Skocz do zawartości

ThunderStorm Language ;]


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

@up:

 

Może potem zrobię, bo teraz mam lepszą robotę... :x

 

Co do tego "języka programowania" to pisania za wiele nie jest.

Jedynie z exekiem może być problem...

Podpowiem, że okna dialogowe to pestka... _-_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tak zawsze jedziecie po Fervim? przecież robi fajne rzeczy! Moim zdaniem super.
A masz Linuxa że oceniasz?

 

W TSL to jedna linijka
W C++ też ^^

W sumie wszystko da się zmieścić w ejdnej linijce ^^ Długiej na 5000 znaków ^^

 

Ja niestety nie mogę ocenić. Jeżeli już robisz język programowania - choć i tak gwarantuję, że nic z tego nie wyjdzie to:

1. Funkcje nie komendy.

2. daj składnię C++'sową - jest dużo czytelniejsza ;)

3. Daj obsługę Windowsa... wiem, że to całkowicie odmeiia istotę programu, ale...

4. Niestety, napiszę to. Przerzuć się na C++. Wybacz, ale to prawda... Windows obowiązkowo jeśli na popularności ci zależy.

 

I jeszcze jedno:

 

Większość osób, która wystawiła 1 nawet tego nie ściągnęła - że o testowaniu nie wspomnę.

Za takie coś powinny lecieć warny - jak nie bany...

 

Co do oceny: Nie oceniam. Chyba jako jedyny jestem obiektywny... niestety...

 

PS: Gratuluję podejścia "Ależ proszę bardzo ..." ;) (szczerze - żadna irionia)

PS2: Przejdź na VC++ (lub coś w tych granicach...). Napisz coś choćby prościutkiego, coś, co nawet wczytuje kod z jedną funkcją z zewnętrznego pliku a a nie ukrywane w exe. Ale jednak, wybierz jakiś bardziej "przyszłościowy" język.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość osób, która wystawiła 1 nawet tego nie ściągnęła - że o testowaniu nie wspomnę.

Za takie coś powinny lecieć warny - jak nie bany...

Wytłumacz mi proszę, jak mamy sprawdzać, czy użytkownik ściągnął grę czy też nie? Przykuwać do krzesła i bić gazetą, aż nam to wyjawi? ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dawidds

Masz rację

Oceniają 1 a nawet nie sprawdzą

W sumie wszystko da się zmieścić w ejdnej linijce ^^ Długiej na 5000 znaków ^^

 

;p a jak zrobisz literówkę, to masz lipę ;p

 

Nalyks robi wersję dla Windowsa, jednak jest gorzej, bo nie wiem jak mu zrobić tzw. path

czyli, że jak jest gdzies 50 katalogów dalej to powinno działać, jednak nie działa ... użytkownik by musiał kopiowac all,to co mu jest potrzebne ;]

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli, że jak jest gdzies 50 katalogów dalej to powinno działać, jednak nie działa ... użytkownik by musiał kopiowac all,to co mu jest potrzebne ;]

Ke? O co chodzi xd ? Bo jak o to co myślę, to przecież programy można odpalać podając pełną ścieżkę do niego, lub wchodzić co folder przez CD, a jak piszesz w BAT to możesz też sprawdzać za pomocą IF i ERRORLEVEL czy wszedł katalog wyżej czy nie ;] .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mamy sprawdzić...?

No niestety, muszę przyznać Ci rację... w wielu przypadkach jest się pewnym na 80% - ale jednak nie powinno się karać bez pewności...

 

Wiem. Jeżeli ktoś wystawia 1 lub 2 jakiejkolwiek grze/programowi musi umieścić chociaż linię kodu tego przykładu. O LoL :P Nie pomyślałem, kod widzimy tylko w przykładzie ^^

 

Chociaż w sumie... chyba każda gra ma jakąś pomoc. Jeżeli chcę wystawić 1/2 muszę udowodnić, że garem w tą grę. Opisać level, menu, dać linijkę z pomocy... wiele sposobów. A jeśli wystawi pałę a nie udowodni tego dostaje warna.

 

Adminom nie chciało by się sprawdzać wszystkich tematów :P Userzy wystawialiby pały, w po prostu by tego nie pisali... fakt.... lub chociaż na prośbę autora gry admini by strzelai "kontrolkę".

 

Nie będę tu przytaczał swojego pomysłu, aby głosy userów były publiczne. Każdy by wiedział, to a co głosował. Z początku wydaje się straszne - ale pomogło by... ale to wiąże się ze sporą modyfikacją forum - a na to, niestety, admini się nie zgadzają.... zresztą nie pytam, dlaczego... odrazu dałoby się 10-gwiazdkowe ocenianie...

 

PS: "Chuck Noris potrafi nacisnąć Ctrl+Alt+Delete jednym palcem"

To możliwe :P Tyle, że palna nie kładziemy pionowo tylko poziomo. No i przydałby się trochę dłuższy aplec :P Albo inna klawiatura :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tylko powiem tak w wielkim skrócie: NCPTK?? (czytaj: Na C**** Pana To Komu)

Bez urazy, ale jak na razie nie widze sensu dalszej egzystencji tego jezyka pseudo programowania. Nie mam Pingwina, ale zapewne sa lepsze jezyki o lepszych mozliwosciach? Ja mam taka jedna zyciowa zasade: "Jak juz cos robisz, to sprawdz czy nie istnieje cos lepszego. Jesli istnieje to zrob cos bardziej funkcjonalnego. A jesli zas nie potrafisz to sie wogole z tym nie ujawniaj dopuki nie osiagniesz chociaz polowy tego co oferuje konkurencja"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastepna beznadzieja, cos mi sie wydaje ferv ze chcialbys byc uwazany za jakiegos rox programiste, tu jakis powerxware, tu twoj wlasny jezyk programowania, no bez jaj. Nie mozesz poprostu zajac sie robieniem gier? Wyjdzie ci to na zdrowie, a ludzie i tak widza ze ten twoj 'jezyk' jest nic nie wart wiec po cholere starasz sie ich do czegokolwiek przekonac? Znajdz inne forum, moze tam cie beda blogoslawic za te mozliwosci tworzenia okienek dialogowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz czym jest X11 ;p ? A poza tym, KDialog to tylko i wyłącznie XDialog przepisany pod QT3 ;p . To XDialog jest pod czysty X Window System (czyli X11 w skrócie). Nie każdy ma KDE, są zwolennicy Gnome, XFCE, Fluxbox, Window Maker czy innych i ich też uwzględnij dla swojego TSL, więc korzystaj z Xdialog ;p .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...