Skocz do zawartości

Pomysl na gre


Muximan

Rekomendowane odpowiedzi

dal by mi ktos jakis pomysl na gre bo kurde mac caly czas niemoge nic wymyslec crying.gif crying.gif

OK dam ci go, ale podaj adres muszę go wysłać przecież jakoś :unsure:

ale na takim poziomie poczatkujacym a zawansowanym

Chyba mega-początkującym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslisz ze pomysl w necie znajde

i ja niemam zadnego pomyslu kur

 

Myslisz , ze ktos Ci da jakis dobry pomysl na gre ? Cos co akurat Tobie przypasuje ? Sam sobie wymysl . Albo nie , zrob jakis hack'n'slash , albo gre turowa cos ala heroes3 . Fajne pomysly ?

 

Up: A sory , az tak poczatkujacy :P , moze by tak pierw sie podszkolic , przegladnac forum ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale ja chce ta szczelanke :D

jak zrobic te szczelanie gdy obroce sie w > to w prawo a jak w lewo to w <???

@up

ZAL w gm robie pol roku PELNE bo mialem tu jeszcze konto ale jak sie zdradze kto ja to juz kazdy odejdzie odemnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o moge strzelanke ale jak zrobic ze jak np odwruce sie w > to szczela w prawo a jak odwroce sie w < to w lewo szczela?

 

OMG :boxed: :blink: jaki **** (bez obrazy) Tworzysz obiekt który jest pociskiem i nadajesz mu odpowiedni direction oraz speed.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaa na twoim poziomie to może być gra Kulki albo jakaś zwykła strzelanka :]

 

On przynajmniej nie przerabia avatarów, które nie są jego.

 

@topic

Podszkol się w gmie, zrób jakąś platformówkę, a potem pomysły same przyjdą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Edit: Mówię w imieniu Seven Games :P Nie było tego widać :P]Też nie mamy pomysłów. A to się (iestety...) kończy zaczęciem wielu projektów i w końcu niekończeniem żadnego. Ale jednak - z każdego projektu który zaczęlismy mamy gotowy silnik. A przynajmniej podstawę silnika...

 

Co do tematu:

1. Zły dział <_< Że nikt nie zauważył.... albo zauważyli ale nie pisali....

2. Rób platformówkę. Jawłaśie w wolnych chwilach - jak niemam ochoty na żaden projekt robię se platformówkę. Prosty kod - a da się napisać coś fajnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób platwormówkę gdzie skacze się trójkątem, bo gier o kulce jest już za dużo. I trochę nad tym posiedź a nie zrobisz jakąś grafe paintową drzewa ze sprayu w paincie, jakieś bazgroły. Niech ta twoja gra będzie przynajmniej na 3 gwiazdy.

 

EDIT:

Super! Jestem już Forum Veteran :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

robie w gm 1 rok ale duze przerwy mialem :D

@up

ZAL w gm robie pol roku PELNE bo mialem tu jeszcze konto ale jak sie zdradze kto ja to juz kazdy odejdzie odemnie biggrin.gif

 

Ahaaa...

 

o moge strzelanke ale jak zrobic ze jak np odwruce sie w > to szczela w prawo a jak odwroce sie w < to w lewo szczela?

 

W półtora roku coś zaskakująco mało się nauczyłeś... -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja ci pomogę.

 

Robisz zmienną strzał i nadajesz jej wartość 2 (ale hero na dzień dobry jest odwrócony w prawo).

I w evencie < dajesz że zmienna przyjmuje wartość 1 a w evencie > wartość 2

I potem w create pocisku dajesz jego szybkość na minusie bądź na plusie w zależności zmiennej. Zrozumiałeś ? :P Da się też inaczej ale to taki prosty sposób

 

A co do gier, to zrób symulator obcinania paznokci :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki YODA ale moze da ktos jakis scenariusz gierki pomiedzy poczatkujacym a zawansowanym poziomem? UMIESZCZE W CREDITS

najlepiej jak by to byl widok od gory

@pablo

.. pol roku a nie poltora patrz co piszesz i patrz co czytasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie wymyśl, a nie. Na takim poziomie to lepiej rób proste platformówki, a ty tu ze 'szczelankami' wyskakujesz.

@up

robie w gm 1 rok ale duze przerwy mialem

@up

ZAL w gm robie pol roku PELNE bo mialem tu jeszcze konto ale jak sie zdradze kto ja to juz kazdy odejdzie odemnie biggrin.gif

Aha, umiesz czytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki YODA ale moze da ktos jakis scenariusz gierki pomiedzy poczatkujacym a zawansowanym poziomem? UMIESZCZE W CREDITS

najlepiej jak by to byl widok od gory

@pablo

.. pol roku a nie poltora patrz co piszesz i patrz co czytasz

 

Co ma widok , do rzekomego "scenariusza" gry , oraz do poziomu Twojego zaawansowania.

 

Ze tak spytam brales dzis cos , czy poprostu nie wiesz co piszesz i sobie tylko tak piszesz zeby popisac ?

 

A z tym pociskiem , to chyba na samym poczatku nauki powinienes wiedziec bo to jedna z najwazniejszych rzeczy ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Półtora, rok czy pół co za różnica skoro takie coś jak strzelanie w jakąś tam stronę powinieneś umieć minimalnie po tygodniu siedzenia z GMem. Ja to w drugim dniu z GMem obczaiłem.

Ale rozumiem masz pewnie coś około 10 lat to można wybaczyć xD .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zapraszam na:

www.dziecineopomocy.żal.pl

lub

www.pomocyboniemampomysłu.żal.pl

 

Moja rada:

Zrób grę o dinki winki z teletubisi albo popytaj kogoś z większą wyobraźnią niż masz ty (np.Małego dziecka) :lol2:

A tak to pomyśl o czymś czego jeszcze nie było lol?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dal by mi ktos jakis pomysl na gre bo kurde mac caly czas niemoge nic wymyslec :crying: :crying:

ale na takim poziomie poczatkujacym a zawansowanym

Kup go!

winiary_pomysl_na_kotlety_mielone_fix_m.jpg

 

Zrób grę o dinki winki z teletubisi albo popytaj kogoś z większą wyobraźnią niż masz ty (np.Małego dziecka) :lol2:

Taki pomysł już był zrealizowany przeze mnie :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...