Skocz do zawartości

Zablokowane [M:TG] GMClan M:tG Set


dziadekkleofas

Podoba ci się ta inicjatywa?  

36 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Podoba ci si? ta inicjatywa?

    • Tak
      21
    • Nie
      1
    • Nie wiem
      3
    • Dziadekkleofas nie zna wordingów
      0
    • Dziadekkleofas nie wie ?e landy nie s? spellami
      2
    • Dziadekkleofas nie wie i nie zna niczego
      9


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 197
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Uśmiechnij się - jesteś w ukrytym blackliście! :[ Skoro przeczytałeś od początku to miałeś tam link do programu do robienia kart?? Paszoł wą.

 

flamewarot2.jpg

Wyszukaj na gathererze karte pt. Grapeshot :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tamto to średni Sorcery, a to mocny Instant - zwłaszcza jak puścimy w turze rozkręcającego się wroga.
Wcale nie taki średni, w standardzie pojawiał się dosyć często. Twoja wersja jest chyba jednak ciut przesadzona :)

 

EDIT: Zue Pajonki są wesołe, ale nie z bezbarwnym kosztem aktywacji. Z czarnym (patrząc po ramce) też ma to niewiele wspólnego. Ja bym zrobił koszt hybrydowy (R/G).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: Zue Pajonki są wesołe, ale nie z bezbarwnym kosztem aktywacji. Z czarnym (patrząc po ramce) też ma to niewiele wspólnego. Ja bym zrobił koszt hybrydowy (R/G).

 

Faktycznie lepiej, ale miałem w głowie te wesołe szczury, od których wziąłem dowolną ilość kart w talii. I dlatego dobrałem czarne.

 

...W ogóle to siadł tu se jeden i przygania. A sam leń nic nie robi. :P Ale fajny łańcuch się robi - ty męczysz mnie, ja męczę Webzira na GG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Męcżę ciebie, bo wiem, że ty cokolwiek o MtG wiesz, w związku z czym spodziewam się, że twoje wymysły będą lepsze, niż są :). Pozostałe są przeważnie tak durne, że nie mam pomysłu, gdzie zacząć naprawiać. Sam takimi rzeczami się zajmuję na oficjalnym forum, ale bez obrazków i beztematycznie. Po prostu wymyślam zabawne efekty, które mimo wszystko działają w ramach zasad (lub wykorzystują szarą strefę nieokreśloną dotychczas przez designerów). No i nie bawię się tym durnym programikiem.

 

Przykład:

 

Nice and Orderly U

Instant

Reveal the top ten cards of your library, then put them back in alphabetical order.

Ye gods, how I hate them darned shuffle effects!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...