Skocz do zawartości

Zablokowane GMclan-owe cytaty


Nikas

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluje! I tak jesteś fajny, gdyż Twój post to post numer 1500 w tym temacie!!!!!!

dobra, a teraz cytat:

Link edytowany, co by Wasze kompy niechcianej ciąży nie dostały.

ΨΧΞ

 

Lubię dopiski niektórych osób : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Co on to kurde ,Fervi cały czas pisze po jego poście!

 

 

Bo to mój nick

 

Kiedyś ja (Fervi) rządziłem, GMClanem, wszyscy się mnie bali, postów nie pisali, ale pewnego razu mnie zbanował ... nie wiem konkretnie kto, ale :P Od tego czasu GMClan nabywa 10 noobpostów/s

 

Kiedyś będzie taki dzień, gdy Fervi powróci, a Ranmusowi nie dadzą ciemnego piwa! :P

 

Fervi

 

-.-'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są cztery kupy. nie są to kupy, lecz nie mogę zdradzić projektu.

jeśli spotka się kupa z pociskiem o_bullet powstaje z kupy (kupa_trup) i zwraca się w angle kupy. a kupa zwraca się za życia w stepie do bohcia (hero)

tak więc zwraca się owa kupa w stronę kupy(random(ilość_kup)). tak więc owy trup kupy ma się zwracać w image angle swojej kupy a nie innej.

przypominam, zanim destrakszynuję kupę, odwracam trupa i czekam 1 stepa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mikrofon ale nie gram w halo, może być?

To ściągnij ,ostatnio gram na wersji Trial...

Wpisz Halo Trial download to pogramy!

Siema Arcalian! Ja gram !

Nikt tu naprawdę nie gra w Halo? A gra ktoś może w Cabala?

Arcalian, gadanie sam ze sobą kwalifikuje się pod leczenie zamknięte :P zaraz sprawdzę czy nowe zasady o multikontach mówią coś o zbanowanych :)

Ej bo kurde nie wiem czemu ktoś mi konto zablokował ,pewnie ten cały Ranmus!

powodem jest twoja nazwa tematu.

https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=21957

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CTRL:

mam jeszcze jeden cytat z GMC ale go musze znaleść...

Nikas:

dobre, sam się najpierw naucz pisać, wsioku!

CTRL:

Zwracam honor...

X oraz C są blsko siebie...

sorka kurde!!

 

To jest dobry cytat. Przerosłeś samego siebie ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema.

 

Więc sprawa jest następująca:

 

Szukam osobę, który zrobi mi parę beatów. Jako JA (mało) znany ( tongue2.gif ) Dj RiT, robiłem po ten czas same beaty, i pomyślałem tak:

-Spróbuję zabłysnąć jakimś suuuper kawałkiem rapu z moimi tekstami (które kiedyś z nudy tworzyłem).

 

Ktoś zainteresowany? ninja.gif

Noc bura, jedzie moja fura.

Asfalcik,... [...]

czasem coś wymyślam

 

hie hie hie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Gra ta polega na ocaleniu świata.

Andrzej, żołnierz Armii Polskiej wpadł na trop zmutowanych potworów które przebywały na terenie wojsk USA. Szanujący świat człowiek, nie zostawi tego bez interwencji. Co więc począć, jeśli nie ratować świat? Porzucił pracę listonosza i pierwszym samolotem poleciał do stanów. Zastał tam swoją siostrę Elizę, która została schwytana przez człeko-psy zmutowane przypadkowo przez naukowców. Zawieźli ją do centrum Armii Stanów Zjednoczonych. Teraz Andrzej ma dwie misje; uratować świat, oraz siostrę. Potwory nazwane chartery przedarły się przez wysokie mury. Mury, za które grozi śmierć. Lecz, garstka żołnierzy będzie broniła terenu. A niezwyciężona armia zła przedostała się na świat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyzmek, jeżeli chcesz znać moje zdanie to dysleksja NIC nie usprawiedliwia... Ludzie nie mają rąk a jeżdżą na nartach! Ludzie nie widzą a grają w piłkę nożną! Jeżeli nie miałbym nóg, nie leżałbym na łóżku czekając aż mnie ktoś wyręczy ze wszystkiego! Widzisz? Ludzie mają większe problemy od dysleksji, a starają się żyć w miarę normalnie... A w twoim wypadku, to nie dysleksja, tylko najpewniej lenistwo... -.-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Nie sądzisz , że człowiek niedowidzący dziwnie wyglądałby grając w piłkę ?

Niewidomi grają jakoś tak dziwnie właśnie, była taka reklama, że coś jakoś siedzą czy coś i turlają ją. Gra jest na 2 osoby, jak picipolo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
E. up@: almora single player to był "Hidden Swort"

Lechu w temacie o angerionie czy jakoś tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahaha ale gówno zjebane pierdol się ctrl hahaha ty korwo mala nic ni umiesz tylko trolisz gmklan a jestes pizda normalnie!!!! male dziecko korwa lepiej uwazaj ciotio bo cie kolega ryrocha hahahah!!! ty mala pizdo koncz robic gry bo sa tak chujowe i rzenujonce ze mala bania!! twoja stara!! ahahahahaha ty maly pindolu CTROL jezo ale guwno co to jest wogule taka pizda z ciebie szmato a gr jest chujowa 1/55555555hahahaha ale gówno zjebane pierdol się ctrl hahaha ty korwo mala nic ni umiesz tylko trolisz gmklan a jestes pizda normalnie!!!! male dziecko korwa lepiej uwazaj ciotio bo cie kolega ryrocha hahahah!!! ty mala pizdo koncz robic gry bo sa tak chujowe i rzenujonce ze mala bania!! twoja stara!! ahahahahaha ty maly pindolu CTROL jezo ale guwno co to jest wogule taka pizda z ciebie szmato a gr jest chujowa 1/55555555hahahaha ale gówno zjebane pierdol się ctrl hahaha ty korwo mala nic ni umiesz tylko trolisz gmklan a jestes pizda normalnie!!!! male dziecko korwa lepiej uwazaj ciotio bo cie kolega ryrocha hahahah!!! ty mala pizdo koncz robic gry bo sa tak chujowe i rzenujonce ze mala bania!! twoja stara!! ahahahahaha ty maly pindolu CTROL jezo ale guwno co to jest wogule taka pizda z ciebie szmato a gr jest chujowa 1/55555555hahahaha ale gówno zjebane pierdol się ctrl hahaha ty korwo mala nic ni umiesz tylko trolisz gmklan a jestes pizda normalnie!!!! male dziecko korwa lepiej uwazaj ciotio bo cie kolega ryrocha hahahah!!! ty mala pizdo koncz robic gry bo sa tak chujowe i rzenujonce ze mala bania!! twoja stara!! ahahahahaha ty maly pindolu CTROL jezo ale guwno co to jest wogule taka pizda z ciebie szmato a gr jest chujowa 1/55555555

 

jakiś tuxman, ale pw na stronce więc nie dam linka ;p

 

do YXE, Marka, Platka marmota itp.: sorry za wulgaryzmy, ale nacisnąłem (ctrl+c (+) ctrl+v)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...