Skocz do zawartości

[0.2a] Farmer Fran : Birth of Sun


gnysek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 180
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Trochę do dupy, że zrobiłeś instalkę (do wersji alfa??). Niestety, nie pogram.

; o Patrysław i od kogo teraz mam czerpać za wzór ?

 

Najpierw poczerp z podręcznika do języka polskiego, bo strasznie śmiszne zdanie wyprodukowałeś. =) Nie "od kogo mam czerpać za wzór" tylko "kogo mam brać za wzór".

Patrysław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

I to mówi ten co stworzył Cairo... prawda jest taka że grafikiem dobrym nie jestem więc gier nie tworzę - bo pomysłów mam sporo (mam chyba z 30 ropoczętych projektów na dysku....). A ile trzeba było kodu i skryptów stworzyć aby ta gra wogule działała - to nie zauważyłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieniutka gra. Nie różni się prawie niczym od innych wersji Harvest Moona. No ale cóż niektórzy potrafią wymyśleć własny pomysł na grę, inni nie potrafią i tworzą klony jakiejś gry. Tak było jest i będzie , to smutne :(
Pochwal się swoimi oryginalnymi grami. Bo ja w twoich zbiorach widze to co za moim oknem - ciągle to samo :jezor:

 

A giera przyjemna. Fajnie gdyby wkońcu było 100% ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat jest o Farmerfranie a nie o moich grach. Nawet gdybym robił klony jakichś gier (choć tego nie robie) to i tak mógłbym skrytykować farmerfrana.

 

QUAKE: " A ile trzeba było kodu i skryptów stworzyć aby ta gra wogule działała - to nie zauważyłeś."

Może i zauważyłem , ale kod i skrypty raczej nie interesują zwykłych graczy którzy nie mają nic wspólnego z GMem

 

Chyba że chcesz tą gre wystawić tylko dla userów GMa i pokazać w ten sposób jakie masz umiejętności w GML .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Dobra wracając do tematu, dostałem kolejne zgłoszenie w sprawie znikającego kurczaka po zapisaniu gry, zatem przyjrzałem się temu zjawisku dokładniej i okazało się że w istocie tak jest, w skryptcie wczytywania kur dodałem jedną literkę do globalnej z kurczakami przez co ich dane były przypisane do czegoś co potem w grze nigdy nie zostanie użyte.

A co do błędów z wychodzeniem na oborę/kurnik, przyjrzę się potem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Administratorzy

Po pierwsze - żeby grać na kompie, po drugie - bo ma ciekawsze rozwiązania (moja jest trochę bardziej nieliniowa - niekoniecznie musisz non stop sadzić kartofle), po trzecie - bo jest po polsku, po czwarte - bo harvest moon jest fajny, po piąte - chcę zrobić najdłuższą i najbardziej rozbudowaną grę w Game Makerze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na mój gust, trailer powinien być bardziej dynamiczny. Szczególnie ten początek gdzie pokazujesz różne wnętrza. Powinny być szybkie przejścia między obrazkami, np. pół sekundy jeden obrazek, bo teraz za długo to trwa. Nawet mniej niż pół sekundy. Teraz trailer poprostu nudzi swoją szybkością ;p .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na mój gust, trailer powinien być bardziej dynamiczny.
Dokładnie. Nudy. Nie oglądnałem całego nawet, bo bym skisł chyba. :P Jak na razie mnie nie zachęciłeś. :P

 

EDIT: Ale przynajmniej teraz ładnie na YouTubie można sobie oglądnąć. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Administratorzy

3 nowe screeny z wersji 0.3a w której dodałem jak do tej pory:

-dojarkę

-szczotkę

-krowy

-pastwisko

-poprawiony system tekstowy

-poprawki przechodzenia między arenami

 

6_1_2007_16_6_25.png

6_1_2007_16_5_14.png

6_1_2007_16_4_53.png

 

spodziewajcie się jej w lutym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Bo duke to będzie taki erotoman, zresztą jego wygląd a'la Chajzer ładnie się w taki charakter wpasowuje :D A że dziewczyn będzie trochę, bo coś dobrze 10 lasek do podrywania, no to będzie miał co facet robić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Wszystko powoli się wypełnia, po prostu wraz z rozwojem gry kolejne miejsca znajdują swoje zastosowanie. Wcześniej było duzo wolnego miejsca na farmie - teraz go nie ma, bo doszło pastwisko i wszystko musiałem przestawić. W mieście też 2/3 budynków jest zamkniętych i postawiłem je tylko po to, żeby nie było pustych miejsc jak na plaży. Wystarczy popatrzeć na te screeny:

http://farmerfran.pwii.pl/galeria/31102005_163555.png

http://farmerfran.pwii.pl/galeria/21112005_14519.jpg

http://farmerfran.pwii.pl/galeria/21112005_153243.jpg

http://farmerfran.pwii.pl/galeria/18_8_2006_15_59_42.png

Na każdym z nich widać jak miasto się zapełnia a i tak nie jest to jeszcze jego finalny wygląd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...