Skocz do zawartości

Zablokowane AO: peal.no-ip.org


Blejd

Rekomendowane odpowiedzi

ok, to inaczej: wyobraź sobie, że masz 200 zmiennych o nazwach, zm1, zm2, zm3 itd. I nagle zauważasz, że bardziej pasowałoby, gdyby to była tablica. Tylko komu się chce zmieniać nazwy 200 zmiennych?? Mi ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 482
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administratorzy

Ok to wyobraź to sobie inaczej. Jak ktoś umie programować, to od razu przewidzi, że potrzebuje tablicy. Zresztą, jak jakieś prawie identyczne elementy trzeba opisać a jest ich więcej niż 2-3, to zawsze robię tablice.

 

Już nie wymyślaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TeoTN: Ale dla czego, mamy brać do pomocy kogoś, kto nie z programowania nie wykazał się do tej pory wcale, skoro mamy w Teamie trzy osoby znające dobrze nie tylko GML ale inne języki programowania, a do tego na stronie jest przynajmniej kilka osób (np. Yoda) które o multiplayerze wiedzą więcej i takie (np. Snake) które nawet nas na łopaty rozkładają jeśli chodzi o zabezpieczenia i to jak GM działa smile.gif

To aż się dziwię, dlaczego nie zapytaliście się ich (o ile tego nie zrobiliście :D) o współpracę. :)

 

P.S. ups, chyba mi jedna strona się zagubiła w oczach :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
To aż się dziwię, dlaczego nie zapytaliście się ich (o ile tego nie zrobiliście :D) o współpracę. :)

 

P.S. ups, chyba mi jedna strona się zagubiła w oczach :]

 

Wy nawet nie wiecie ile dziennie informacji wędruje po GMC tajnymi drogami :lol2: Nie wstydzimy sie wymiany opinii i przy powstawaniu naszych produkcji czasem maczają palce tez inne osoby. Od dobrego słowa, po gotowe rozwiązania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gnysek: To był tylko przykład, roboty, której nikomu by się nie chciało wykonywać :D Ja też używam tablic :D Czasem aż mi trójwymiarowych brakuje... No i kończąc wywód - powodzenia przy pracach nad Triberianem :) (Może jakiś trailer nam dacie??)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mógłym postawić serwer 24/7 na łączu, na którym Ranmus stawiał Almore ( chodziła elegancko ). No, ale to jest koszt ok. 150zł miesiecznie, czyli serwer musiałby być płatny np. 5 zł miesięcznie. 30 osób i 150zł na serwer jest, ale trzeba znaleźć te 30 osób, no i Almora to Almora - odgrzewany kotlet :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta no ja mogę dać tego piątaka na miesiąc bo lubię Almore

ale pamiętam że było coś takiego ale większość pisała że kasy nie ma że coś i pewnie będzie też tak i tym razem a jak serwer padnie to będzie Borek "Borek dawaj Almore"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Markuz:

Po pierwsze: takie sprawy to na PW.

Po drugie: Ten co ja zrobiłem nam pasuje. A i tak wkrótce zmieniamy CMS-a i będę robił thema od nowa.

 

No chyba, że jakieś naprawdę dobre skórki rysujesz to zobaczymy (tylko pokaż mi na PW jakieś swoje "prace") ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ja wolę kodować niż "rysować" themy heh xD

Jako takich fajnych jeszcze nie wykonywałem bo mi się nie chciało:P heh

 

Mogę też narysować i kodować heh, ale lepiej by było gdybyś znalazł jakiegoś grafika, on by zrobił layla a ja bym go zakodował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Właśnie ja wolę kodować niż "rysować" themy heh xD

Jako takich fajnych jeszcze nie wykonywałem bo mi się nie chciało:P heh

 

Mogę też narysować i kodować heh, ale lepiej by było gdybyś znalazł jakiegoś grafika, on by zrobił layla a ja bym go zakodował :)

 

Zazwyczaj dobry grafik od razu tnie layout. Zresztą, to nie filozofia :) A zakodować to sobie możesz programy w telewizorze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Ty chyba nie rozumiesz co sam mówisz. Poza samym logo i modyfikacją CSS w takich szablonach nie ma co zmieniać...

Poza tym, mówisz, że cięcia nie liczysz, ale z obrazka na theme chcesz przerabiać - skoro już jest pocięte, to z jakiego obrazka ?

Po trzecie - nadal nie pokazałeś żadnej swojej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...