Skocz do zawartości

Button Masher


Jaklub

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mój nowy rekord.Jak wy możecie ponad 200?Niemożliwe, że tak normalnie tongue2.gif

Informatycy :P Z resztą są różne programy do klikania, np. na prywatnych serwerach MuOnline używa sie klik0ra do rozdawania punktów do statystyk (gdy masz do rozdania ponad 10000 pkt aż ci się klikać nie chce :P a taki programik zaoszczędzi ci palców i czasu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informatycy :P Z resztą są różne programy do klikania, np. na prywatnych serwerach MuOnline używa sie klik0ra do rozdawania punktów do statystyk (gdy masz do rozdania ponad 10000 pkt aż ci się klikać nie chce :P a taki programik zaoszczędzi ci palców i czasu).

Mój rekord to 198 i osiągnąłem ten i podobne w ten oto sposób: Trzymam lewą ręką myche żeby mi gdzieś nie uciekła. A w prawej ręce napinam mięśnie i jakoś coś mi chyba na nerw mi naciska i ręka mi skacze jakbym miał parkinsona albo padaczke :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój rekord to 198 i osiągnąłem ten i podobne w ten oto sposób: Trzymam lewą ręką myche żeby mi gdzieś nie uciekła. A w prawej ręce napinam mięśnie i jakoś coś mi chyba na nerw mi naciska i ręka mi skacze jakbym miał parkinsona albo padaczke :P

Hehe :lol2: fajny sposób. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój rekord to 198 i osiągnąłem ten i podobne w ten oto sposób: Trzymam lewą ręką myche żeby mi gdzieś nie uciekła. A w prawej ręce napinam mięśnie i jakoś coś mi chyba na nerw mi naciska i ręka mi skacze jakbym miał parkinsona albo padaczke tongue2.gif
Jak robię tak samo :D Ale ja mam 110...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój rekord to 198 i osiągnąłem ten i podobne w ten oto sposób: Trzymam lewą ręką myche żeby mi gdzieś nie uciekła. A w prawej ręce napinam mięśnie i jakoś coś mi chyba na nerw mi naciska i ręka mi skacze jakbym miał parkinsona albo padaczke :P

 

Sorki ze odpowiadam na tak daleki post ale musze powiedzieć ze moje 220 pkt nabilem wlasnie w ten sposob i jak wy nie wiedzialiscie ze tak jest latwiej to ... wogole ty i tak robisz to wolniej majac 198 hehe tylko ze ja robie tak ze trzymam myche prawa reka w normalny sposob tylko ze palcem wskazujacym nie dotykam lewego guzika tylko prawego a w lewej ręce palcem wskazującym dotykam lewego guzika myszki i zaczynam się trząśc a palec sam naciska z predkoscia swiatła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łee... emot11.gif Takie coś to 5 min roboty we flashu tongue2.gif

daję 1/5 biggrin.gif hmm,może i zasługujesz na te 2 gwiezdy ale za łatwo można w tym oszukiwać twisted.gif

a niżej co z tego mojego czitowania powstało... cool.gif

Widać, że sam wpisałeś sobie wynik. Czcionka jest poszarpana i zbyt nisko położony wynik.

a palec sam naciska z predkoscia swiatła

Hahaha :D Ponadświetlny palec ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że sam wpisałeś sobie wynik. Czcionka jest poszarpana i zbyt nisko położony wynik.

A założysz się? :]

 

Jeśli się nie obrazicie,z chęcią podam sposób na mój wynik. :P A czcionka nie jest poszarpana,tylko screena zrobiłem za pomocą print screena i wklepałem do painta ot co :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czcionka nie jest poszarpana,tylko screena zrobiłem za pomocą print screena i wklepałem do painta ot co

Co to za tłumaczenie? Żadne - nawet na windzie 98 screeny są IDENTYCZNE ze stanem faktycznym (może brzmi bzdurnie, ale mam nadzieję, że załapiecie).

Jeśli się nie obrazicie,z chęcią podam sposób na mój wynik.

No to podaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...