Skocz do zawartości

Zablokowane GMclan-owe cytaty


Nikas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności
Błąd jest prosty. Najprostsze rozwiązanie to nie znaczy najlepsze.

Lepiej się trochę namęczyć, by wymyślić i zakodzić rozwiązanie z jakąś fajną złożonością czasową niż pisać bruta działającego w czasie wykładniczym i się potem dziwić, że się ma 10 fpsów.

Nie, głównym minusem i błędem posta vadera jest złe użycie słowa "bynajmniej". PRZYNAJMNIEJ FAJO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BYNAJMNIEJ, kartoflu!!!

Oj, no dobra, to inne znaczenie niż miałem na myśli. Nie wiem czemu ale w nawyku mam używanie bynajmniej, zamiast przynajmniej, a to dwa różne słowa. Nie wkurzajcie mnie już tą różnicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To by wrócić do tematu:

 

https://forum.gmclan.org/index.php?showtopi...st&p=287021

Morro

Ja uważam, że najlepiej po prostu podzielić na Gotowe, Dema i Zapowiedzi. Wait... przecież tak już jest ohmy.gif

GMTraker

Morro, masz zapłon chłopie biggrin.gif

 

Moja interpretacja, czyli co poeta miał na myśli:

Morro próbował zażartować, ale na tyle mu to nie wyszło, że Traker nie zaczaił, że to miał być joke. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy z klasy ma czasami nagłe napady śmiechu. Niby wiadomo ( po chwilowym zastanowieniu ) z czego się śmiał ale i tak każdy patrzy się na niego jak idiotę. Za nic w świecie nie chciałbym mieć takiego poczucia humoru. :o

 

ostatnio rozśmieszyła go skapująca woda widoczna z okna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać że masz ego i jesteś pałą. Mój kod działa więc nie mów że "nie zalecane do użytku, ale jednak, działa przynajmniej". Rozumiem, twoje krótsze, ale moje też poprawne. Jesteś pałą i tyle.

 

A ty za to jesteś ludzikiem z 8 warnami. Też ładnie :)

Platyna

Platyna miszcz ciętej riposty

 

ED:

Chyba trzeba popracować nad moimi warnami :/ Trochę bezsensownych mi się nazbierało. Uzupełnianie dokumentacji w dalszym ciągu ma sens? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy z klasy ma czasami nagłe napady śmiechu. Niby wiadomo ( po chwilowym zastanowieniu ) z czego się śmiał ale i tak każdy patrzy się na niego jak idiotę. Za nic w świecie nie chciałbym mieć takiego poczucia humoru. ohmy.gif

 

ostatnio rozśmieszyła go skapująca woda widoczna z okna.

 

Zależnie od towarzystwa w którym się znajduję też czasem miewam takie poczucie humoru. Ale jak już wpadnę w głupawkę to wygląda tak komicznie jakbym normalnie jakiś atak śmiechu miał :P

Ale nie patrzą na mnie jak na idiotę tylko się śmieją za mnie/ze mną. I powtarzają to co mnie rozśmieszyło, żebym nzowu ataku dostał, bo to wygląda komicznie :)

Ogólnie moje poczucie humoru jest dosyć abstrakcyjne. Tfu! Bardzo abstrakcyjne ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, jeszcze jedno: w związku z tym, że muzyka odgrywa tutaj rolę znaczącą, została załączona razem z grą, a pliki są usuwane po zakończeniu toteż nie trzymać w folderze z grą plików o następujących nazwach:

- level2.mo3

- bass.dll

- BASSMOD.dll

- bmod.dll

- unmo3.exe

Inaczej te pliki mogą po prostu przepaść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Polacy podczas Wojny nie mieli własnej broni i używali tego co znajdą. Zazwyczaj to była NIEMIECKA broń. I tu cię muszę zmartwić bo właśnie używali takiej broni jak Kar98, mp40 czy Luger...

 

Wtedy 3/5 Polaków było partyzantami... Szkoda gadać... Jeszcze niektóre szkody po tych nazistach są, i będą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Rok 1944. Mały oddział polskich wojsk dotarł do małej wsi, w której miał się schronić.

Niestety, było tam bardzo dużo Niemców. Żołnierze dowiedzieli się o tym dopiero wtedy,

gdy 3 osoby zostały zastrzelone przez nich. Trzeba było wypędzić Niemców ze wsi.

Polak pochodzenia angielskiego, Nicholas bardzo się temu sprzeciwiał - "Zabiją nas!

Jest nas siedmiu, a ich?! Nie mamy szans!". Na nic było jego gadanie. Żołnierze

zaatakowali, ale przegrali. Niemcy zabrali ich do więzienia, w którym stosowano bardzo

okrutne środki. Już w pierwszym dniu, gdy jakiś więzień powiedział coś nie pytany,

zabierano mu wszystkie posiłki na dwa tygodnie. Trzy osoby z ich oddziału chciały podjąć próbę

ucieczki. Jednak kopanie strażnika dało im tylko śmierć. Nicholas nie podpadał Niemcom,

ale też napewno ich nie lubił. Poprostu pewny był, że kiedyś go wypuszczą...

Przestał jednak w to wierzyć, gdy zobaczył, że tych, których trzymają w areszcie dwa miesiące,

poprostu zabijają. Pokazał mu to Marek, jego przyjaciel. Zaczęli wtedy obmyślać plan

ucieczki. Nie dla reszty oddziału. Dla nich. Siedzieli po nocach, musieli się śpieszyć -

za tydzień mijały dwa miesiące, odkąd tu są. W czwartym dniu tygodnia zakończyli plan

ucieczki, musiało im się udać. W sobotę (mieli zabić ich w niedzielę) rozpoczęli akcję.

Krótko mówiąc: udało się, ale nie do końca tak, jak chcieli... Za więzieniem było

bardzo dużo Niemców. Trzeba było postępować tak, by ich nie zobaczono. Zdecydowali się poczekać

do niedzieli, bo w czasie "odstrzału" zbierała się duża liczba strażników, by obserwować egzekucję.

Gdy strażnicy odeszli, polscy żołnierze poszli do przodu. Za więzieniem też byli Niemcy,

ale nie tak dużo. Ominęli ich i ruszyli w stronę najbliższej wsi. Niestety, w lesie, Marek wpadł na minę....

Umarł na miejscu. Nicholas był zrozpaczony. Zabrał ze sobą jego ciało, nie mógł

go tak zostawić! Gdy doszedł do najbliższej wsi, doznał deja vu.... We wsi

też byli Niemcy. Teraz jednak musiał ich zabić. Więc ruszył...

 

Synu, to było ostre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platyna (21:54, 31.01.2010)

Ja bym się przyznał.

Rozważając czysto teoretycznie, że miałbym piracki klucz, oczywiście

 

eltix (21:55, 31.01.2010)

hehe ;]

 

Slash (10:30, 1.02.2010)

Haha, Platyna, po przeczytaniu samego "Ja bym się przyznał" padłem .

 

eltix (10:56, 1.02.2010)

a ja po "teoretycznie" ;]

 

Wojzax (21:21, 1.02.2010)

Ja już po "Ja bym"

 

Platyna (21:41, 1.02.2010)

Ja padłem jeszcze zanim mi przyszło do głowy by to napisać. : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..::By Bucior in Gry2D::..

..::Milk Nuts project - [początek 2006]::..

..::Grafika - 75%::..

..::Muza - 25%::..

..::Programowanie - 0%::..

..::Reszta - 0%::..

..::Projekt - 20%::..

Poszukuje grafika piszcie prosze...

podpis buciora gra zaczęta w 2006 a programowania 0%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...