Skocz do zawartości

Zablokowane Biblioteki graficzne DevCpp


Darlix

Rekomendowane odpowiedzi

Visual C++ jest darmowy, ale wymaga .NET Framework 2.0 sad.gif

.NET Framework 3.0 mój drogi chłopcze, 3.0. Zresztą, co to za problem? Z tego co pamiętam, to Visual sam podczas instalacji ściąga .NET Framework 3.0... Kompletnie nie rozumiem tego ":(" z tego powodu w Twoim poście. Czy to jakiś powód do smutku, że program wykorzystuje najnowsze technologie :/ ? Czasami nie potrafię zrozumieć Twojego toku myślenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
i po co? Jak masz dostępną nowszą wersję to lepiej nią brać,bo mniej bugów ma :P

 

Nie był bym taki pewien :) Np. Silverlight 2.0 ma wiecej bugów niz 1.0 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie był bym taki pewien :) Np. Silverlight 2.0 ma wiecej bugów niz 1.0 :)

 

Sam mówiłeś w jednym newsie o Silverlight jakbyś był antyfanem Micro$oftu, a sam to używasz.

 

Btw, popieram gnyska o tych bugach. Visual C++ 2005 jest stabilniejsze od 2008 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rly? Mi jeszcze Visual 2008 nie siadł ani razu. Jest piękny, młody i stabilny. Jedyne co niezbyt jest fajne to to, że jeszcze nie wszystkie dodatkowe biblioteki przepisano pod niego, np. PopCap Framework, ale można zawsze przekonwertować plik projektu :P .

 

TuxMan, udowodnij mi tą niestabilność Visuala 2008. Bo jak dla mnie, takie coś to jest bez sensu co ty napisałeś, co to za argument. Silverlight 2 jest dlatego mniej stabilny od 1 bo jest wciąż wersją beta, co oznacza, że MA WCIĄŻ bugi. 1 jest wersją finalną i to ją powinno się używać, aczkolwiek ja mam 2 i nie narzekam. Przyrównanie do tego Visuala 2008 jest totalnym idiotyzmem, bo zarówno Visual 2008 i 2005 są wersjami finalnymi, są pozbawione większości bugów, obie działają pięknie i stabilnie, ale oczywiście Visual 2008 jest nowszy, więc to jego powinno się używać. Do tego, wersja 2008 wykorzystuje .NET Framework 3.0 - może być coś piękniejszego :D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rly? Mi jeszcze Visual 2008 nie siadł ani razu. Jest piękny, młody i stabilny. Jedyne co niezbyt jest fajne to to, że jeszcze nie wszystkie dodatkowe biblioteki przepisano pod niego, np. PopCap Framework, ale można zawsze przekonwertować plik projektu .

 

TuxMan, udowodnij mi tą niestabilność Visuala 2008. Bo jak dla mnie, takie coś to jest bez sensu co ty napisałeś, co to za argument. Silverlight 2 jest dlatego mniej stabilny od 1 bo jest wciąż wersją beta, co oznacza, że MA WCIĄŻ bugi. 1 jest wersją finalną i to ją powinno się używać, aczkolwiek ja mam 2 i nie narzekam. Przyrównanie do tego Visuala 2008 jest totalnym idiotyzmem, bo zarówno Visual 2008 i 2005 są wersjami finalnymi, są pozbawione większości bugów, obie działają pięknie i stabilnie, ale oczywiście Visual 2008 jest nowszy, więc to jego powinno się używać. Do tego, wersja 2008 wykorzystuje .NET Framework 3.0 - może być coś piękniejszego ?

 

To ja dodam , że 2005 siadła mi z kilka razy a 2008 jeszce nie odmówiła posłuszeństwa ;D (no ale czas użytkowania dośc krótki) W każdym razie nie uważam aby 2008 była mniej stabilna może poprostu wynikiem oceny o małej stabilności jest brak doświadczenia w obsłudze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie to wyczytałeś? bo wątpię żebyś siedział w cpp...

 

 

hahaha śmieszny jesteś to ty jeszcze dużo rzeczy nie wiesz! hahahahaha

 

hahaha śmieszny jesteś to ty jeszcze dużo rzeczy nie wiesz! hahahahaha powiem krótko... Umiesz rozbawiać ludzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha śmieszny jesteś to ty jeszcze dużo rzeczy nie wiesz! hahahahaha

 

hahaha śmieszny jesteś to ty jeszcze dużo rzeczy nie wiesz! hahahahaha powiem krótko... Umiesz rozbawiać ludzi!

@damian: Za to ty nie...

Zacytuję:

Ty chyba na łeb upadłeś, że wrzucasz fotki na rapida;/

mam słabego neta i do tego na rapida się szybko uploaduje... tępe ch**e!

Normalnie żart roku. BTW: Co w tym śmiesznego, że uważa, że 2008 jest stabilniejszy?

EDIT: powód: Mała pomyłka w poście i literówki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...