Skocz do zawartości

Zablokowane Czy boicie się śmierci?


Nikas

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba raczej Non omnis moriar. Ja szczerze sie przyznam ze pod tym wzgledem jestem kompletnym idiota, bo tylko idiota nie boi sie smierci. Jedno wiem - mnie niezwykle trudno zabic, wrecz to niemozliwe, nawet samobojstwo mi nie wyjdzie, zawsze zjawia sie jakas 'sila' ktora mi ratuje tylek. Jak to mowia, glupi ma zawsze szczescie, a zlego diabli nie biora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja tam wierzę, że po śmierci nie będzie nic, krótko mówiąc wielka nieskończona pustka, tak samo jak przed urodzinami zresztą, z tą różnicą, że nie będzie ponownych narodzin. Trochę mnie to przeraża, ale zazwyczaj o tym nie myślę.

Mnie przeraża .Ciągłe oddawanie pokłonu bogowi ?Dajcie spokój .W żadnego boga nie wierzę - babilońskiego ,greckiego czy rzymskiego .Tak samo jak Nikas (jeszcze kilka lat i wyrosnę na Nikasa Junior XD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co ty psichix,emo jesteś że samobuja chciałeś walnąć?? :P

 

Nie jestem. Jak napisal marmot, miewam stany depresyjne (powod jak zawsze jeden - kobieta, ale nie ma co sie rozpisywac na ten temat), ktore z jednej strony niszcza moja psychike, z drugiej zas daja natchnienie i (o dziwo!!) przynosza swietne pomysly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem. Jak napisal marmot, miewam stany depresyjne (powod jak zawsze jeden - kobieta, ale nie ma co sie rozpisywac na ten temat), ktore z jednej strony niszcza moja psychike, z drugiej zas daja natchnienie i (o dziwo!!) przynosza swietne pomysly

ehh te dupy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz lepsze tematy są na tym forum... Człowiek umiera i go nie ma, tak jak wszystko dookoła umiera. Smierci boją się chyba tylko ludzie którzy myślą że po smierci jest coś nieznanego. Ja się nie boje, bo wiem ze mnie to spotka, ale nie oznacza to, że tego chce.

Po śmierci jest Sąd. Niebo albo Piekło, zależnie, czy byłeś grzeczny
Nie chce obrażać nikogo wierzącego, ale przerażają mnie ludzie wierzący w takie "bajki", mam nadzieje że to ironia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol, po: "Jaki sprzęt muzyczny macie" niezła odmiana. Anyway, ja śmierci się nie boję, bo nie mam po co. Znacznie bardziej boję się bólu, ale teraz są już środki, by mu zapobiec. Jak będę szykował się na śmierć to zaplanuję wszystko łącznie z takimi rzeczami jak muzyka na pogrzebie, więc umrę w spokoju XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Memento Mori, quod haec memor te! :D

 

Nie chce obrażać nikogo wierzącego, ale przerażają mnie ludzie wierzący w takie "bajki", mam nadzieje że to ironia.
Po śmierci jest Sąd. Niebo albo Piekło, zależnie, czy byłeś grzeczny :P <--- NAUCZ SIĘ CZYTAĆ!

 

propaganja - http://pl.wikipedia.org/wiki/Emo_%28slang%29

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kuuurrr..de co ryje http://pl.wikipedia.org/wiki/Grafika:Emo2.jpg heh

chyba jednak nie mam az tak nasrane :D

i jak tu być tolerancyjnym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam (ofkors) tak jak ksiądz mówił "Z prochu powstałeś i w proch się obrócisz..." Więc wiadomo, że śmierć to choroba na którą choruję 100% ludzi... i ta choroba jest nieunikniona... Możesz se teraz wyjść z psem na spacerek i jakiś psychopata cię zastrzeli... Albo wpadniesz do rzeki i utoniesz...

@Edit:

Tutaj są nieszczęśliwe wypadki... i ludzie nie wiedzą kiedy zginą: http://wiadomosci.onet.pl/1715948,11,item.html

@Edit2:

Bóg dał człowiekowi życie z miłości... i z miłości je odbiera kiedy przychodzi czas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Możesz se teraz wyjść z psem na spacerek i jakiś psychopata cię zastrzeli... Albo wpadniesz do rzeki i utoniesz...

nie ma to jak być optymistą :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP: A z kąd wiesz kiedy zginiesz?? Lepiej wiedzieć, że śmierć dopadnie cię w każdej chwili... (np. teraz może ci wybuchnąć ekran od monitora, i co?)

taa ide zapuscić czarną grzywe i umalować oczy :) ale po co? chuuu..ncwot, wszystko sie moze niby zdarzyc, ale ja nie mam zamiaru wziąść i tak po prostu umrzeć. musi być spektakularnie. tym bardziej nie mam zamiaru o tym myśleć, bo i po co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka!

a więc jak w temacie...czy boicie się śmierci?

ja się nie boje ale...nie wiem jak to jest umrzeć...:P

wierzę w reinkarnacje,że teraz wiem że żyję,umrę i znowu kimś będę :D

EDIT:poprawiłem błąd lol

Czyli jak podszedł by do Ciebie świr z jakąś bronią i powiedział że Cię zabije to nie zlał byś się w majtki i nie bał byś się że umrzesz? eh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...