Skocz do zawartości

Zablokowane Rozmowy niezbyt kontrolowane


ariyme

Rekomendowane odpowiedzi

heheh :lol2: ale z drugiej strony jak juz pisalem pani kontekstowa to jedyna kobieta idealna, nie licząc gadania od rzeczy - ale to już ma każda kobieta -to naprawde ideal, usmiecha sie ladnie, nie mowi zbyt duzo, eeeh rozmażyłem sie

No patrz myślałem, że kobieta idealna, to taka której płaci się. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Znalazłem ładne zdjęcie:

<cenzura>

moje dwie byłe panie. Chyba sobie wydrukuje i wstawie do ramki, mam tylko 1 rame, więc nikt nie bedzie poszkodowany :)

@dziadek

wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh :lol2: ale z drugiej strony jak juz pisalem pani kontekstowa to jedyna kobieta idealna, nie licząc gadania od rzeczy - ale to już ma każda kobieta -to naprawde ideal, usmiecha sie ladnie, nie mowi zbyt duzo, eeeh rozmażyłem sie

 

Właśnie! Pani kontekstowa jest ekstra babe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Ej, przypomniało mi się coś. Tymon przecież pisał, że woli otruć niż być otrutym czyli jest jednak nadzieja. Hchytry plan, nie ma co. Zresztą nie od parady ma wysokie IQ. B)

 

Byś się wstydził, taki błąd

Gnysek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Jeżeli to nie jest pytanie podchwytliwe, to ja. Kocham pyry we wszelakiej formie i najlepiej z tłuszczykiem. Często z drugiego dania to właśnie ziemniaki są dla mnie największym rarytasem. Nie wiem czemu, ale po prostu lubię uwielbiam i tyle. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Jeżeli to nie jest pytanie podchwytliwe, to ja. Kocham pyry we wszelakiej formie i najlepiej z tłuszczykiem. Często z drugiego dania to właśnie ziemniaki są dla mnie największym rarytasem. Nie wiem czemu, ale po prostu uwielbiam i tyle. :)

 

Wpadniecie do gdańska, zapraszam do warzywniaka u mnie na dole. To będą wasze ostatnie ziemniaki, o ile nie zsinieją lub nie rozsypią się przed ugotowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, staczam się, pierwszy raz w historii gmclanu ktoś mi zwraca uwagę na błąd ortograficzny. Rozumiem inni, ale ja? Porażka. :crying:

 

Jeszcze ostatnio mówiłem Ci o tym przy browcu, że jak czytasz często forum pełne błędów, to później sam je popełniasz...

 

Walczyłem, ale mnie jechali za to, że ganiałem za orty :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
cóż... Tymek to skarb, a nie takie nierób jak wy :D

 

Sprawdzałaś, że tak mówisz ? Nic nie robię, bo nie czuję potrzeby dla siebie samego robić :P Nie zwracam sam sobie uwagi, że się lenię, więc tak mi po prostu odpowiada :lol2: .

 

Jeszcze ostatnio mówiłem Ci o tym przy browcu, że jak czytasz często forum pełne błędów, to później sam je popełniasz...

 

Walczyłem, ale mnie jechali za to, że ganiałem za orty :(

 

A ja do matury muszę zwracać na orty uwagę, wiec staram się to czynić, chociaż też się oglądam za dużo tych ortów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...