouboxie, a teraz co? :/ W sumie to się nie dziwię, że powstał ten temat, bo sami sobie jesteśmy winni, za dużo przyzwolenia było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co Ty przecież ja na każdego wrzucam każdego tyram, bluzgam i stawiam klocki.

Cytacik 'przecz z aborcja' hmmm.. think man, think.. to bylo na temat zażynania projektów zanim na dobre powstaną, ja uwazam ze po prostu lubie metafory, przenoscnie i inne motywy które ta wredna ruda paskuda uczyła mnie na polskim. ale wiadomo prawda jest taka ze jestem wielki zly i brzydki. do tego znowu ze jestem jakas tam elita gmclanu. what? czmeu? kurde nigdy sie nie wywyzszam, nie lubie jakis kazdych ponad kazdym kurde wałków jak z orrwela, a duzo osob mi przypisuje jakies niecne uczynki. niedlugo bedzie ze lapowki daje adminom itp. bo inaczej juz dawno by byl ban ;/ nie jade po nikim jesli nikt mi nie da powodu, a nawet jesli mi da powód to czesto wole sie wstrzymac od zlosliwego komentarza.

Teraz prośba: podaj jeden przykład kiedy kogoś zjechałem za nic.

dziękuje za uwage.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@Yoho:

Trudno żebyś nie zgadzał się z Yodą. Przecież wy jesteście kumplami jak papużki nierozłączki. O kłótniach to już nie wspominam, ale jest jakiś temat, na który macie zupełnie odmienne opinie? :)

 

@Propa:

To są uroki bycia jednym z weteranów forum (przez takie określenie rozumiem osobę będącą tutaj dłuższy czas i wybijającą się spośród tłumu czy to twórczością czy wypowiedziami). Zacznij się przyzwyczajać do takich sytuacji, że często będziesz posądzany o coś, nawet o to, co nigdy nie miało miejsca. Normalnie jak w polityce. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit2:

Aż musiałem wrócić do tematu.

Przeglądam sobie forum, temat o stworzeniu strony z katalogiem grafik.

Tylko temat na chwilę ucichł, a już znajdują się osoby muszące zrobić rozpierduchę. I cytacik:Ale taka prawda. Noob napisze "nie lubię was" i dostanie warna, a "elita" typu propaganja pisze totalny, bezsensowny offtop, że "idzie jarać", styra se noobka na dodatek i nic. 50% postów propaganji jest bezsensownym spamem. A gości tego typu jest więcej.

Ale to już inna historia...

dobra dobra, a Twoj post jest na temat? wiec co zarzucasz innym?

(tyram se noobka)

i z tym optymistycznym akcentem - ide zajarać

 

@Ranma

już sie przyzwyczailem ;D

dzieci i propy głosu nie mają haha

 

dobrze ze nie umiem takiego pierniczenia wziasc na serio, chyba za duzo w zyciu przezylem zeby jakis typek byl w stanie mnie wkurzyc tekstami jaki to ja niedobry/

ale adminom to nie zazdroszcze ;] przesrane macie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum BN panuje chaos, a ledwo kto tam zagląda. A na GMClanie jest jako tako, ale napewno nie tragicznie.

 

Co do borkowego rygoru: Mam nadzieję, że nie będzie tak surowy, że aż niesprawiedliwy.

 

(przez takie określenie rozumiem osobę będącą tutaj dłuższy czas i wybijającą się spośród tłumu czy to twórczością czy wypowiedziami)

Jak miło XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Tyranie na gmclanie. Ten sport po prostu trzeba lubić albo nienawidzić. ;)

 

że aż niesprawiedliwy

Niestety, ale najlepsza metoda na zmobilizowanie reszty, to przykładne ukaranie kogoś. Jak w życiu zresztą. :P

 

ps. Rozmowy kontrolowane znowu otwarte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma bata - trzeba wydrukować regulamin, wywiesić nad monitorem i sprawdzać każdy post czy spełnia wymogi. Innego wyjścia nie ma, jeśli ma być tu porządek. No i powiększyć kadrę moderatorską o osoby które spełniają swoje obowiązki, a nie podziałają z tydzień a potem zapominają że jest takie coś jak GMClan.

 

Na przykład Yoda. Niby mod, a spami. Np. teraz. (i jeszcze posta skasował żeby nikt nie widział.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Ranmus odpisz na mój post.
Ale po co? Drążysz ten wątek co jakiś czas i mało razy Ci odpowiedziałem? Tak na szybko powtórzę po raz kolejny, że nie zgadzam się z Tobą. Bo jeżeli noobkow bys zniechecal, a pozostawial tych najlepszych, to na stronie nikt nie zostanie, bo ktos naprawde dobry albo trafia sie raz na rok albo musi miec czas na zdobycie doswiadczenia. Jak diament, ktorego trzeba oszlifowac. Moim zdaniem szanse trzeba dawac wszystkim, a najgorsze tepaki i tak same z siebie odejda stad predzej czy pozniej. A jak bedziesz opierniczal kazdego za byle co, to moze sie okazac, ze pogoniles kogos, kto w przyszlosci zostanie stym programista... Tym lepszym zazwyczaj i tak sie nic nie chce... I w pewnym momencie gmclan zamieni sie w marna imitacje 4chana. A po co to komu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co?

Jak to. Żeby bronić swojego zdania ;D

Bo jeżeli noobkow bys zniechecal, a pozostawial tych najlepszych, to na stronie nikt nie zostanie, bo ktos naprawde dobry albo trafia sie raz na rok albo musi miec czas na zdobycie doswiadczenia.

No nie mów znowu, że nie mamy tutaj dobrych "programistów" i normalnych userów. Bo mamy i to dużo. A opinię moim zdaniem opinię GMClanowi nie psujemy "my" tylko właśnie ta noobiarnia ;[ Przynajmniej w moich oczach i zapwene wielu innych.

(i jeszcze posta skasował żeby nikt nie widział.)

Skasowałem gdyż poczułem się winny :(

 

OK teraz sobie idę, na wszystkie kolejne posty skierowane w moją stronę odpisze jutro.

Dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mów znowu, że nie mamy tutaj dobrych "programistów" i normalnych userów. Bo mamy i to dużo. A opinię moim zdaniem opinię GMClanowi nie psujemy "my" tylko właśnie ta noobiarnia ;[ Przynajmniej w moich oczach i zapwene wielu innych.

 

Kto kogo nazywa noobiarnią? Ledwie kilka osób można znaleźć których można określić takich mianem. Pamiętaj, że owa "noobiarnia" tak samo jak i my tworzą tutejsze community i są wodą na młyn forum.

 

Skasowałem gdyż poczułem się winny :(

 

Przy okazji robisz zamęt na forum. I teraz wychodzi na to że Ranmus zmyśla twoje posty. Panie kolego modzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji robisz zamęt na forum. I teraz wychodzi na to że Ranmus zmyśla twoje posty. Panie kolego modzie.

Oh Jezus, tak, zrobiłem to specjalnie och, ach.

 

;/

Ledwie kilka osób można znaleźć których można określić takich mianem.

pffffff.

 

i są wodą na młyn forum.

Czyli "esencją" tego forum nie mają być ludzie którzy coś potrafią i się na czymś znają, tylko ci co nie potrafią i śmiecą forum oraz zadają durne pytania i robią dziadowskie gry zasypując nas nimi dzień w dzień?

 

Ok idę teraz juz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i Ranma jak napisał tak zrobił - Dziadek modem ;O Zobaczymy co z tego wyjdzie.

A co do tematu:

- Początkowo myślałem podobnie jak Yoda, jednak argumenty Ranmusa, spowodowały, że moje zdanie i opinia uległy zmianie o jakieś 90 %. Czemu 90 a nie 180? Ano dlatego:

Z tym że tutaj nie ma wielu ludzi którym się chce po raz 10234934 tłumaczyć to co jest już 32174637 razy na stronie

A to jest najbardziej irytujące w tym wszystkim, według mnie najważniejszy powód takiego zachowania w stosunku do noobów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Czyli "esencją" tego forum nie mają być ludzie którzy coś potrafią i się na czymś znają, tylko ci co nie potrafią i śmiecą forum oraz zadają durne pytania i robią dziadowskie gry zasypując nas nimi dzień w dzień?
Dobra, ujmę inaczej. Konstruktywna krytyka tak, obrażanie innych nie. Pasuje? Rozumiesz?

 

 

@Lenin:

Są pewne żelazne cechy działania for internetowych, których po prostu NIE DA SIĘ ZMIENIĆ: nooby były są i będą. Yoda chce podjąć jakąś idealistyczną walkę z wiatrakami, choć i tak jest z góry skazany na porażkę. A może po prostu o tym nie wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli "esencją" tego forum nie mają być ludzie którzy coś potrafią i się na czymś znają, tylko ci co nie potrafią i śmiecą forum oraz zadają durne pytania i robią dziadowskie gry zasypując nas nimi dzień w dzień?

esencją gmclanu są ci, co robią cokolwiek związanego z gmem. nie zależnie od stopnia zaawansowania.

 

chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jest najbardziej irytujące w tym wszystkim, według mnie najważniejszy powód takiego zachowania w stosunku do noobów.

 

Jak już raz ktoś powie żeby poszukał to nie ma potrzeby absolutnie, żeby inni mówili to samo jeszcze 10x razy, co się zdarza dość często. Cierpliwości do ludzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale ciagle pada to hasło 'dobry programista'.. kurde nie każdy musi być dobrym programista żeby wnieść coś na forum, nie odgradzajmy sie od świata, to jak selekcja w Ali G gdzie na lotniksu wpuszczali tylko fajne dupki a blazy musiały wracać skąd przybyły, a nigdy nie wiadomo czy blaza jak schudnie i sie odpicuje to nie stanie sie ksiezniczka. A nawet jeśli jest brzydka to moze warto z nią pogadac zanim nazwie sie ja blazą i oleje?.

(jak ktoś stwierdzi że powyższy post jest nie na temat [oczywiscie nie bagna tylko temat ktory naprawde jest w tym temacie poruszany] to strzele w pape z rozpędu, albo styram jakiegoś noobka, albo wydam kolejną nudną scrollową strzelanke)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już raz ktoś powie żeby poszukał to nie ma potrzeby absolutnie, żeby inni mówili to samo jeszcze 10x razy, co się zdarza dość często. Cierpliwości do ludzi!

 

Prawda, ale czasem jak taki się zjawi, że mimo pisania mu tego samego (poprawnego i całkowicie opisanego) kodu 10 razy, on i tak będzie twierdził, że mu nie działa, i że źle mu pomagamy;/ Nie chce mi się szukać już ale były takie przypadki.

 

nooby były są i będą. Yoda chce podjąć jakąś idealistyczną walkę z wiatrakami, choć i tak jest z góry skazany na porażkę.

W sumie co racja to racja

 

esencją gmclanu są ci, co robią cokolwiek związanego z gmem. nie zależnie od stopnia zaawansowania.

I ten cytat jak dla mnie podsumowuje całą tą dyskusję. lepiej po prostu nie da się tego opisać :)

 

Proszę zachować poprawność zapisu BBCode, bo post robi się nieczytelny - dziadekk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko proszę i apeluję, żeby ten rygor na GMClanie został wprowadzony i przestrzegany (bo kiedyś też miał zostać wprowadzony ale jakoś przeszło echem i syf na forum się rozwinął) i trzymam kciuki za dziadka, który z tym zjawiskiem mam nadzieję będzie walczył. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda, ale czasem jak taki się zjawi, że mimo pisania mu tego samego (poprawnego i całkowicie opisanego) kodu 10 razy, on i tak będzie twierdził, że mu nie działa, i że źle mu pomagamy;/ Nie chce mi się szukać już ale były takie przypadki.

 

Wiec w takim wypadku najlepiej olac temat jak juz sie widzi , ze ktos nie potrafi zrozumiec czegos BANALNEGO . I miec nadzieje , ze poprzestanie na tym lub ktos inny mu pomoze , a nie samemu sobie szarpac nerwy. ;d

 

Ktos tam pisal , ze nooby wchodza na forum itp. Ja bym to okreslil jako newbie , poczatkujacy itp. Nikt od razu nie zostanie jakims mistrzem w czyms. Zawsze trzeba stawiac pierwsze kroki i sie nie bac. I tacy ludzie oczekuja pomocy od innych ktorzy tym sie zajmuja. W przypadku tego forum oczywiscie chodzi o pomoc w Game Makerze. Nie lepiej pomoc komus , niz szukac sobie wrogów tyrając kogos ? ( wrogów - no moze zbyt mocne okreslenie do tego zdania ;p ) Jak sie nie chce pomoc to najlepiej zostawic temat w spokoju i olac niz sie stresowac. Ja rozumiem was , czasami niektorych pytania miazdżą , no ale jak sie juz tu jest to jakos trzeba sie przyzwyczaic. ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są pewne żelazne cechy działania for internetowych, których po prostu NIE DA SIĘ ZMIENIĆ: nooby były są i będą. Yoda chce podjąć jakąś idealistyczną walkę z wiatrakami, choć i tak jest z góry skazany na porażkę. A może po prostu o tym nie wie.

No dobra, to spróbuję ok. Niech tylko znajdę jakiś powtórzony temat, nieczytelne pytanie, złą nazwę tematu - od razu polecą warny. Zobaczymy czy się da ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, to spróbuję ok. Niech tylko znajdę jakiś powtórzony temat, nieczytelne pytanie, złą nazwę tematu - od razu polecą warny. Zobaczymy czy się da ;p
Jest jeszcze coś. Sam nie możesz tych błędów popełniać ;)

 

Przyznaję, porównanie forum do innych fór jest trochę bez sensu...

 

@propaganja: Sorry, że znowu na Tobie moją wypowiedź oprę, no ale co :P Akurat wyszło, że to właśnie ty jesteś największym "weteranem", jak to Ranmus nazwał.

Ale przyznaj, że jesteś lepiej traktowany niż reszta. Np. dostajesz warna, piszesz na SB "jak dla mnie to była fascynująca opowieść z życia wzięta xP" i... Yoda odejmuje ci warna. Normalnie zgranie administracji podobne jak w tym przykładzie co podałem w poprzednim moim poście.

 

Ale jak administracja ma walczyć z... no nie-dyscypliną (:P), jak chyba sama nie wie, co ma dokładnie robić. Jedna osoba daje warna, a druga za to samo przewinienie przenosi temat (będę Wam to wypominał do końca życia xD). Albo, też kilka razy można znaleźć taki przypadek że ktoś daje komuś warna, a drugi ktoś go odejmuje temu komuś....

 

A teraz Yoda.

Kiedyś go lubiłem. A teraz aż se avatara zmieniłem :P Może to nie to, ale odkąd został modem normalnie zaczął więcej spamować. Nie wiem, czy to jest spowodowane tym, że jest modem i nikt mu raczej nie 'podskoczy', czy może jak to ktoś napisał 'Yoda jest w wieku, kiedy w charakterze człowieka zachodzą największe zmiany'. Nie wiem. Ale kurde mam wrażenie, że to to pierwsze....

I tak ma marginesie. To skasowanie postu było chamskie....

 

Zawsze trzeba stawiac pierwsze kroki i sie nie bac.
Pokaż mi kogoś na GMC. kto stał się bardziej zaawansowany w GM'ie, a zaczynał tak, że dostaje kod "(2 linijki lengthdirów) direction += 10" i się pyta, jak zrobić, aby to się wolniej obracało. Aby to zrozumieć nie trzeba mieć żadnego pojęcia o GM'ie... I to tłumaczenie się, że "zrozumcie jestem nowy".

 

I podsumowując: Macie rację, na wielu forach jest taki burdel jak tutaj. Ale to naprawdę jeszcze nie oznacza, że nic z tym zrobić nie można. To wcale nie znaczy, ze morderca może nie mieć do siebie pretensji, bo są inni mordercy na świecie, on nie jest najgorszy.

Coś nie wyszło mi to porównanie xD

 

Ja uważam, że trzeba rozbudować regulamin, i niech każdy ocenia względem zawsze obiektywnego regulaminu, a nie tak według siebie. I myślę, ze to wystarczy.

 

Edit: A się rozpisałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawidds nie zrozumiales mnie chyba. Czy ja napisalem "Zawsze trzeba stawiac pierwsze kroki i sie nie bac prosic o gotowe skrypty" ? Czy "Zawsze trzeba stawiac pierwsze kroki i sie nie bac." ? To sa dwie rozne rzeczy.

 

Ja sie odnioslem ogolnie , a nie chodzilo mi wcale o osoby leniwe ktorym nie chce sie pomyslec choc troche.

Tak wiec od razu widac , ze z takiej osoby nic nie bedzie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna osoba daje warna, a druga za to samo przewinienie przenosi temat (będę Wam to wypominał do końca życia xD).
No to może zamiast gadać o tym w kółko, zarzuć stosownymi linkami?
Albo, też kilka razy można znaleźć taki przypadek że ktoś daje komuś warna, a drugi ktoś go odejmuje temu komuś....
I...? Członkowie zespołu moderacyjnego nigdy nie będą ze sobą całkowicie zgodni, więc takich sytuacji nie da się uniknąć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
No dobra, to spróbuję ok. Niech tylko znajdę jakiś powtórzony temat, nieczytelne pytanie, złą nazwę tematu - od razu polecą warny. Zobaczymy czy się da ;p
Gdybyś jeszcze taki był we wszystkich kwestiach. A twoja moderacja właśnie się ogranicza do tego żeby komuś wlepić warna za złą nazwę tematu. A jak ktoś się źle zachowuje, spamuje, włazi tutaj tylko po to by robić trzodę, to tego jakimś dziwnym trafem nie zauważasz...

 

Znajdź chodź jeden mój temat w którym było zadane pytanie powtarzane wiele razy lub też nazwa tematu była zła x_X Jesli o to chodzi to jestem pies.
https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=8524&hl=

 

Nazwa tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@propaganja: Sorry, że znowu na Tobie moją wypowiedź oprę, no ale co :P Akurat wyszło, że to właśnie ty jesteś największym "weteranem", jak to Ranmus nazwał.

Ale przyznaj, że jesteś lepiej traktowany niż reszta. Np. dostajesz warna, piszesz na SB "jak dla mnie to była fascynująca opowieść z życia wzięta xP" i... Yoda odejmuje ci warna. Normalnie zgranie administracji podobne jak w tym przykładzie co podałem w poprzednim moim poście.

 

Edit: A się rozpisałem :D

ejj no moja wina? prosiłem sie o to? nie! specjalne traktowanie? sorry nie zauważyłem, bluzgam dostaje warny, warny czasami są zdejmowane, nie tylko mi. mam plakac? nie bede, mam sie czuć winny? też nie bede

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądnąłem listę warnów kilku osób i stwierdziłem, że Yoda głównie ogranicza się do odejmowania poziomu ostrzeżeń kumplom z irca i WoW'a.

Że niby kto? ;o Kamratowi zdjąłem tylko (jeżeli chodzi o kumpli z irc'a i z WoWa).

 

So sorry. Mój pierwszy post. No ale teraz by u mnie coś takiego nie przeszło B)

 

skoro wszystkim yoda tak przeszkadza to czemu wciąż ma moda? santa.gif

No właśnie ;[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...