Skocz do zawartości

Zablokowane AO: peal.no-ip.org


Blejd

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 482
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Słuchajcie, jest big problem. Jak próbuję włączyć klienta almory, to mi wyświetla: program b2e.exe przestał działać. I na tym moje granie się kończy (nawet loadingu nie zobaczyłem ;() Mam najnowszą wersję, pobraną z gear-studio.com, 0.73a. POMOCY!!!

PS Używam Visty, próbowałem z trybami zgodności z 2000 i XP, odpalaniem jako admin i dalej kicha.

EDIT: Zgodność z 98/ME pomogła! Yeah!

EDIT2: Tylko loading bar... Almora mi zwiesiła kompa z C2D T8100 @ 2.1GhZ i 2 Gb RAM. Załamka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Nie, ponieważ bug z Trade polegał na tym, że dopóki nie zrobiło się zakupów lub Trade w drugą stronę, to serwer nie widział zmiany kasy :P. Teraz wszystko działa jak trzeba, więc z Trade już niestety nie będzie takiej frajdy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Error:

 

___________________________________________

ERROR in

action number 1

of Step Event

for object Client:

 

Error in code at line 537:

global._npc_hp_max = global.NPC[global.__npc_object,7]

 

at position 35: Unknown variable NPC or array index out of bounds

 

i mam -5 hp :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Nie wiem co to za chory błąd. Z tymi zmiennymi z _ na poczatku to jest tak, że borek używał ich jako "tymczasowych" no i chyba czasem nie są lub właśnie są nadpisywane i to powoduje buga. Niewiele da się z tym zrobić bez przepisania całego klienta - bo żeby to poprawić i tak trzeba przejrzeć wszystko w grze.

Tak już chyba pozostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Ile stron zajmuje dokumentacja (Show objects information czy jakoś tak) przy przekopiowaniu do Worda i ustawieniu czcionki Arial na 9pt??

Ja bym mógł spróbować przejrzeć - ale to pewnie brzmi jak próba wyłudzenia kodu... :D

BTW Graczy było dwóch i ani razu ich nie widziałem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, brak mi zapału na dokończenie gier ;P

No i jest też problem, bo czasem moje rozwiązania mnie przerastają :D

OFC Jest tu wielu ludzi, którzy lepiej by sobie z tym poradzili niż ja, i nawet nie śmiem twierdzić, że jestem jakimś wybitnym programistą. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, każda pomoc może się przydać ;P

Jak będzie jakiś problem, zawsze można do mnie napisać, będę próbował "cóś" wymyślić aż mi się mózg przegrzeje. :D

Tzn. Informuję Was, że jeżeli będzie jakiś problem, albo "czarna robota", to mogę pomóc, chociaż wiem, że jest wielu ludzi, którzy mogą to zrobić lepiej ode mnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, cudu nie dokonam :D Ale zawszę mogę się czegoś nauczyć na szybko :)

("Instrukcja była po niemiecku, więc szybko się nauczyłem niemieckiego, i naprawiłem ten czołg" - To z takiej bajki... 4 lata temu ją widziałem, a pamiętam:D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

@TeoTN: Ale dla czego, mamy brać do pomocy kogoś, kto nie z programowania nie wykazał się do tej pory wcale, skoro mamy w Teamie trzy osoby znające dobrze nie tylko GML ale inne języki programowania, a do tego na stronie jest przynajmniej kilka osób (np. Yoda) które o multiplayerze wiedzą więcej i takie (np. Snake) które nawet nas na łopaty rozkładają jeśli chodzi o zabezpieczenia i to jak GM działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...