Skocz do zawartości

Zablokowane Rozmowy niezbyt kontrolowane


ariyme

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

O dzięki Ci wielki bocie negujący. Oczekiwałem twojego posta widząc, że coś tam skrobiesz, bo chciałem dodać coś od siebie, a wolałem nie edytować poprzedniego posta...

 

Otóż chciałem dodać, że zaistniała dosyć ciekawa sytuacja, że każdy z szefostwa miał opory co do tego tematu, ale bał się zareagować bo myślał, że reszta udzieliła cichego przyzwolenia na jego istnienie, co doprowadziło do wytworzenia się 9 stronicowego tasiemca. Chciałem zganić na Gnyska, ale widzę, że to ja pierwszy skrobnąłem odpowiedź, więc wychodzi na to... że powinienem się samemu ukarać, co jest oczywiście science fiction / czystą abstrakcją / surrealizmem. :)

 

Mi osobiście ten temat nie przeszkadza, mimo to rzeczywiście trochę ostatnimi dniami porobiło się burdelu na gmclanie. Może po prostu zrobimy tak, że tematy z Valhalli nie będą wyświetlane na stronie głównej serwisu? Inna opcja jest taka, że w wortalu byłby przełącznik do wyświetlania określonych działów, takich jakie zażyczy sobie użytkownik.

 

Jakieś sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności
Ranmus..przyznam, jesteś zły.
Ja nie jestem zły. Tak naprawdę jestem miłym i spokojnym gościem. Zresztą spytaj się Borka i potwierdzi. :)

 

Tylko teraz nie wiem czy podliczyć to jako punkt dla mnie, hmmm....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
2:0 dla mnie, hie hie.

ps.

Na swoją obronę chciałem dodać, że mimo współudziale w najnowszym spamie zrobiłem bardzo porządny przykład, co mnie kosztowało sporo godzin i nerwów. :)

 

W ramach pokuty jeszcze dziesięć zrób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
tak jak ta łapa na tej focie hahahaah

 

http://www.photoblog.pl/evemocore/12185913

Pojechałeś :D Ale jaki dobry zasób zdjeć :lol2: Szkoda tylko, że tak w ukryciu ciągle, bo nawet fajna dziewczyna :P

 

@Edit: cofam co powiedziałem, dojechałem teraz do jakichś wcześniejszych zdjęć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
zdjęcie jest podpisane? Z resztą nie wiem co ma znaczyć "pełnoletnia"...
No jak to co. Nie ukończyłaś 18 lat, to jesteś jeszcze dziecko, a założę się, że jeszcze nie dobrnęłaś do takiego wieku. Oczywiście to moje domysły, ale jestem pewny na 90%.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to leć oglądać bajkę a potem do łóżka grzecznie spać,nie zapomnij umyć rączek z markera bo ubrudzisz pościel jak się zgrzejesz :lol2:

mów mi tak dalej, lubię ostrych.

 

No jak to co. Nie ukończyłaś 18 lat, to jesteś jeszcze dziecko, a założę się, że jeszcze nie dobrnęłaś do takiego wieku. Oczywiście to moje domysły, ale jestem pewny na 90%.

18 xd uh xd w życiu tego nie powiedziałam xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Ej admini i moderatorzy, póki co zostawcie ten wątek, ma on moje przyzwolenie, bo jest ciekawy. ;P

 

18 xd uh xd w życiu tego nie powiedziałam xd
A musisz mówić? Przecież to widać i po zdjęciach i po wypowiedziach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...