Skocz do zawartości

Zablokowane GMclan-owe cytaty


Nikas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czarna-żaba-z-mozambiku-ze-skrzydłami-wziete-z-avatara-Games

:D

A tak serio, to hmm. Nie lepiej zrobic gre i dobiero bawic sie w jednoosobowe teamy? :)

Zreszta nie ma czegos takiego jak jednoosobowy team, bo team z angielskiego to zespol a zespol z definicji ma wiecej niz jednego czlonka (no chyba ze jestes rekin ;p).

https://forum.gmclan.org/index.php?s=&s...st&p=237520

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ciebie rozśmieszyło? Słowo "członek", użyte tak, że ktoś może zrozumieć, że grupa osób ma jednego penisa, bo jesteś niedojrzały, wyrażenie "z definicji", bo śmieszą Ciebie wypowiedzi inteligentniejsze od tego forum, czy napis w nawiasie, który i tak nic nie wnosi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ciebie rozśmieszyło? Słowo "członek", użyte tak, że ktoś może zrozumieć, że grupa osób ma jednego penisa, bo jesteś niedojrzały, wyrażenie "z definicji", bo śmieszą Ciebie wypowiedzi inteligentniejsze od tego forum, czy napis w nawiasie, który i tak nic nie wnosi?

W takim razie nic tu śmiesznego nie było.W całym tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie "jestem za mały, żeby zrozumieć", ale mam inny tok myślenia. Tym się różnię od normalnej osoby w moim wieku. Wy tego nie zrozumiecie, bo mnie nie znacie. Zresztą ja to przeczytałem tak, jak powinno się w tym wypadku, czyli "Zreszta nie ma czegos takiego jak jednoosobowy team, bo team z angielskiego to zespol a zespol z definicji ma wiecej niz jedną osobę(no chyba ze jestes rekin ;p)." .

 

Oczywiście niektórzy zasugerują, że... a teraz czekam co napiszecie i powiem, kiedy ktoś trafi w moją myśl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie "jestem za mały, żeby zrozumieć", ale mam inny tok myślenia. Tym się różnię od normalnej osoby w moim wieku.

Czyli uważasz się za nienormalnego? :<

 

Wy tego nie zrozumiecie, bo mnie nie znacie. Zresztą ja to przeczytałem tak, jak powinno się w tym wypadku, czyli "Zreszta nie ma czegos takiego jak jednoosobowy team, bo team z angielskiego to zespol a zespol z definicji ma wiecej niz jedną osobę(no chyba ze jestes rekin ;p)." .

 

Każdy chyba to tak przeczytał, kochanie, ale powiedz mi, co tam robi rekin?

I jak można to przeczytać inaczej? ; o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

A ja zachowam się nieortodoksyjnie i zamiast wykłócać się o członki, zapodam cytat

 

https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=17349&hl=

 

Zasady są takie, że odgadujemy na podstawie screenshotów, co to są za gry

g1.gif

 

- Doom III?

- co wy pier###icie to jest GTA 4 ale to jest specjalne wydanie na Commodore tylko że przez ten Bloom nic nie widać naprawdę wieźcie mi mam to wydanie już je przeszedłem

- Commodore by chyba kylu kolorow nie pojelo ;p. To przecie Aliensy.

- Duke Nukem Forever.

- O jezu, to Paint ...

- Nie znacie się, toż to Catch the Clown.

- Nie, bo Pałac Kultury.

- Jak dla mnie to to jest wysypisko spamu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...