Skocz do zawartości

Moer


Maxius

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Moer

 

Gatunek: Przeglądarka Internetowa

 

Opis: Jest to przeglądarka internetowa z kalendarzem i notatnikiem oraz kartami itp :) Aha i znaleziony został nowy grafik :)

 

Download: http://www.gmclan.org/up3739_4_Moer.htm

Rozmiar pliku: 652 KB

 

 

Autorzy:

Programowanie:
Ditcom Games & Programs

Fabuła:
Nie ma fabuły :)

Grafika:
Dawid Sokół ( S0Kol )

Muzyka:
Nie ma muzyki :)

Screeny:

Screen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jedną strone? w pierwszej karce możesz wyświetlać inną stronę i np: w 2 inną ! tylko wpisz że w Edicie np: google.pl to ci otworzy w domyślnej a później wpisz np: gmclan.org i kliknij dodatkowe i tam masz w której karcie ma otworzyć strone z edita ( np: gmclan jak podałem ) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet niezłe. Ale są błędy czyli to: "Nieokreślony błąd".

Ale daje 2/5 bo:

- Są błędy.

- Dość wolne(czasem)

- Powinno być odrazu w dużej rozdzielczości (na cały ekran)

- Brak ulubionych itp.

- Mało opcji w menu.

- Okno ze stroną jest troche małe i reszta zajmuje zbyt dużo miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet fajne ale są błędy.

 

To co mnie najbardziej wkurzyło to to że ten twój grafik to straszny plagiator - ikonki w panelu są zerżnięte z kilku skórek firefoksa! (wiem, bo sam z takowych korzystałem - jak znajdę do dam linka).

 

Byłoby 4, ale dam 3 za te skopiowanie grafik z FF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw. te male graficzki byly troche przezemnie przerabiane wiec sie tak nie podniecaj pozatym to byly tylko testowe grafiki pozmienialem je i kolorystyka bedzie zielona (z podswietlanymi przyciskami) i zmniejsz to co tam napisales xD :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie te 'błędy' które mi przeszkadzały, to nadal zostały, czyli wciąż np. małe okno wyświetlanej strony. Już widać że jest lepiej, ale wciąż nie to czego oczekuję.

I nie wstawiaj każdej nowej wersji programy w nowym temacie bo to jest bez sensu.

Nie oceniam, jak zrobisz to do końca i porządnie to dopiero można pogadać :jezor:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie lepiej było dać ikony z jednego Iconpacka (np. Noia bo z niego jest ikonka strony domowej) i podać grafika który rzeczywiście zrobił te ikony? Bo teraz nie dość, że jest wymieszanie styli, to autor jest podany nieprawdziwy. Co do ikonki strony domowej to jestem na 100% pewien, bo pochodzi ona stąd: http://carlitus.deviantart.com/art/Noia-KDE-1-00-1255847 ; sądzę, że buszując po iconpackach dostępnych na sieci, znalazłbym też pozostałe przyciski...

 

w niedorobionym Delphi!

Brawo za użycie tak mocnych słów :thumbsup: . A jakieś argumenty? Bo jak tylko tak sobie mówisz, to lepiej nic nie pisz, bo pierniczysz głupoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marmot: Ja tu nie widzę żadnej podobnej grafiki :mellow:

A co do 'przeglądarki' to ziomalek weź najpierw skończ to co zacząłeś i wstaw pełną SKOŃCZONĄ wersję i dopiero wstaw na gmclan bo nic ciekawego z tego nie wynika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marmot:

No prawda teraz się przyjrzałem :P

Wiesz co ziomalek, nie poniżaj się aż tak, piszesz o jakimś super grafiku co Ci to zrobił, a tak naprawdę wziąłeś to z neta :huh:

A wcześniej miałem pochwalić grafikę :mellow:

Za kłamstwo powinno być 0\5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...