Skocz do zawartości

Zablokowane Rozmowy niezbyt kontrolowane


ariyme

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności
tak, bo uważam, że nic innego do was nie dotrze.
A niby co ma do nas dotrzeć. Proszę bardzo, bo zarzuty póki co są raczej jednostronne, a reszta to głupie pyskówki. Dawaj bocie, daj upust swojej wyobraźni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
się uśmiałam. tak, czy siak.. wiedz, że jeszcze mnie nie rozgryzłeś, ale dobrze kombinujesz. Bot.Bot.
Wystawiłem Ci wysoką, dałem okazję do ścięcia a Ty co? Jajco. Ciągle ta sama płyta, aż już uszy bolą od tej melodii. Albo się dobrze maskujesz... nie... nie! Nie teoretyzujmy i postawmy sprawę jasno! Ty po prostu nie masz nic do powiedzenia i tyle. Maksymalny poziom twojej dyskusji jest taki jaki reprezentujesz w odpowiedziach na zaczepki jajcarskie lowridera. Zero głębszych przemyśleń... prosta aż do bólu. Widocznie lubisz ten styl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem owe 'ścięcie' nie było potrzebne. ty się lubisz w to bawić, więc czemu mam ci odbierać tą przyjemność. a do głębszych przemyśleń lubię skłaniać innych.. i nawet mi się udało, bez znaczenia jaki miało skutek.

 

Ranma, no tak. Fakt faktem, że Snikers jest już bardziej wygadany i twórczy. xD

och, doprawdy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
a do głębszych przemyśleń lubię skłaniać innych.. i nawet mi się udało, bez znaczenia jaki miało skutek
Phi, jakich znowu głębszych przemyśleń? Czy ktoś w tej całej dyskusji może mi pokazać takowe akapity, które na to by wskazywały? Bo szczerze mówiąc mnie już głowa zaczyna boleć od tych głupot. Żeby poważniej podyskutować, obie strony muszą wykazywać podobny poziom merytoryki w swoich wypowiedziach. Starałem się, ale bez skutku. Ciągle starasz się odwrócić kota ogonem i udowodnić wszystkim, że to Ty masz inicjatywę i Ty prowadzisz jakieś "mądre" gierki. Niestety, mylisz się. Ta gra is over.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra pytanie za milion punktów - dlaczego dupy zawsze wybierają jakiś poj**** ku****, zamiast normalnych dobrych ludzi, którzy traktują wyżej wymienioną dupe jak księżniczke?

zawsze...

swoją drogą wysłałem ww/ ten swój plakat z aniołem jakimiś broniami, krwią i napisem "If you think you've found an angel, you know what i mean, you better be sure she is not a deamon in beatufull skin"

stwierdziła ze ma mieszane uczucia. dziwne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta jak bym poswięcał swoje życie nauce to bym skończył zakopany w muł dobrzynki. strasznie śmierdząca rzeka nie polecam.

Zresztą zrozumiesz za pare lat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...