Skocz do zawartości

Clothwave Demo


PsichiX

Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawiam male demko systemu Clothwave tworzone w XenoNie. Na tym przykladzie flaga - potrzeba dostosowac jeszcze wlasciwosci materialu i sile wiatru a efekt bedzie jeszcze lepszy. Podajcie ile macie fps.

 

https://gmclan.org/up1105_4_XenoN_Core_Clothwave_Demo.html

 

PS. Komu sie uda to zdekompilowac niech da znac na PM (wymagany plik gm6 lub fragment kodu do potwierdzenia) - wyjasnie o co chodzi ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update - poprawiony wiatr i poruszanie flaga

 

https://gmclan.org/up1105_4_XenoN_Core_Clothwave_Demo.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fps: 30

 

Normalnym dekompilatorem się nie da tego rozłożyć, bo sprawdzałem ;p Ale zapewne snake by sobie jakoś poradził bo on jest tu taki craxor ; p

 

Efekt jest nie najgorszy gdybyś tylko zwiększył ilość tych punktów zaczepienia? tzn bo teraz jest 5, jakby było więcej to można by jeszcze lepszy efekt uzyskać ; p I fajniej by to wyglądało gdybyś dodał przejścia co jakiś czas wiatru żeby wiał np. raz od lewej raz od góry czy od prawej lub z dołu ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yoda: nie moze byc, po prostu vistatorem potraktowany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yoda: nie moze byc, po prostu vistatorem potraktowany biggrin.gif

Możliwe że Avira mi wykryła to jako Trojan jakiś, Dropper.gen czy coś :F nie znam się.

 

No fajnie że nie mogę tego zobaczyć, bo czy dam Access czy Ignore to ciągle mi wywala ostrzeżenie :[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozciaga sie i rozciaga , w miare nawet fajny efekt. 30 Fps.

 

Albo mi się wydaje, albo silnik SoulLand'a przebije Almorę...?

 

I bardzo dobrze , wkoncu beda dwie dobre gry na poziomie ktore beda ze soba "rywalizowac" w pozytywnym tego slowa znaczeniu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo mi się wydaje, albo silnik SoulLand'a przebije Almorę...?

 

To co Wy tam w zanadrzu w SL macie? Jeszcze coś ciekawego chowacie? :D

 

No właśnie powstaje powóz który bedzie stał w wiosce i bedzie można nim jechać do innego miasta (bedzie widać jak jedziesz) No i reszty nie zdradze xD

Pozdrawiam

 

Edit Ten powóz bedzie z koniami xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżizas, ja programuję od roku... A PsichiX?

Czas nie ma wiele do rzeczy, bo ja programuję w GMie od 2 lat, a jesteś ode mnie lepszy... :D sugeruję po znajomości 39dll. Z drugiej strony, gdybym naprawdę chciał i nie poprzestawał to może bym zrobił jakiś "hit".

 

Są też takie osoby, które siedzą długo na GMClanie traktując go ogólnie jak duży chat.

 

@Silnik: Nice, tylko czasami trochę ta flaga się szarpie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas nie ma wiele do rzeczy, bo ja programuję w GMie od 2 lat, a jesteś ode mnie lepszy...

Święte słowa... Ja znam GM od wersji 3.3, a niektórzy z was którzy zaczynali od 6.1 byście mnie pobili na łeb zdolnościami ;p . Wychodzi tutaj lenistwo w nauce programowania ^^ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżizas, ja programuję od roku... A PsichiX? :)

ja od ośmiu lat yoyoyo

ale zdolnosci programistyczne Psychixa to przy mnie jakieś wysokie chmury, zresztą podejrzewam ze Yoda też byś mnie kodem skosił

@UP

Exactly. Ja osobiście strasznie wolno sie ucze. metoda prób i błędów roxx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta zbyt duża rozciągliwość to właśnie wada niedopracowanych właściwości materiału. Ja z gmem bawie sie 2 latka i fakt, duzo potrafie, ale to tylko dzieki temu co napisal propa - metoda prob i bledow :)

 

PS. Na kompie ~500Mh i RAM 512 wyciąga 8-9 (ekstremalnie 10) fps xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...