Skocz do zawartości

Jakiego usera najbardziej lubicie?


Muximan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 104
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności
Ja się go nie czepiłem, ale po prostu uważam, że niektóre poglądy na bycie modem większego wpływu nie mają.
Oczywiście, tylko że on zwraca uwagę akurat na te, które mają istotny wpływ. Przykład Yoda i czepianie się noobów.

 

Dlaczego to ciągnę? Bo ten temat ciągle jest przyczepiony.
Ciągniesz ten temat i tym samym robisz burdel. Co Cię obchodzi, że jest podczepiony? Przyjdzie czas, to się go oczepi i tyle (zręsztą więszkość userów i tak zapomniała o tamtym temacie...), teraz Valhalla nie jest pokazywana na głównej i luz.

 

Poza tym zauważ, że gdyby nie twoje czepianie, nie czepianie się Yody, nie czepianie się Yoha i kogo tam jeszcze, scenariusz potoczyłby się tak:

Skończyły się święta, każdy wrócił do szkoły / pracy i git. Spam ustał, powoli wszystko wraca do normy... Ale nie, wy musicie wtrącić swoje trzy grosze, które nikomu nie były potrzebne. Spowodowaliście, że i ja się zacząłem ostro czepiać. Przemyślcie swoje zachowanie następnym razem, bo jak widać ankieta na stronie głównej daje wiele do myślenia i userzy chcą zmian. A następnego razu może już nie być (czytaj degradacja, bo powoli zaczynam być niecierpliwy - efektów poprawnego działania moderatorów = ostatnimi czasy brak).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykład Yoda i czepianie się noobów.

Nie chodzi o to że jestem zły na każdego nowego i każę mu spadać. Jak ktoś ma problem, staram się pomóc, albo odsyłam do przeszukania przykładów, forum. Czasem już bardziej denerwują mnie ci 'userzy' gmc i ich totalnie bezsensowne wypowiedzi, niż jakiś nowy który ma z czymś tam problem.

 

Poza tym nikogo w swoich wypowiedziach nie obrażam i jakoś nikt jeszcze nie miał do mnie wontów.

 

Jezu Yoda, ktoś Cię nie lubi to daj sobie spokój, nie się kłócisz. Zrobiło się 1,5 strony o niczym, bo Yoda stwierdził, że jest fajnym modem i należy go lubić.

Mhm, rozwijając dyskusję na temat swoich racji, uznaję że jestem fajny i macie mnie lubić. Tak, mów do mnie jeszcze.

 

Poza tym to ja tam się tylko 2 razy wypowiedziałem, to Jaklub cały czas dyskutuje, :bye1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym to ja tam się tylko 2 razy wypowiedziałem, to Jaklub cały czas dyskutuje,

No "kurde", skończyłem dyskusję w poprzednim poście (uznając, że racji nie miałem), a wy wciąż. Możecie się ode mnie odczepić? :bye1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No "kurde", skończyłem dyskusję w poprzednim poście (uznając, że racji nie miałem), a wy wciąż. Możecie się ode mnie odczepić? :bye1:
Skoro skończyłeś dyskusję, to po co ten post? Dajcie spokój. Odpowiadając na niecne zaczepki Ranmy (pozdrawiam! ;)) i tłumacząc się tak gorliwie, tylko się pogrążacie. Zresztą przypominam, że mamy oddzielne podforum dla redakcji, gdzie można o takich sprawach podyskutować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe a mnie się wydaję że to ja jestem najbardziej znienawidzonym użytkownikiem na tym forum :P

 

akurat do ciebie nic nie mam

 

tych co najbardziej szanuje(zaprzyjaźnionych) to: propa,ranmus,borek,tymon,psichix,yoda,marek s,fallorda,proxxa,tomoex,pasterz lolek

jak kogoś zapomniałem to pewnie dopisze...

 

tych do których podchodzę z dystansem :gnysek(bo nie miał łatwo w przyszłości więc staram się na niego nie wjeżdżać,jaklub(po lekku),dark maximal(w sumie ostro wjeżdżam ale wiem,że jest na pewno w porządku)

reszta mnie p.......

tych co nie rozumiem to :Beczo(mr beka :) ),dziadek,kamrat

z takich co są neutralni i mają dobre podejście,nie zajmuja się pierdołami:black i adster

tych których najchętniej bym zabił:greloingenosłoń,ludzix...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...