Skocz do zawartości

Korn OTS 7.6 ;)


KoRn

Rekomendowane odpowiedzi

Uważaj, do kogo mówisz dziecko... A bzdur nie opowiadam, mówię co myślę.

eee.. Ja nic do Ciebie nie mówiłem... (Posty zazwyczaj są przez "kogoś" pis..[chyba wiesz o jaki wyraz chodzi?])

A poza tym chyba wiesz jaki masz nick...

P.S 18..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru się kłócić, a mówiąc uważaj do kogo mówisz dziecko chodziło mi o to, żebyś nie zwracał się tak o innych.

 

Btw. znalazłem literówkę w waszym tłumaczeniu IPB :P W showuser pisze Inforamcje zamiast informacje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest 100% prawda o Tibii ;]

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Tibia

 

Tibia (łac. piszczałka; ang. piszczel) – stworzona w 1997 roku przez szatana (przy współudziale niemieckiej nazistowskiej firmy CipSoft) gra online, w której gracz wciela się w postać wesołkowatego piksela, wędrującego po świecie pełnym innych pikseli. Najczęściej w grze spotykane są piksele polskie, brazylijskie i szwedzkie. Tibia uczy nas, jak być wojownikiem i żyć w zgodzie z naturą oraz kolorowym otoczeniem pikseli. W Tibię najczęściej grają dzieci, które chcą uderzyć matkę krzesłem, jednak nie mają pretekstu, żeby to zrobić. Według Europejskiego Systemu Klasyfikacji Gier jest dozwolona od 7 lat, jednak większość graczy nie spełnia tego wymogu (oczywiście nikt się nie przyznaje)

 

Modlitwa Tibijska:

CipSofcie nasz, któryś jest w Niemczech,

Święć się Tibia twoja,

przyjdź update'y twoje,

Bądź wola twoja, jako w Carlin, tako i w Venore.

Expa naszego powszedniego daj nam dzisiaj,

I odpuść nam nasze fragi

Jako i my odpuszczamy naszym PK'erom

I nie wódź nas do OTSów

Ale nas zbaw od WoWa.

Enter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekka pomyłka, podczas grania w Tibię, procesor zużywa 100%.

Domyślam się, że piszesz gry w gm to powinieneś wiedzieć jak gry okienkowe wykorzystują procesor... tibia nie wykorzystuje 100% mocy procka.. Jeśli nie wierzysz poszperaj o tym w sieci..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tylko co wy macie do tibi.. grałem w nią ponad 3 lata i uważam ,że jest to jedna z najlepszych gier... Doskonała gry walność , rozległe światy.. małe wymagania.. Nie absorbuje całego procka.. można jednocześnie czytać coś w necie czy rozmawiać na gadu.. a to ,że słaba grafika uznaję za plus.. Przynajmniej nie ma tak wielu noobów z podstawówek, których interesuje głównie doskonała grafika.. Dzięki tibi poznałem masę znajomych z całego świata z , którymi do dziś koresponduje i nauczyłem się j.ang doskonale się przy tym bawiąc.. I na prawdę żal mi 12 letnich osób, które wypowiadają takie komentarze bez żadnych dowodów..

Popieram :)

 

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Tibia << nie wiem co za pier*olony przez matke cw*l to napisał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP: Taaa największy, ot i żeś dowcip walnął, no ja nie mogę :/

Grałem w Tibię 3 lata, więc trochę pojęcia o niej mam.

Grałem od wersji 7.X już nawet nie pamiętam jakiej :P

Przestałem z powodu całej fali n00bów, oczywiście Polaków, grających w tą grę, IMO grałbym dalej, gdyby nie oni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie to jest najgorsze, że pograsz w grę 5 minut i wypowiadasz się o niej negatywnie. To tak jakbyś włączył Wiedźmina, zobaczył menu i wyłączył, bo Ci się nie podoba.

Pograj minimum 1-2h i dopiero się wypowiadaj co do gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie to jest najgorsze, że pograsz w grę 5 minut i wypowiadasz się o niej negatywnie. To tak jakbyś włączył Wiedźmina, zobaczył menu i wyłączył, bo Ci się nie podoba.

Pograj minimum 1-2h i dopiero się wypowiadaj co do gry.

Ja grałem tydzień i stwierdziłem że Tibia nie jest dobrą grą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ci się w niej nie podobało ?

W większości przypadków słyszę grafika, a przecież tak naprawdę nie o nią w grze chodzi...

 

Mi sie osobiscie nie podoba zachowanie 90 % osob . Dlatego tez , nie grywam w gry mmo.

 

A co do Grafiki Tibii to mi tam nie przeszkadzala , w Warcrafcie 2 tez nie jest powalajaca ale grywam dosc czesto .

 

A dzwiek i muzyka , a dokladniej jej brak , sam nie wiem . I tak zawsze jak grywam odpalam sprzet grajacy i juz . No chyba ze sie gra w strzelanki to inna sprawa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tibia jest dobra na jakiś czas... :P

Kiedyś grałem dosyć często - z kumplami. :D

Co mi się nie podobało?

 

1. Brak muzyki, dźwięków...

2. Mało animacji - można było ataków stojąc tyłem do przeciwnika itd...

3. Pełno n00bów.

4. Qmpelstwo tibijskie - zabiłeś kogoś lub coś w ten deseń, to zaraz dostaniesz tzw. "hunta"... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W większości przypadków słyszę grafika, a przecież tak naprawdę nie o nią w grze chodzi...

Tak, ale nie lubię kiedy ubieram zbroję a moja postać nadal chodzi w bluzce. Poza tym perspektywa w tibii zabija. poza tym grafika grafice nie równa. Nie rozumiem porównania do Warcrafta 2. Tam grafika w porównaniu z tibią była o niebo lepsza.

 

Poza tym była nudna. Tylko klikałem na potwory co zaowocowało pojawieniem się czerwonego prostokąta, a następnie z zainteresowaniem wpatrywałem się w pojawiające się w różnych odstępach czasowych chmurki i wylatujące cyferki, przerywane czasem tekstem "free itemz plz".

 

Wolę bardziej rozbudowane i więcej wnoszące gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...